Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Klemenčina, če češ te prehitim po sprednjem kwli :lol1: (Ok, zadosti hecanja :P )

@godfather: Hvala za slike. Če pa daš na cd dej original velikosti (magar 5000x3000 :D ) in ne zaključt CD-a, tko d pole dodamo še ostale slike in filmčke in še z Grobnika pa bo en komplet CD pohajanja :OK:

@TC: Verjetno bo kej tazga ja, lahko že kej prej, odvisno kolk doooougo kavo bomo pili :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao da ga mama vidi :OK:

no jaz bom tud v sredo ob 11h na ridah pol pa gas na štifto in na brnautove ovinke mimo vlkega jezera na grobnik,upam da bo brnaut vodič k pozna tist konc,komaj čakam cesta super lepa narava odlična družba.

ne pozabit osebno al pasuš za čez mejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej lejte tega divjaka :slap:

Buhvari da me vidi :kva2: :kva2: bi blo :fight2:

Sicer pa blo mi je fajn!!! Zelo fajn družba, lepo vreme, nori km! Vi ste THE BEST :worship: :worship:

Mejte se fajn v sredo! Naredte še kaj kilometrov namesto mene!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam rute za v sredo:

Ride-Bloke-Nova štifta-Bloke-Stari trg-Babno Polje-Tršče-Gerono-Crni lug-Grobnik

ko boste na hrvaški strani se vglavnem držite levo :)

to je za zdej, bom probow dat kaj bolj natančno sliko zvečer.

Lp Burnout

post-2159-1114438485_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout sej ko tebe ne bo bo gizmo vodja poti in verjemi da če se bomo peljali po avtocesti bo preveru vsak izvoz :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout sej ko tebe ne bo bo gizmo vodja poti in verjemi da če se bomo peljali po avtocesti bo preveru vsak izvoz :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

:OK: :grrr :lol1:

Godfather, pa sploh ves kolko se bo prsparalo na cestninah na tak nacin! :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol se pa vidmo v novi štifti, pa se bom jaz kar vam pridružil :D

Komot, vabljen v kompanijo :OK:

@boter Tone :P : Čez gvišno ga ni je reku tisti k je žlajfu u hrib :lol1: Jah, kaj, sm biu nazadnje lani tm, pa še to je pelu Schultz prvi in mi zadej ku račke. Pa so mi bli usi izhodi enaki. Sploh pa lani se mi zdi d smo bli mal prej u LJ kukr zadnič :hmm: :lol1: (AC 200+ :whistle: ) zato sm tudi faliu izhod(e), k sm mislu d se ne vozi tko dougo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo: ja lani, smo se prklopili na avtoštrado v Grosupljem. Ker vi gospoda ste hoteli vozit po makadamu :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam rute za v sredo:

Ride-Bloke-Nova štifta-Bloke-Stari trg-Babno Polje-Tršče-Gerono-Crni lug-Grobnik

ko boste na hrvaški strani se vglavnem držite levo :)

to je za zdej, bom probow dat kaj bolj natančno sliko zvečer.

Lp Burnout

Popravke:

Ko boste na Hrvaškem se držite DESNO. Vsako večje križišče se gre desno.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo: ja lani, smo se prklopili na avtoštrado v Grosupljem. Ker vi gospoda ste hoteli vozit po makadamu :grrr .

aja, točno :slap:

kdo pej gre use u sredo :?

punk, Duhec, Devilish, TC, Nataša, boter Tone, Schultz, Sanda7, Gizmo... + yozo...še kdo?

Kaj pa Eos, viggen, kaj vidva sta prodala mopede :whistle: Sulica je s family verjtno... Kdu še...koprska naveza pej ku d ni primorska motosvet... mah :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pej gre use u sredo :?

punk, Duhec, Devilish, TC, Nataša, boter Tone, Schultz, Sanda7, Gizmo... + yozo...še kdo?

em em em .. mi naj bi tudi ubrali tako pot :)

ko se odpravite iz nove štifte, bodite glasni :klicaj: ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, točno :slap:

kdo pej gre use u sredo :?

punk, Duhec, Devilish, TC, Nataša, boter Tone, Schultz, Sanda7, Gizmo... + yozo...še kdo?

Kaj pa Eos, viggen, kaj vidva sta prodala mopede :whistle: Sulica je s family verjtno... Kdu še...koprska naveza pej ku d ni primorska motosvet... mah :doze:

Evo moja malenkost in lady se pridruživa v štifti, poznam TC-ja in Sando7 pa vas najdem ali onedva mene :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

ha..gizmo nismo lih še prodali...sam baje da tudi NE BOMO.. :krneki:

posledica sobotne ture...kozina_il. bistrca_postojna_logatec_podkraj_vipava_krs_kozina smo trenutno prehlajeni...tako da če bo moja pridno čajčke dns kuhala se z mojo prpeleva do rid...za viggna pa ne vem.. :fredy: ... :eek:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno, zbor zjutri ob 9:30 Sežana bar BI (jutranja kavica :grim ) pot dalje čez ride (poberemo še kere kandidate tm) in dalje proti Burnoutovim ovinkom in na Grobnik

Hmm... :huh: a ne bi mi malo bolj zgodaj štartali?!?? bo kasno za grobnik!!! a u Štifi se je treba ustavt?? .) :D no kšno urco prej bi pa lahko štartali.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... :huh:  a ne bi mi malo bolj zgodaj štartali?!?? bo kasno za grobnik!!!  a u Štifi se je treba ustavt?? .)  :D  no kšno urco prej bi pa lahko štartali.... :kva2:

Zaradi mene lahko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moja malenkost in lady se pridruživa v štifti, poznam TC-ja in Sando7 pa vas najdem ali onedva mene  :OK:

:OK:

kul se vidimo

Hmm... :huh:  a ne bi mi malo bolj zgodaj štartali?!?? bo kasno za grobnik!!!  a u Štifi se je treba ustavt?? .)  :D  no kšno urco prej bi pa lahko štartali.... :kva2:

ja ob 12.00 moramo biti v ribnici...torej je treba malo prej priti na ride....jst menim, da bi se malo ustavli v novi štifti...ker na grobniku je dirka ob 16.00....torej če smo ob 14.00 na grobniku imamo veliko časa za občudovanje dirkališča....

moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, točno :slap:

kdo pej gre use u sredo :?

punk, Duhec, Devilish, TC, Nataša, boter Tone, Schultz, Sanda7, Gizmo... + yozo...še kdo?

Kaj pa Eos, viggen, kaj vidva sta prodala mopede :whistle: Sulica je s family verjtno... Kdu še...koprska naveza pej ku d ni primorska motosvet... mah :doze:

:nono: Je res da sem šele v Nedeljo pršu domov iz dveh službenih potovanj,to pa še ne pomeni da se ne bom nč z mopedekom vozu.Po vsej verjetnosti lahko tudi mene štejete zraven za jutrišnji balagoslov...kar se pa tiče grobnika pa se moram še zment szi mojo FAMILY(kot pravi gizmodrek :kva2: ).

pa še en lep utrink iz IZRAELA ----so primeri na katerih se da uživat tudi brez motorčka

se čujemo :OK: :OK: :OK:

:yea1: sulica :yea1:

post-1274-1114514451_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pek? :hmm:

Ma sigurno :yea1: pridem z vsaj še enim frendom,mogoče jih bo tudi več :OK:

pero za na grobnik pej še ne vem :hmm: bomo vidli u Štifti :yea2:

alora okoli 11.00 na ridah,če nebom spet ksn pole pej diwjam ku gizmo če proti Štifti,da pridem du cajta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole v glavnem se dobimo OB 11h NA RIDAH baje se bo še kr neki folka nabralo,kumi čakam.

a je mogoče kak kandidat za danes na ride namreč tukaj se je nardilo vreme,tako da se jaz počasi odpravim v postojno po burek in ga grem na ride pojest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoče kak kandidat za danes na ride namreč tukaj se je nardilo vreme,tako da se jaz počasi odpravim v postojno po burek in ga grem na ride pojest

Možno, bomo vidli stanje na plastikah od squalota :grim Dns sm biu pridn sm jih pobarvu in polakiru, zrezu ene nalepke. Sam še majstra rabmo d reče affirmative in lepimo :kva2: Ka bo dobra pršla, slike pridejo k bo fertik :devil:

Alora, neki sm tudi js pomislu d bi lahko šli prej z Rid. Kaj pa če zmaknemo use pou ure nazaj, torej 10:30 ride, pole mamo do štifte lih ene 30minutk, ajde 3/4 ure. To pomeni d smo tam ob 11:00-15. Če štartamo od tam ob 11:30 :hmm: (kratka pauza) Na grobniku smo pa ob 13:00-30 tko da se gre lahko še kdo furat po pisti če bo še cajt :P

Vaša mnenja :? Zaradi mene lahko gremo tudi ob 6:00 AM, sam d je Grobnik :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima kdo čas se bomo mi danes peljali čez Ride ko gremo na Grobnik...tm mal čez 17h bomo tam in bomo počakali ene 10 minut pol pa gasaaa na Grobnik :OK:

...tko da se vidimo na ridah če bo kdo tam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan brez veze zdej neki prestavlat nej bo tko kot smo se zmenli se pravi RIDE 11h

itak bo cajta dost pa žegn se začne šele po 12h tako da če gremo ob 13h od tam smo ob 15h najkasneje na grobniku,tko da ga maš do večera čist dost poleg tega pa bo itak lepa in ovinkov polna cesta do grobnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!