Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Not yet

Ja mal bl redno bo treba gledat ne :blink:  :grim

Ma za nalepke se skoči magar jutre pogledat do bradotija, čene pa airbrush :yea2:

Za kakšen airbrush tut jst lahk vprašam mojga frenda. Po mojrm se bi dalo kaj zmenit. Sam ne zdej nevemkakšne motive.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kakšen airbrush tut jst lahk vprašam mojga frenda. Po mojrm se bi dalo kaj zmenit. Sam ne zdej nevemkakšne motive.

Lp Burnout

Sej sm se bl hecu ku kej druzga. Ma ni panike, za airbruh mam js u vasi enga mojstra k je prou umetnik in riše fantastično :grim Je reku d mi pobarva celo CBR če mu zrihtam barvo in dam gajbo pira :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da sem malo pozen sam "bolje ikad nego nikad"

Sliki iz Loškega Potoka:

post-2159-1114725998_thumb.jpg

post-2159-1114726099_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mu dam jst gajbo piva in kupim barvo, mi pobarva celado O:-) (enobarvno in z drugo barvo samo en napis) :rolleyes:

probavam... :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle pa ena izmed glavnih atrakcij nas dvocilindrašev :P (inu unih k to hočjo bit :grim )

LP Burnout

post-2159-1114727325_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj misliš d si edini al kaj :P mi planiramo že drugo leto, sam ne samo 1300, tudi kšnga več :OK:

Ja sej vi baje planirate Grosglockner tudi že 2 leti pa še niste šli gor. :grrr

Razlika je da vi samo planirate jaz bom pa tudi šel :grim

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2: TC :beer2:

Tudi z moje strani enako!!! Vse naj naj, pa čimveč lepih in srečnih km, pa da se bomo še dosti tur nardili skupaj :worship: :worship: :beer2:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: TC ŽELIM TI VSE NAJ NAJ PREDVSEM PA ZDRAVJA :yea1: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst ti voscim use t najbujse!!! :OK:

Gizmo: jst wzim ful hitro! Se glih na usakem ovinku pilim kolena :D Modestamente parlando, bi me lohko klicali Valentina.... ma samo kej cem, k pole se zmeri zbudim in ugotovim, da so samo sanje :glare: ma ce me uzemes ti u solo, lohko da en dan, ne bom spadala vec med zelve :D

lp, Fabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fabi: ti vozi kot ti paše...čez gvišno ga ni je reku nono, ki je žlajfu u reber in nona ku je dala goldon na štil wd metle. Itak zdej malo še spoznavaš motor, zato ne se sekirat. Noben se ni rodil z znanjem in izkušnjami. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora. Danes je moj Kawi zgubu blokado inu dobil nov filter za olje inu 3,4 litre Motul 5100 (15-50).

Je prow fletno vozit ga zdej :kva2:

@fabi: Ma ne se sekirat glede vožnje, sej si čist dobr vozla. Sej izkušnje pridejo z kilometri. Se boš že izpilila, tut v zalaganju ovinkov.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, vse največ :OK:

@fabi: sej sm se samo hecu dej :friend1: prou doro voziš za pupo. Tko k fantki pa malokera, tistim pa kapo dol :worship: Vse pride s kilometri :grim pa ne menjavat motorja tko pogosto ku spodne hlače d se ga mal navadiš :P

@Schultzi: Kaj dns je blo malo prehitro :? Ja smo bli usi napaljeni za SS, pole pa je šlo mal bl veloce :P

@Burnout: Zdej si pa neulovljiv, že zdej je blo precej dela te lovit, kaj šele od zdej dalje :wacko:

Ma z današnjo vožnjo sm prou veseu, se morem pohvalit: bravo Kakec, si zgubu strah do mopeda in vidu d tudi pr 10.000rpm vn z ovinka lepo potegne in se ni za bat d kej zdrsne :grrr Aja, kolena so spiljena :kva2: ka je to dobr občutk ej :OK: se še zdej tresem od entusiasma :kva2:

Pa hvala Duhcu in Sebotu pa Schultzu in ....?.... za kompanijo. Še kdaj take fure :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo doro danes a? Andavamo forte, e? :naughty:

@gizmo: za schultza ni blo prehitro ampak je nastimu odzadi prevelik carico aerodinamico in pole ga je upocasnjevalo :lol:

Jst sm tudi kontent z danasnjo voznjo, je v bistvu prvic k sm bolj stisku VTR in morm rect da je lepo presenetla. Brute power od zacetka pa do konca obratov, I like it. :OK: Gume, ce tudi touring, so se tudi lepo obnesle. Je blo zanimivo "Pr stari posti" (na pol poti med Podkrajem in Kalcami) k smo prekontrolirali stanje gum. Vse so ble vroce in spiljene do roba. :grim gizmo je bil pej itak najbolj kontent k je vidu da je krstil spugnette na kolenih :OK: Glavno, da smo prsli vsi celi domov. :)

@burnout: pismu zdej te bo res tezko lovit. ze prej je bil gas. kumi cakam da gremo se kam na giro da pokazes tapravo moc ER5 B)

Ben, grem delat... do jutra :SS

lp

duhec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Burnout: Zdej si pa neulovljiv, že zdej je blo precej dela te lovit, kaj šele od zdej dalje

@burnout: pismu zdej te bo res tezko lovit. ze prej je bil gas. kumi cakam da gremo  se kam na giro da pokazes tapravo moc ER5 B)

Hvala, hvala!

Ma ben tut vi niste glih dosti za mano :P (ma sej se zafrkavam)

Bom prišel kaj v nedeljo na ride pa bomo malo sprobali. Se bo treba malo navadit novih konjičev. Zdej k sem se fjakal po LJ je kr mal drsel zadnji konc :kva2:

Bo treba it taprvo počasi da ne bo tako ku lani gizmo!

Nč lepo se mejte!!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba it taprvo počasi da ne bo tako ku lani gizmo!

Ja d nebi probu kej tazga :angry: k ti bom js dau ene dve okul uh :P Ti ne prželim niti najmanj kej tazga.

Kaj zdej banda, kaj za jutre je kej planirano al boste usi koma od kresovanj :? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom šel nekam.....imam pa omejitev km( sopotnik nima kondicije). Giro max do 200 km (+/- 5km) :( . Ja kaj čmo......bo boljše nekje v centru sezone. Ku bo kondicija in jeklena rit :D.

Mislu pa sem it podoben giro kot včeraj, samo bolj na izi, krepko bolj na izi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom šel nekam.....imam pa omejitev km( sopotnik nima kondicije). Giro max do 200 km (+/- 5km) :( . Ja kaj čmo......bo boljše nekje v centru sezone. Ku bo kondicija in jeklena rit :D.

Mislu pa sem it podoben giro kot včeraj, samo bolj na izi, krepko bolj na izi. :P

Meni tudi diši tak giro, sploh pa dooooosti bol na izi k bom meu eno prikolico :grim verjeli al ne, gre moja mamica z mano :OK: Če ne bi bla boga sama doma (žan bi se žru do kosti če bi blo sonce) tako d gre z mano :D Schultz, kej bi te motlo če bi šli skupej na ene kalamare u Most na soči, al bi ti piču po kosilu :hmm: Sporoči kej daj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi diši tak giro, sploh pa dooooosti bol na izi k bom meu eno prikolico :grim verjeli al ne, gre moja mamica z mano :OK:

Maaa ku sm ti fouuuuuz! Mama CARE :OK: Moja je rabla 3 leta da se je sprjaznla sploh s tem da bom izpit sla delat... ze da bi si motor kupla bi bil kazin... da bi pa sploh gor NA motor sla, pa ni sans... jst bi tudi tako mamo!! :grim dobro ampak najprej motor :krneki: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2: TC :beer2:

Tudi z moje strani enako!!! Vse naj naj, pa čimveč lepih in srečnih km, pa da se bomo še dosti tur nardili skupaj  :worship:  :worship:  :beer2:

Lp Burnout

TC vse naj naj! :)

TC vse naj,naj in da....mah ne bom bluzu,sej sam veš :004  :OK:  :love1:

TC

pa puhno varnih kilometrov z natašo ti želim in uspeh pri statistiki :)

:OK:  :OK:  :OK: TC ŽELIM TI VSE NAJ NAJ PREDVSEM PA ZDRAVJA :yea1:  :yea1:  :yea1:

Tud jst ti voscim use t najbujse!!!  :OK:

TC, vse največ :OK:

Hvala Klapa!! :rolleyes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!