Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Eos......oooo lepo da malo poskrbiš tudi za našo promocijo! :D .........hja, Klmn, kaj ti misliš kaj nalimati al kaj? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

What?  :eek: Sej ne morem verjet, vsi okrog 1. maja!  :wacko: Vi krasovci ce bi hotli bi lahko meli skupen zur in pili en tedn zapored!  :slap:  :lol1:

VIGGEN VSE NAJ NAJ, seveda polhno srecnih in varnih kilometrov z lady (tisto z dvemi joski) in lady (tisto z dvemi cilindri) !!! :ninja: :lol:

upam da nism pretiravu  :whistle:  :wacko:  :xx:  :oops:  :004 ;)

Se pridružujem čestitkam! Vse naj naj!!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo slikce nesrečnega šraufa. Ne me spraševat zakaj ma lukno na sredini, k še meni ni jasno (prosim za razlago če kdo ve).

Sicer ga bom pa danes popoldne odnesu da mi naredijo novega.

post-2159-1115206250_thumb.jpg

post-2159-1115206295_thumb.jpg

post-2159-1115206345_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luknjo na sredini ima zato, da ko ga malo odviješ, prične skozenj počasi odtekati olje in lahko ti s privijanjem in odvijanjem ta iztok nadzoruješ.

Pri tistih brez luknje pa, ko odvijaš, nekaj časa ne teče nič, potem teče malo, pote ti pa ostane vijak v roki in iz luknje se ulije in si ves usran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viggen ma vse trnajbulš inu da bi .... :004 vse okoli sebe in da bi....

ma oštja ma se mi zdi al res zadnje cajte pišem eno in isto :hmm: :whistle: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to ne moreš verjet :eek: zgleda da primorci fukajo sam konc poletja :lol1:

VIGGEN naj se ti izpolnijo vse skrite želje,medtem pa ostani zdrav,vesel in pohoten :004 :004 :004

burnaut,ga najmam tega šraufa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Sanda, v nedeljo sem na Pagu srečal šefa od Sebata in sina. Smo se lih odpravljali na JANČKA, njammmmmmmmmmm!!

Pa vse najboljše vsem slavljencem!!! :beer2:

si pa piz.. da veš,ne da bi me povabu zravn,čaki čaki se ti bom prov kmal maščevala,k boš lačn al pa ne ti bom spravla slino iz ust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to ne moreš verjet :eek: zgleda da primorci fukajo sam konc poletja :lol1:

dopust na morju dela čudeže :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luknjo na sredini ima zato, da ko ga malo odviješ, prične skozenj počasi odtekati olje in lahko ti s privijanjem in odvijanjem ta iztok nadzoruješ.

Pri tistih brez luknje pa, ko odvijaš, nekaj časa ne teče nič, potem teče malo, pote ti pa ostane vijak v roki in iz luknje se ulije in si ves usran.

Sej se mi je zdelo da bo nekaj na tem, sam nisem bil siguren. Thx za pojasnilo.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eos......oooo lepo da malo poskrbiš tudi za našo promocijo! :D .........hja, Klmn, kaj ti misliš kaj nalimati al kaj?  :grrr

evo viđen sam zate .)

post-1830-1115214699_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to ne moreš verjet :eek: zgleda da primorci fukajo sam konc poletja :lol1:

ma Sanda :slap: to se reče delat ljubezen, no... :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to ne moreš verjet :eek: zgleda da primorci fukajo sam konc poletja :lol1:

VIGGEN naj se ti izpolnijo vse skrite želje,medtem pa ostani zdrav,vesel in pohoten :004  :004  :004

burnaut,ga najmam tega šraufa

Sanda! Ti si zakon!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLMN, dej no stari, VIGGEN! VIGGEN! Malo spoštovanja........ :fredy: ( Viggen po Švedsko pomeni strela, blisk, je pa tudi oznaka SAAB-ovih letal, Švedska moja najljubša država......)

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ne moreš verjeti..... :wacko:

Burnout vse najboljše, kar si sam želiš

Ampak veste kaj.... V maju bi lahko naredili eno žurko za rojstni dan. Samo poglejmo, kdo je vse po horoskopu bik v Primorski sekciji: TC, Viggen, Eos, Schultz, Burnout, Sulica, Motovilc, Bojč in moja malenkost

:yea1:

Upam, da nisem koga pozabila, ker nas je tolk :lol1:

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout želim ti da bi ti kmalu umaknili meji med katerima živš. :grim no pa zdravja in veliko varnih kilometrov tudi. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE(viggen @ 4 May 2005 @ 22:15)

Švedska moja najljubša država.....

zaradi muzike :whistle:  O:-)

Pomoje zaradi bledoličnih deklet (se svetijo v temi) :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE(viggen @ 4 May 2005 @ 22:15)

Švedska moja najljubša država.....

Pomoje zaradi bledoličnih deklet (se svetijo v temi) :lol1:  :lol1:  :lol1:

Ha,ha,ha , sploh niso bledolična, ampak imajo lepa rdeča lička...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!