Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ja pa zbor KROKARJEV na rakeku in srečanje oz vožnja bab čez pavličev sedlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js za akcije pa nikoli nism biu kej prevč in nikoli ne bom. Lani k smo šli h jazbecu je bla prou muka, tko d letos ne računat name v nobenem primeru. D bi se pa furu okul po sloveniji mi pa ni všeč. Raj mam iste lokacije...

evo, zdej preberi zanikano :lol:

kdaj, kam :?

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel tudi v mislih kaj takega .Recimo da bi se dobili v Divači pol pa vas malo peljem po brkinih recimo Divača-mimo Škocjanskih jam-Zavrhek-mimo Barke-Misliče-Artviže-Mrše-Tatre-Pregarje kjer bi se odločili ali gremo na Javorje, Hrušico ali pa Harije.Skratka odpeljali bi se proti Ilirski Bistrici kjer je tam blizu kot neka turistična kmetija se mi zdi da se reče Pri Bubcu kjer imajo super postrvi iz lastne ribogojnice :OK: .

Kaj se vam zdi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi kul :OK: ...sam datumsko treba uskladit...predlagat vsaj dva datuma ali tri da se čim več folka nabere... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ou, jst bi rad na mojo cbr900 namontiral une tamale špeglce, ma kdo kako idejo, al ve, kje bi se dalo jih nabavit, pa kaka cena? en mi je reku za eno butego dol pr monfalconu...a ve kdo kej? al je bolje, da jih naredim sam iz teh, ki so gor? kaka pametna ideja bi bla dobrodošla... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ou, jst bi rad na mojo cbr900 namontiral une tamale špeglce, ma kdo kako idejo, al ve, kje bi se dalo jih nabavit, pa kaka cena? en mi je reku za eno butego dol pr monfalconu...a ve kdo kej? al je bolje, da jih naredim sam iz teh, ki so gor? kaka pametna ideja bi bla dobrodošla

louis.de

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk PRI NAS METE,SNEŽI,PADA SNEG,nč se mi ni zrolalo tak je pogled skozi okno :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :angry2: :angry2: :angry2: :wacko: :wacko: sem že kepo nardila k sem z avta sneg postrgala

Goodfather,ni problema sam da ne bojo sam ribe za papat k jaz sem vegetarjanc in jem samo meso .) skratka rib ne maram.

datum lahko naslednji vikend se pravi SOBOTA 21.MAJ,

če vam ustreza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorazd, najbol pametna in poceni je louis u villachu- rumenjak al beljak, nevem kako je po naše :P pri sosedih austricih. Maš svega in svašta po polovičnih cenah iz italije (večina reči no) :OK: Uprašanje edino kako maš ti upetje pr CBR900. Če maš tko k večina mopedou (našraufano na navoj) pol se odbi marsikaj, če maš pa tipično honda vpetje (med dvemi šraufki) pol si pa omejen na originale. Brez n mal predelavc ne prideš skoz. Poglej na link k ti ga je dau TC pa izberi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Goodfather,ni problema sam da ne bojo sam ribe za papat k jaz sem vegetarjanc in jem samo meso .) skratka rib ne maram.

datum lahko naslednji vikend se pravi SOBOTA 21.MAJ,

če vam ustreza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, 21 maj bo u pizdi ka ma mamica roj dan. Oz ga ma 18 sam pol je 21 sobota in prašanje kaj ma ona namen nrdit kej u soboto (žur pa take) :hmm: Upejmo d bo šlo lišo skuz :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no primorci če se boste kej bol severno odpravljal se oglaste še na motozboru od raubritterjev k je 21. .) ...to je 2km iz Kranja ven...nas bo kr večina gorencev tam tist dan...pa tud nekaj ostalih motomarsovcev naj bi pršlo :)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Allora.... tisti, ki želi met spodaj nalepko kot je priponka naj sporoči Gizmokaku na PM(barva in količina) do jutri, cena za kom 500 sit.

Obrazložitev slike: slika nima nobenega rasističnega pomena, samo in pratica se poščijemo na italijanske kante na dveh kolesih :devil: . Slika je v velikosti 13*13 cm.

@viggen: ti vračamo milo za žajfo, zato ker si enkrat u passato remoto izjavu "W Aprilia" :devil: :P

post-3455-1115657272.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ajde, kdo rabi nalepke nej javi in prosim čimprej da oddam naročilo. Če pride nad 20 je cena 500, za majn kot 20 bojo mal več (cca 650) Barva srebrna ali črna (vse ostalo doplačilo).

Kaj pa sobota, gremo kam pohajat? Js bi kam šou, ta vikend ni blo nč in mi prou teži do pleha bit doma :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(sory punK bom mogu menjat firmo) ma ne morem odlepit oči od njega, škoda k nima Kawasaki kakšnega tacga modela

še žal ti bo!!! .) :D

ti kr kupi sv-ja!!! sam ti bomo mi naštimali blokado če je ne bo imel!!! prvo varnost!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Goodfather,ni problema sam da ne bojo sam ribe za papat k jaz sem vegetarjanc in jem samo meso .) skratka rib ne maram.

datum lahko naslednji vikend se pravi SOBOTA 21.MAJ,

če vam ustreza

Če bo ta datum se Vam pridružimo z veeeseeeljem, mi ustreza.....do takrat pa poleg službe mi čas za motor neusmiljeno odžira fakulteta....uh, še en izpit do konca....... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če je še kdo solorider..(jaz sem :D tudi uradno).. al pa ne in je zainteresiran za omenjeno srečanje... se zmenmo!!! pa kr hitro da se uplača!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, velja, ko pade zadnji izpit, častim rundo!

Schultz in ostali takega mišljenja, ja ne vem kaj naj rečem.......da mi vračaš, ne vem zakaj, to da si limate motorje s takini stvarmi verjetno pomeni zakompleksanost in neizvirnost, nezadovoljstvo s motorjem, pol pa dejmo se spraviti na druge......res bedno. To, da trdo delam, da si kupim motor svojih sanj in mi nekdo reče da je kanta in je ta nekdo, vsaj tako sem mislil prijatelj, sovaščan,itd., res žalostno......nimate drugih bolj pozitivnih idej?? :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bomo mogli datum prestavit,ma nič za to,pol pa dejte vsaj predloge

glede nalepke,pa me ne interesira,tud glede na to da se moje življenje vrti okoli japonce,so mi blazno ušeč italjani sam ne moški pač pa beneli tornado,tnt,brutale,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOVILC ma kaj si ti še pr dihanju zraka,da niso kaki frocki v igri družina pa to

Bojč kaj pa ti bistrčan,kam si se zgubu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, velja, ko pade zadnji izpit, častim rundo!

Schultz in ostali takega mišljenja, ja ne vem kaj naj rečem.......da mi vračaš, ne vem zakaj, to da si limate motorje s takini stvarmi verjetno pomeni zakompleksanost in neizvirnost, nezadovoljstvo s motorjem, pol pa dejmo se spraviti na druge......res bedno. To, da trdo delam, da si kupim motor svojih sanj in mi nekdo reče da je kanta in je ta nekdo, vsaj tako sem mislil prijatelj, sovaščan,itd., res žalostno......nimate drugih bolj pozitivnih idej??  :SS

....ane kako so pokvarjeni...norca se delajo iz najlepših in najboljših motorjev na svetu :nono: ....

...če bi dal jz na motor kej bi blo to kar mam v avatarju :grim :devil: ....

@sax: pa ne me ubit prosim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!