Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

VSAK MOTOR SI ZASLUŽI SPOŠTOVANJE NAJ SI BO SLOVENSKI, ITALJANSKI,NEMŠKI, JAPONSKI...............
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ma to nardimo primorci sami tko k lani, nobenih drugih zravn. Če je primorska fešta je primorska fešta :grim je tko banda...

@Viggen: noben se ne jezi, kje sploh :grrr pa to d si nekdo kupi sanski moped je itak max kar lahko nekdo doseže. Noben nima nč proti. U bistvu je to kar je pod nalepko (v tem primeru Italy) lahko karkoli: BMW, JAPAN, ITALY, DUCATI, HONDA... noben problem ni napisa spremenit. Ves point nalepke je v dečku in ne napisu. Sam tko mal za sceno, k se je že parkrat prašalo za te nalepke. Zdej pa kdor jih rabi evo, tle so oz. bojo :grim Sej je Schultz lepo napisu d ni nobenga rasizma al karkoli, mal se hecamo kukr zmeri no :lol: pa ne takoj udart vn neko zakompleksanost :doze: jooooo :slap:

@cagiva: tebe bomo pa tepli... Si že pelju K1200? Poezija O:-) Spodi lahko se rukne tudi BMW logotip če češ :grim

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je fora sam v dečku pa raje napišimo spodaj policija bi bili verjetno vsi zadovoljni no razen miličnikov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, tko bo doooooosti bujš ja :grim

No kdo rabi tole (vrjetno d tisti k ste naročili prejšnjo boste tudi za to ne :D )

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem jaz en pameten dečko se poznajo leta. :lol1: :lol1: :lol1:

Jaz naročam eno eno pa zastonj dobim zaradi ideje :lol1:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem jaz en pameten dečko se poznajo leta. :lol1:  :lol1:  :lol1:

Jaz naročam eno eno pa zastonj dobim zaradi ideje  :lol1:

Zmenjeno, srebrno verjetno, glede na to d maš črn moped :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič zdej brisati........vojnaaaaaaaaa! :fight2:

Malo pa ja moram braniti barve preljube APRILIE. :love1:

Saj sem vedel da edino CAGIVA in pa SANDA 7 ( ku je itak zakon) me bosta razumela..... :wub:

Ok, zdej pa eno objektivno glede nalepk............vse je neoriginalno, začel je DUCE, ko mali bimbo lula po JAPAN in pol vsi frajerji dejmo obratno :slap:

Fantje, vidim da je preveč dežja pa vam samo tako poglavi gre.......dej POLICE gor pa bo, al pa VLADA, al pa......J.... ! :whistle:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič zdej brisati........vojnaaaaaaaaa!  :fight2:

Malo pa ja moram braniti barve preljube APRILIE.  :love1:

.......dej POLICE gor pa bo, al pa VLADA, al pa......J.... !  :whistle:

Nč vojna, love and peace on earth :afro1: :wub:

Ti kar brani, če bi meu js mille bi tudi js branu :)

Že spremenjeno. Tudi meni bol dopade, do ideje pa mi ni pršlo. Je pa zato pršlo botru Tonetu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@viggen ... ej pa sej si ti lih isti ... skoz nabijaš sam od te k... aprilije pa sm ti tolkokrat reku da je vse skup isto sranje sam da ma dva kula pa da kuri benz !

lohk si pa tud ti zakompleksan k vidiš sam eno znamko in se pol spotakneš ob vsako nalepko ...

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma porxx dxx, če bi bla ta nalepka vnetljiva, bi že cela primorska motosvet sekcija zgorela. :doze:

Ma smo se teli mal pohecat..............zdej pa je zamera wd te do ponteroša u Trsti. :angry2:

@viggen: noben ti ni fouš zaradi motorja, tako da veš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še žal ti bo!!! .)  :D

ti kr kupi sv-ja!!! sam ti bomo mi naštimali blokado če je ne bo imel!!! prvo varnost!!!! :lol1:

Ma sej mogoče očakam še kakšno leto pa bo tako kakor za KLV 1000 O:-) Pol itak veš kaj bi izbral. Sicer pa to so zaenkrat samo še želje bomo vidli kako se bojo uresničle.

Ma kajt ti sanjaš o blokadi, blokado bom mel v zapestju k se ne bom upal po gasu prtisnit :lol1: :lol:

P.S. Sicer pa sem med vikendom uštimal tisti šrauf, tako da zdej ni panike, sem spet veselo v sedlu :yea2:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma porxx dxx, če bi bla ta nalepka vnetljiva, bi že cela primorska motosvet sekcija zgorela. :doze:

Ma smo se teli mal pohecat..............zdej pa je zamera wd te do ponteroša u Trsti. :angry2:

@viggen: noben ti ni fouš zaradi motorja, tako da veš

Ala zdej grde besede!

Ma kdu pa pravi od fovšarije? Vsak ma svoje in prav je tako! Kot dober pripadnik SV bi pa ja moral preskočiti malo provokacije....... :OK:

Mal sm se pohecu, mal v drugo smer potegu, to je to.........jezen pa na nobenga. Kaj nebi blo brez veze da pihamo vsi v isto smer?

Max, od kje pa ti?? Ku te človek na kavo vabi zmrzeš, preko neta pa ti jezek teče ku zmešan.......Kako si kaj? Si se pocelu? Kolesarstvo??

Pokliči kaj, da vidiš kako k.......Aprilija od ozadi zgleda...... :kva2:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej mogoče očakam še kakšno leto pa bo tako kakor za KLV 1000  O:-)  Pol itak veš kaj bi izbral. Sicer pa to so zaenkrat samo še želje bomo vidli kako se bojo uresničle.

Ma kajt ti sanjaš o blokadi, blokado bom mel v zapestju k se ne bom upal po gasu prtisnit  :lol1:  :lol:

P.S. Sicer pa sem med vikendom uštimal tisti šrauf, tako da zdej ni panike, sem spet veselo v sedlu  :yea2:

Lp Burnout

Žijo KawaMen!

Ma nihaš med KLV 1000 in SV 1000?? Ni taprvi bol potovalni endurc? Po mojem je Sv 1000 bomba, vsaj v revijah ga pohvaljo, pa glas z tapravimi rolćki je fenomenalen! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max, od kje pa ti?? Ku te človek na kavo vabi zmrzeš, preko neta pa ti jezek teče  ku zmešan.......Kako si kaj? Si se pocelu? Kolesarstvo??

... da nam še po netu komu jebal kej zarad unga kafeja ...

pokličete se jebem 20 min za najdet plac kje avto parkirat in pol gospodam se ne da več pražit na sončku in kr da gredo ... za koga sm pol čakal 20 min za fraj plac ??

Daj a je blo fer to???

... sm v kurcu ... pocelu je relativna stvar, bajka ne smem vozit .... :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žijo KawaMen!

Ma nihaš med KLV 1000 in SV 1000?? Ni taprvi bol potovalni endurc? Po mojem je Sv 1000 bomba, vsaj v revijah ga pohvaljo, pa glas z tapravimi rolćki je fenomenalen!  :OK:

Ne ne niham med klv 1000 in sv-jem sam sem omenu da bi blo lepo če bi mel še kawasaki en tak model kot je sv.

Kakor je znano je KLV 1000 isti kot V-Strom od suzukija ane, pa sem omenu da bi kawasaki pobral še ta model pod svoje okrilje :D

Sicer sem tut sam nekaj prebral o njemu, pa nikjer zasledu slabe besede. Za zvok pa itak, je vemo kako laufajo dvocilindraša ane :P

Evo pa še ena slikca za poslastico z rahlimi dodatki:

post-2159-1115750654_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj je zdej tu??????

Folk kaj ste se zdej začeli nekaj kregat :doze: Al pa jst ne berem med vrsticami O:-)

Sej vem da je mišljena zafrkancija, sam da se mi ne boste zaradi enih gluposti začeli grdo gledat :nono:

Nč bodte v rošcah!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout, tiste barve SV-ja na slikici pa še nisem videl. Hm, čeprav nisem pristaš rdeče je v tem primeru mikavna........ :D

Maxxi, sprosti se stari, sprosti, saj drugače te bo razneslo od jeze in žlehnobe, no mogoče pa je bolje da se tu izkašljaš, boš lepše spal..... :OK:

Ajde!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout: tista suza je pa lepa na sliki. Če boš slučajno nabavu SV ti lahko js urihtam kšne take boke nekje ;) Ti sam povej :grim pa bojo u tvoji garaži za par mio EUR magari ma bojo O:-) :grim

meni sv ni všeč lih zaradi te odprte lukne, tko k falco, tko k VTR (ma ta ima že ene lepe linije) pa bandit, pa fazer, ipd. Z750 je že lepa mašina :yes: D pa SV-ju dodaš pouhne plastike, je pa mnogo lepši od marsikerga športaša :kva2:

Evo še enga lepga :yea2:

suzuki-sv1000s-03-bikepics-111604.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej boste rekli da mal bluzim sam včeraj zvečer nisem mogel spati pa sem mal razmišljal zakaj bi pisalo na nalepli police in ugotovil da to ni fer od nas.

Gizmo če se spomneš ko so te zadnjič na ridah ustavili in ti nabijali kaj vse ni po predpisih na tvojem mopedu ampak naprej so pa te supustili BREZ KAZNI torej niso vsi policaji tako slabi.Pol pa se dej v njihovo kožo: tipu nabijaš kaj vse naj porihta na motorjo vendar ga misliš spustiti brez kazni pol pa na mororju vidiš to nalepko KAKO BI TI ODREAGIRAL KOT POLICAJ ???? :hmm:

Zato se mi je poodila nova ideja napiši BAD COPS ali pa kaj v tem smislu!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej boste rekli da mal bluzim sam včeraj zvečer nisem mogel spati pa sem mal razmišljal zakaj bi pisalo na nalepli police in ugotovil da to ni fer od nas.

Gizmo če se spomneš ko so te zadnjič na ridah ustavili in ti nabijali kaj vse ni po predpisih na tvojem mopedu ampak naprej so pa te supustili BREZ KAZNI torej niso vsi policaji tako slabi.Pol pa se dej v njihovo kožo: tipu nabijaš kaj vse naj porihta na motorjo vendar ga misliš spustiti brez kazni pol pa na mororju vidiš to nalepko KAKO BI TI ODREAGIRAL KOT POLICAJ ???? :hmm:

Zato se mi je poodila nova ideja napiši BAD COPS ali pa kaj v tem smislu!!!!!!!!!!

Ma ti spi noralno in bomo že pustili tko k je. Sej pole lahko vsak po svoje neki napiše. Je pa res d eni policaji so fajn, drugi pa niti najmajn. In s to nalepko se bom furu po celem krasu in isku policaje. Jebemti so prasci gor s sežane :fight2: vsakič k me ustavi mi da kazn :nono:

Aja, kako bi reagiral: Smejau bi se. Jah tak tip sm, me ne prizadane kej prevč... Sej policaji vejo d so marsikomu trn u peti in če je policaj kolkrtolk človek ne bo napisu kazni pa al je nalepka gor al je ni :)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, če smo že pr useh jajcih, si lahko napišeš tudi to spodej. Nalepka pač bo s Police k je že nekaj naročil padlo, tako d ne morem zdej v nedogled preminjat (upam d razumeš) Sej nalepka ne bo tiskana na folijo. Nalepka bo rezana, če si predstavlate kako to zgleda (kukr usi logotipi od motorju) in se da enostavno nalepit samo fantka brez napisa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ideja namesto "police" in podobno...

daj MOTOSVET :lol1: ker ni za dobit motosvet nalepk si primorci vsi prlimamo gor to! reklama je reklama .) :D

no mal bol resna je lahko tudi piss on"4 wheels" tako bi blo bl neutralno :D itak zmeri ko se dobimo smo z 2 wheels mašinami!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej pravim, spodi si nalimajte kar vam paša. Lahko se naredi nalepkice tudi brez neča spodej. Cena bo pa ista tko d nekej se da spodi pa je. Ne bomo več spreminjali iz POLICE na karkoli, ker je za police 15 ljudi trenutno :OK: . To si uredite po želji :grim pa nism jezn, d ne bo kdo mislu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!