Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Ola...zdej sm prišu wd Simčiča. Moj moped sem obul v nove copatke.....prvi copatek michelin power in zadnji copatek powerroad. Gume so :OK: , motor pada kar sam v ovinke :OK: in za nemeček držijo ma taku držijo d ne vem kaj bi še reku, kot da bi mel bridgestone, evo :D . Samo za malo manj denarja...sem špedow za obe+montaža+centriranje 56500 sitov.

A sem morda že omenil, da se držijo ceste ku žejen človk glaža puhnega wade? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr dan

evo jaz sem že bla na motorju danes,sem se šla ma zbudit,sem spala sam do 10h pa me je ta nočna kr mal zjebala,tko da sem prišla kr domov in grem zdejle pod mrzu tuš pol pa spakiram robo in jo pičiva s sebatom vsak s svojim bajkom na Pag tako da vas lepo pozdravljam do pondeljka zvečer.

študiram če dam kopalke v kufr :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol morem se še mal podepilirat in uredit pričesko

Ja, kr v miru se uštimaj.......upam, da slikce bojo sledile .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pole k ste vi ze pojedli, popili, se stusirali in dali u pizame, sm jst kumi prsla domu  :huh: Ma je blo fuuul lepo!  :OK: Hvala usem za druzbo!

Pek: Sori, k te nism pozdravla kadar sm sla od tam, ma pole te sploh nism vec najdla... :unsure: Sm sla z ostalimi se do grobnika in ku si ze zgori lohko vidu, smo startali prej ku je blo konc. Upam, da bomo sli se kdaj ukop na giro (ze k ne tucemo rekordou u hitrosti)  :D

lp usem, Fabi

Uf,sem se prov oddahnu,sem mel slabo vest da sem te nekje pred cerkvijo zgubu :blush: sej jest sem mel svojo klapo,tko da ni blo frke,sam za tebe pa nisem vedu kako je :P tvoje telefonske pa tud nimam :oops:

ma ni panike se bova še kej zmenla za it kej okoli :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slikce bodo sledile pa take da se bojo sline cedile .)

nč zdej pa res šibam,mejte se pa dost se furejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorci hvala za spremstvo skor do meje...pa za napotke kam zavit :OK: .) ....se še kdaj peljemo kam skup ane :)

@Godfather: ...hehe nč ni narobe s tvojmu motorčkom blo....sam kazal sem kje mam napis "cagiva"....da bi vedu da sem jaz :lol1: :lol1:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorci hvala za spremstvo skor do meje...pa za napotke kam zavit :OK:  .) ....se še kdaj peljemo kam skup ane :)

@Godfather: ...hehe nč ni narobe s tvojmu motorčkom blo....sam kazal sem kje mam napis "cagiva"....da bi vedu da sem jaz :lol1:  :lol1:

lp cagiva B)

Pizda si me zajebu ej jaz pa se ustavu na avtocesti in gledal če ja kaj narobe pol pa ko si mi na chatu povedu da si mi ti magal sam se full narežal.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej primoci?? Včeri ste se razbežali, vsak po svoje, niti da bi eno kafe spili za konec...nič...... :BUA:

No, v kolikor bo vse Ok, Viggen+Laday pa Eos+Lady pa Punk na izlet do Zadra in naprej?

Pozdrav......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalo, da je šlo vse po svoje! Če ne bi imel TC kovček na motorju bi tudi jaz šla po svoje - pa ne po svoji volji, če razumeš!  .)

:( Ja nts jst ku sm bil wzadi sms se prow malo baw da mi boš na naročje pristala :oops: Drugič ku bo TC hitro wazu se nagni naprej pa za rezervar se primi. :OK:

Jmu pa sem se zelo fajn,klapa kut se šika,na koncu pa kot ponavadi vsak po svoje kot ponavadi.

BY BY

The Sulic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo jutri z mano na furo? Ne dosti......cca. 250 km (+/- 50km).

Plan A: po soški čez Predil do Rateč in pole po gorenjki dol do Bleda na kremšnite in zavit naprej do Bohinjske Bistrice čez Soriško planino domov.

Plan B: randevu v Sežani pa naprej do Buzeta-Labin-Pula-Rovinj-Poreč-Koper-domov

Če pa mate še kašne predloge pa kr povejte.

Aha štart pa naj bi bil cca. ob 13.00, lahko pa tudi ob 12.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne grem.... :P

prehiter si zame.... :D

godfather: no vidiš, zdaj ti in tvoja žena vesta kje živim(motor ob cesti, si potrobil), se lahko kdaj na kofetku ustavita..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mi boš na naročje pristala 

edini, ki je spregledal moj načrt.... :oops:

post-291-1114707820_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla banda primorska!!!

Najlepša hvala za včerajšnjo furo, sem se mel zlo faaaaajnn!! :OK: :worship: :)

Upam da bomo kmalu ponovili!

Mal mi je žal k je bla tista cesta po kateri sem vas peljal peskasta (da ne govorim o luknah)k drugače se da tam prow lepo peljat (zgleda da smo šli še malo prezgodaj spomladi :P ).

Edino malo žal mi je ku nismo šli vsi skup na kakšno kafe. Pa drugič.

@Sanda7: Kaj je blo pol dovolj počasi za mejo (razen pol ko smo prišli na gornje jelenje)

@vsem: Danes odpeljal motorinota, da mu vzamejo devičništvo (blokada gre stran) :kva2: :OK:

Nč moram letet....

Hvala vsem še enkrat za družbo!!!! Slike sledijo.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz planeram enkrat junija oz.julija odvisno od vremena tri dni v Dolomite 1300 km.Mi je Robert (tudi iz MS) poslal načrt za celo pot če koga zanima in ima autoroute 2002 mu lahko pošljem po mailu.

Ma kaj misliš d si edini al kaj :P mi planiramo že drugo leto, sam ne samo 1300, tudi kšnga več :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal mi je žal k je bla tista cesta po kateri sem vas peljal peskasta (da ne govorim o luknah)k drugače se da tam prow lepo peljat (zgleda da smo šli še malo prezgodaj spomladi  :P ).

Ti se sploh ne sekiraj :grrr Je blo že OK.

@Fabi: Ti se u piši u en tečaj, k bo zdej v juniju. Vodja bo en Gizmodrekec, tečaj pa bo potekal na temo: "kako hitro peljati skozi ovinke" :lol: :lol1:

@vsi:

plan C: randevu v NG pri astro baru (to je tam pri noč in dan v NG) ob 13:30. Route planiran za Most na Soči, Idrija, Kalce, Ride, Postumia, Sežana... cca 200km, mal majn :hmm: Stil vožnje: Sport touring :P

Schultz je že na seznamu, TC ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal jutri ne bo šlo(praznujem :yea2: )...srečno vsem.... :yea1:

v nedeljo sem zopet na cesti če se misli kdo kam odpravit...

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal jutri ne bo šlo(praznujem :yea2: )...srečno vsem.... :yea1:

a pa res :OK:

za nedeljo bomo že kej urihtali ne se bat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora: Schultz, jutre greva z Duhcem s tabo, če boš pustu doma kufr :grim če ne neč :grrr k je ku d bi se vozu z avtobusom u klapi :slap: :lol1:

Aja, pa stil vožnje se zmeri bol premika z ST-> LS-> MS-> SS :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj misliš d moj kufer služi samo kot portaoprema.....ne pa ne.....moj kufer med drugim služi tudi kot zadnji spojler, tako da mam molto carico aerodinamico in mi ne rit opleta :lol1: .

O.K....jutri astro bar 13.30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej ti gizmokakulja si ugotovu kej nowga za nalepke? :?

Aja, pa kej zaboga si mi ti poslu po mejlu 7 mega

veliko k mi že štiri dni pobira dol? :fight2:

Popravljeno . Popravil SqUaLo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej ti gizmokakulja si ugotovu kej nowga za nalepke?  :?

Not yet

Aja, pa kej zaboga si mi ti poslu po mejlu 7 mega

veliko k mi že štiri dni pobira dol? :fight2:

Ja mal bl redno bo treba gledat ne :blink: :grim

Ma za nalepke se skoči magar jutre pogledat do bradotija, čene pa airbrush :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!