Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Burnout, ja vse naj naj, predvsem zdravja! Pa TC,ju, Sulici in SCHultz-u za nazaj, mal pozno, ma vseeno, škodt ne more!

NTS, ja Biki smo res fajn ljudje....... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout, ja vse naj naj, predvsem zdravja! Pa TC,ju, Sulici in SCHultz-u za nazaj, mal pozno, ma vseeno, škodt ne more!

NTS, ja Biki smo res fajn ljudje....... :yea1:

Sulica bo komaj imel rojstni dan - 13.maja.

Se pa čist strinjam, da smo ''biki'' fajn ljudje.... ampak kaj ko nam bližnji, predvsem domači, stalno govorijo, da smo trmasti..... halo, od kje jim to :lol1:

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,ha,ha , sploh niso bledolična, ampak imajo lepa rdeča lička...... :whistle:

Ja če si jih pobarvajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če si jih pobarvajo  :grim

:grrr :grrr :grrr

Ne, ne, vem kaj govorim, sem prezivel na Švedskem celih 21 dni.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... evo mal mene naokol... :eek:

no se bom kr gizmotu podpisal ....

vsem k ste mel zdele v kratkem RD in k ga mate ... vse najboljše pa dost kilometrov pa zdravja :yea1:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

aja pa čimveč sexa pa spaljenih gum :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to ne moreš verjet :eek: zgleda da primorci fukajo sam konc poletja :

:OK: :lol: :lol1:

Ampak veste kaj.... V  maju bi lahko naredili eno žurko za rojstni dan. Samo poglejmo, kdo je vse po horoskopu bik v Primorski sekciji: TC, Viggen, Eos, Schultz, Burnout, Sulica, Motovilc, Bojč in moja malenkost

:grim sami tzarji.... :OK:

Pa TC,ju,  za nazaj, mal pozno, ma vseeno, škodt ne more!

ja Biki smo res fajn ljudje....... :yea1:

sam to je pa res..... :yea2:

viggen vse lepo ti želim z obema ljubicama pod sabo....:beer2: :grupni:

burnout tebi tudi vse lepo in dobro...pa da bi šrauf čimprej dobil :grupni: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@VSEM SKUPAJ: Najlepša hvala za lepe čestitke. :worship: :worship: :004 :004 :OK: :OK: Upam da bo delček sreče spremljal vse nas BIK-e in seveda tutdi vse ostale, predvsem na cestah inu v zdravju!!

Alora bomo mogli res naredit eno žurko :hmm: , sej ma skor cela primorska sekcija rojstni dan maja :kva2:

Užavajte jst vem da bom :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bornout vse naj,naj :OK: dosti Km itd :love1:

mah sej zadnje cajte res pišem eno in isto :whistle:

ma ima sanda prov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tudi jst bi se najraje podpisu gizmotu k zdej pa ze malo pretiravate s temi rojstnimi dnevi!! :angry: Halo! :wacko: :OK:

BURNOUT vse naj naj!! Pa cimvec burnoutov s tem ali naslednji motorjem... :ninja: <_< :grrr :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doro ampak to je pa res pretiravanje zdej :grrr a ste res vsi majski??? :eek:

No pa se jst, Burnout VSE NAJ NAJ in kukr je zazelu ze duhec - puhno burnoutov! :P :D

p.s.: Kdo ma pa ju3 rojstni dan? O:-) :whistle:

lp, devilish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm....dober večer...

že ki dž pada in mamo cajt za razmislek kje vse se bomo jutr popoldne vozili....a se bo kdo jutr kej vozu ker bo baje sonce...pa če bi se kej zmenli bi lahko eno popoldansko furo udarli...lih da mal džja preženemo... :eek:

tako da...če bo kdo kej jutr na motorju nej kej napiše pa kej splaniramo... :kva2:

...lep deževen večer ob branju pravljic za lahko noč želim še naprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena klapa! :yea1:

Jst sm malo pozn ma ku jih večina pravi rajš pozno ku nikoli! :yea2:

Jst in redno spremljanje novic na netu........ :zzz:

Vse najboljše vsem k ste meli v teh majskih dneh rojstni dan! :afro1:

Čimveč kilometru z mopedi in vsega na pretek!!!

:D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že ki dž pada in mamo cajt za razmislek kje vse se bomo jutr popoldne vozili....a se bo kdo jutr kej vozu ker bo baje sonce...pa če bi se kej zmenli bi lahko eno popoldansko furo udarli...lih da mal džja preženemo... 

tako da...če bo kdo kej jutr na motorju nej kej napiše pa kej splaniramo... 

...lep deževen večer ob branju pravljic za lahko noč želim še naprej....

Jst sem za. S službe pridem ob cca. 15.30, tako da 16.00 sem že zrihtan za giro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, jutre mam treninge popoudne tko d nebo neč. Je pa še zmeri sobota in nedelja :yea1: pokličte kej, k sej veste d sm na forumu bl poredko :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo šulc...torej..jz bom po vsej verjetnosti tudi nekje ob 16.30 pront za odhod tako da, reči kam in kako in se gre....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout, se jst ti voscim use naj naj (ben, z en dan zamude, ma cestitke so useeno iskrene :) ) Dosti km in ljubezni ti zelim :OK:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auuuuuaaaa moja glava :P :SS

Alora vsem še enkrat najlepša hvala za vse čestitke inu vse ljubezenske želje itd. :004 :004 :004 (upam da bo kej pomagalo :P )

Smo bli včeraj v Ortotu (en bar pač kamr skozi zahajam :P ) Je blo veselo.

Tako da ta vikend spljoh nisem za na motor (šrauf pa itak dobijem šele v torek :doze: :angry: )

@Duhec: Če bo vse po sreči se ti mogoče že naslednje leto pridružim z dvocilindrašem. Ma ben moj bo Suzuki SV 1000 S :yea2: (sory punK bom mogu menjat firmo) ma ne morem odlepit oči od njega, škoda k nima Kawasaki kakšnega tacga modela :cry:

Vidim pa da smo primorci spisali 200 strani postov :worship: :worship: :OK: :OK: Ma smo pa pridni O:-) :whistle: B)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Duhec: Če bo vse po sreči se ti mogoče že naslednje leto pridružim z dvocilindrašem. Ma ben moj bo Suzuki SV 1000 S  :yea2:

TOOO STARI!!! :OK: :yea2: Samo diobono kaki preskok v navoru bo to :wacko: Pazi se prve in druge brzine, tiste so opasne v bozju mater. Se posebi se bo treba pazit 1. v ovinkih... nej ti gizmo kej vec od tega pove :devil: sorry gizmo, bom pridn. O:-)

Bodte pridni! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se posebi se bo treba pazit 1. v ovinkih... nej ti gizmo kej vec od tega pove  :devil: sorry gizmo, bom pridn.  O:-)

Ma ni panike, zarad mene se lahko govori na dolgo in široko. Prou briga me :glare: :P

Ja Burnout, super zadeva bo ne, sam sej ne d težim, dlč od tega.... Še majn pa d sm fouš (itak te bom prehitu :P po ovinkih ) ma a ni mal huda zadeva 1000 :wacko: sploh pa dvocilindraš :yea2: Nja sej ni panike, z glavo in pa je lahko tudi 5000ccm :grim zavarovanje pa boš precej občutu po žepu, jebem jim uha s temi papirji ja :BUA: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora, d si prvoščim malo: Squalo anti ja ne bo jzn :whistle:

Med počitnicami smo se lotili konkretne obdelave bolhe (beri CBR 400). K slika pomeni 1000 besed bom raj tiho in limu slikce :grim

picture n°1:

D se spomnemo stare kripe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!