Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

cunje smo vrgli kar potleh, komu se je dalo spravljat :doze: in akcija :kva2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ima korenine nekje okrog krškega al kaj vem kje ima samo en jošk, tisti pa kot ste opazli ji manjka (serbatoio = rezervar po slovensko :P ) ker je na operaciji. Jah sej veste babe in silikon :doze: :slap:

Končne slike še pridejo čez tedn dnevou :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BURNAUT naj ti še jaz zaželim,zdravja,sreče in sexa ter seveda svja jurja :004 :004

pizda neki me zdravje jebe :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa je bla nekoč hobotnica ki je končala pod peko,v posodi pokriti z žerjavico

post-265-1115386517_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda: doro ma kaj sta samo jedla al sta tudi kej sexala? :P ku ratavam hard, ma ne vem od koga :rolleyes: :whistle:

@gizmo: well done! samo se josk manjka! :OK: :yes:

To je pa primer kako se lahko idilicen pomladni dan spremeni v en zbljak :angry2:

radar_anim.gif

V bistvu smo zaceli tko...

badweather1.jpg

Nadaljevali solidno tako...

badweather2.jpg

..koncujemo pa :BUA:

badweather3.jpg

Pa lep pozdrav

duhec :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ku ste smotani na uni strani vipave Tole je suha cesta...............bla :P prou zaen drek je tudi to, ma ni take panike kukr zgleda na uni konc pod Lokvami :grrr To je zato k so tam sami čudni ljudi :alien1: :devil: že ve "uni tm gor" kej dela :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Sanda, dio bono, me delaš lačno!! Eni smo študentje to v LJ, živimo na pašti, take slikce nam ne delajo nč dobrega... :P

Tle je pa leeeeeepoooooo... nimam digitalca ku duhec, da bi vam dokazala da je Ljubljansko podnebje nebesko plavo, z belimi oblacki, k prow pasejo gor... lahko mi edino verjamete na besedo :P Sam kaj k bom vikend prezivela za racunalnikom... :SS

fax pa to... :doze:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vsi: jutri se lepo nafurajte, ker bo lepo vreme cel dan.......schultz dežuren...logično, kajne? V nedeljo bo itak dšš, ker sem po dežurstvu. Želim Vam uživaške km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej no šulc...pa kaj ni blo danes celo dopoldne lepo gledat neba brez oblakow in pol ko se končno približa četrta ura ..... :eek: ...za na motor....glej ga zlomka...džžžžžž..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet pozdrav iz šihta :angry2:

ma vreme je čudno pa jaz tud,sam da se peljem v avtu z odprtim oknom ga najebem takoj :cry: prehlad

duhc;ma smo sexali ku nori :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vsi: a ste se včeraj nafurali?? Na obali je blo ceeeeeeeeeeeeeeeeeeellllll dan sonce in 22 stopinj, malo je pihljalo, da ni blo prevroče. Skratka super.

Kaj danes ma kdo voljo za en giro po kosilu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma se je naredu dan zdejle,sam nč ne pomaga dokler se ne rešim prehlada :angry2:

fajn se furite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIMORCI sem prišla na idejo k sem brala temo izvlečeno iz naftalina(predstavi se).

Čas bi že bil da se spet zberemo in odpeljemo na kako furco,s pojedino vmes,tko kot pri jazbecu,le da izberemo kak drug konc države,ste za žur al ja,jaz sem za akcijo zmeraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva z nts sva tudi za akcijo...sam dejmo malo datume uskladit...

drug vikend je motohapening na grobniku...preberte si v drugi temi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!