Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Pek, ti k gres priblizno hitro ku jst, bi lohko jst sla s tabu oz z vami :blush: da ne bom wzila sama :( ma kdaj si mislu ti startat z Gorice oz. Sempetra? Ma bi mi lohko zaupu tvojo tel. st. da bi se kej slisali prej :)

lp, Fabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora ob 11-ih na Ridah. Zmenjeno priletim :)

Vas bom vodil po hrvaški pokrajini, da se mi ne boste zgubili :)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmo: Evo mene prišu v Rpubliko Kras. No za jutri se mi zdi ura 09.30 malček prepozno, tako da bi se dobili ob 09.00....spili u miru kafe se odpravli proti Postojni in nardili rifornimento benzina in pole kupli en malo marende za po poti, da ne pademo u šwohust. :P

Za tiste, ki pa se hočejo ganjat po pisti naj povejo, kakšna ura za njih odgovarja. Jst ne grem na pisto, ker so gume za ahtat(vsaj prva).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

burnaut odlično to je beseda :OK:

neki se nas je že danes nabralo na ridah a ne tc,pa gizmodrisko,duhc in devilish,ha ha gizmo je mogu še pihat u frulico pa dobrioče (goodfather)se je pripelov s karoco.

in naši vrli gorenci so prišli skor z eno urno zamudo :angry2: in zasedli ride

ampak si vsen zaslužjo eno fotko

post-265-1114542709_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora ob 11-ih na Ridah. Zmenjeno priletim :)

Vas bom vodil po hrvaški pokrajini, da se mi ne boste zgubili :)

LP Burnout

eeeeeeeeee, tooooooooooooooo :kva2: :OK: take rabmo. Lepo d greš z nami :OK:

Jebemti kwla policijska, ej če to niso bumbarji :grrr no vsaj brez kazni so me spustili :worship: Sm biu na ograjci celo uro, pole me je premamu the owink in sm se šu pelat... Ja ma kam, do prvega ovinka in pole sm že biu na bankini ustavlen pr "prjatlih" :slap: Ma že od dlč sm jih vidu d me bojo ustavli. Tipo je teu vedit use a, use ga je zanimalo, od žmigucou, do kamina, celo za tablco je neki praskou :slap: K ni blo zadosti jokat zravn mi je dau še pihat :slap: bl ku sm mu razlagu d ne pijem, slabš je blo. Ja pa nej da, če ustraja... Neki more na list napisat pole ne k nese komandirju. Ma sej so bli prjazni, sam ni se mi dalo klepetat z njimi, bi se rajš vozu... No sej pole sva se z duhcem. Zgodila se je pa druga žbaldorija pole :whistle: Greva od vrha dol, počasi skuz ovink, gasa po ravnini mimo auta (prehitu) koleno že nastavljeno..... :eek: ma kaj ne vidim policaja na ovinku z rdečim bravotm k nas gleda in maha nej gremo bl počasi :blink: ow jebemti, kaj zdej. Z duhcem sva se ustavla pole na unmu šudru na spodnjem ovinku in debatirala kaj nrdit, al jt nazaj al počakat... :hmm: Ah klinac, pejmo nazaj, sej prehitavu sm pri prekinjeni črti, u ovink pa tudi nism zapelu čez, d se ne govori d 90 na uro tudi ni šlo... OK, pejmo nazaj :yea1: Se ustavmo pr sandi7, TC-ju in ostalimi pa gledamo kaj bo policeman reku... NČ :eek: z enim je debatiru k sta bla prjatla :slap: mi pa strah, kaj zdej :whistle:

Neč ben, jutre 11h ride ŠTART že a. Mi bomo prej tm, upejmo k eni misljo nrdit še celo špjžo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja danes je bilo kar nekaj folka na ridah skupaj s policaji...

vglavnem jutri točno okoli približno 10.57 priletiva z mojo na ride...se vidimo.... :)

:rolleyes: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa počas pod tuš pol pa spat da bom spočita za jutri k ne bom šla jutr nič spat do 6h zutri,ale banda se videsmo

ej kaj pa yennki in sax a bosta kr potuhnena

viggen še ti prid te ke mal pogrešam

NE POZABIT OSEBNE AL PA PASUŠA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj pa yennki in sax a bosta kr potuhnena

Yennki ma jutri za cel dopoldne dela doma pa ceprou je praznik <_< .....pol pa ne vem...morda se bom odkotalu pogledat do vrsica alpa na kafe do zadra.....bom se vidu kaksna bo voja B) ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Allora....pred dobro uro sm prišu domov szi celodnevnega potepanja. Bili smo na žegnanju u Novi Štifti, samo žegnaja nismo dočakali, ker se nam je mudilo na Grobnik. Ble so pa kače........tiste, ki plazijo po tleh....

post-3455-1114625453_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav iz šihta bilo je super,sedaj pa trpim vročino v glavi in sem rdeča kot paradajz bo treba dtugič faktor sabo vzet,mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........in tiste na dveh nogah :OK:  :OK:

a vidva presota :fight2: use vam rata videt in dobit :P

Ja dns je blo prou lepo. Meni je na šteucu obrnlo 518km :kva2: rit mam malo žuljavo, blatec tudi hodi bl na široko, ma si bova že opomogla :OK:

Na grobniku sm biu prvič in je blo špica. Drugič če grem dol se grem furat po pisti, k to more bit zakon d greš brez skrbi d ti noben ne prleti nasproti :OK: pa še asvalt je špica :yea2:

Evo še ena slikca s tam dol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pole k ste vi ze pojedli, popili, se stusirali in dali u pizame, sm jst kumi prsla domu :huh: Ma je blo fuuul lepo! :OK: Hvala usem za druzbo!

Pek: Sori, k te nism pozdravla kadar sm sla od tam, ma pole te sploh nism vec najdla... :unsure: Sm sla z ostalimi se do grobnika in ku si ze zgori lohko vidu, smo startali prej ku je blo konc. Upam, da bomo sli se kdaj ukop na giro (ze k ne tucemo rekordou u hitrosti) :D

lp usem, Fabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včeraj je bilo super.... lep dan in dobra družba.... :OK:

Godfather: kje sta se včeraj izgubila? :hmm:

Se vozimo proti meji in TC-ja sprašujem: kje je pa Godfather, kje je pa Schultz, kje je Sanda, kaj ni rekel Duhc, da bo šel z nami domov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nataška, pole je šlo use po svoje :slap:

Pole me je boter Tone neki klicou, k ga kličem nazaj se ni javu in tko je biu začaran krog. On mene, js na mopedu, js njega on na mopedu, noben se ni javu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nataša sej sem reku da greva s Katjo v Kitajsko kej pojest pol pa domov.Jaz sem vaz izgubu ko sva si z Gizmotom sredince kazala pol pa pride en model mimo in mi neki kaže kao da je nekaj na mojem motorju narobe se z mojo vstaviva pregledava moped nič kaj nenavadmega booooooooooooooo morda me je sam mal zajebavu.

No pol midva sva šla čez na Pasjak vi pa verjetno na Rupo tako da smo šli vsak po svoje.

Gizmo ko si ti mene klical sem bil že doma in sem te takoj nazaj klical sam ti si verjetno že piču tako da .......

V glavnem lep dan je bil upam da ga še kdaj ponivimo.Jaz planeram enkrat junija oz.julija odvisno od vremena tri dni v Dolomite 1300 km.Mi je Robert (tudi iz MS) poslal načrt za celo pot če koga zanima in ima autoroute 2002 mu lahko pošljem po mailu.

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nataška, pole je šlo use po svoje :slap:

Pole me je boter Tone neki klicou, k ga kličem nazaj se ni javu in tko je biu začaran krog. On mene, js na mopedu, js njega on na mopedu, noben se ni javu :lol1:

Normalo, da je šlo vse po svoje! Če ne bi imel TC kovček na motorju bi tudi jaz šla po svoje - pa ne po svoji volji, če razumeš! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalo, da je šlo vse po svoje! Če ne bi imel TC kovček na motorju bi tudi jaz šla po svoje - pa ne po svoji volji, če razumeš!  .)

Aha a taki ste ? DIVJAKI :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nataška, pole je šlo use po svoje 

Ja, na avtoštradi sem malo potegnu, da se ornk premeša wlje u karterji in da malo zadiha s polnimi pljuči. Sem se ustavu malo pred Rupo in čakal in čakal. Pa je šla Sanda mimo s kompanijo in še vedno čakal. Pole je šla en kažin wd motorjev in sm videl enga, ki je kot sopotnik mel enako jakno kot brat wd gizmota, na enakem motorju. Beh, to so naši in sem štartal, kasneje na meji sem vidu, da sem falu, ma me je pa Duhec srečal in sva vozila do Il.Bistrice do Omv Istrabenz. Nkjer nobenga, šel še do Petrola, tudi tm sami neznanci, pol pa sem jo kar sam mahnu domov.

Kasneje mi je sulica vse poročal, da ste se ustavli na Riješki obvoznici nardit benzino. Ma kaj kupavste take motorje, ki imajo 12 litrske rezervarje z 2 dcl rezerve :P .

Ok, drugič bom na kufer privezu kanto wd 25 litrow, da ne bo treba dajat šolde hrčkom in kunam in hrvatarjem .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIMORCI! BANDA FAŠISTIČNA JE SVINJSKO OSKRUNILA PARTIZANSKI SPOMENIK NA TRNOVEM! od danes naprej pljunem vsakemu italijanu pred noge ko ga srečam pri nas! :angry2: raca baštarda pokvarjena! sem prepričan, da JANEZ JANŠA VESELO PLOSKA <_<

oprostite, da sem vas zmotil malo s tem. ma sem moral povedat.

link:

http://24ur.com/naslovnica/slovenija/20050...teid=1114636548

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........in tiste na dveh nogah :OK:  :OK:

:OK: :whistle:

ja res je bil fajn dan včeraj...naredil 263 km...bilo nas je 13 če se ne motim za dol na grobnik, za nazaj nekaj manj....grobnik je carski-kdaj gremo še :) ....

godfather in ostali...SLIKE!!!! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vozimo proti meji in TC-ja sprašujem: kje je pa Godfather, kje je pa Schultz, kje je Sanda, kaj ni rekel Duhc, da bo šel z nami domov.....

šoško..... :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!