Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

mas ti ganz novo suzo? enga sm danes srečal v Selu na GSXu...prow svetu se je od lepote, pa tud tišalo se ga ni... hm ja... a mogoče kdo od tukej poseduje črno kawo (kaj je ze ta nov  Z750?) večkrat se najdeva tukej okrog...  :?

Moja je plava, lepa za videt, vendar ni nova, ampak letnik 99. Sigurno nisi videl mene, ker od kar sem prišel iz dopusta, se nisem usedel na motor.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Primorci!

Na mojem novem lepotcu ZR-7 je sicer kranjska registracija, vendar pa sem kljub temu tudi primorec, saj sem iz Senožeč, sem pa pol v Senožečah, pol pa v Škofji Loki. Lepo, da imamo svojo sekcijo. Upam, da ne bo prišlo do kakšnih medregijskih sporov, če se bom pojavljal tako na primorski kot gorenjski sekciji, saj se imam za oboje, na kar sem ponosen :OK: . Lepo pozdravljeni in se vidimo na cesti.

PS: Thundercat, dejva se midva zmenit za opazen pozdrav, da se ne bova falila...pokaževa si sredinca na levi roki...tega sigurno ne bova falila...vse seveda v okviru prijateljstva. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEEEEEEEEEEEEE moj DUHEC 10 m stran od bloka kjer živim si sedel pa ne da bi me poklical in prišel na pijačo :angry2:

post-5996-1120897839_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma res duhec tale goodfather tone .) bi te pa res lahko poklicov namest da se je paparacija špilov

anthony dobrodošel na krov primorske bande :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Thundercat, dejva se midva zmenit za opazen pozdrav, da se ne bova falila...pokaževa si sredinca na levi roki...tega sigurno ne bova falila...vse seveda v okviru prijateljstva.  :yea2:

velja.... :kva2:

wellcome mutač....

drugače gre anthony z nami v dolomite če koga zanima... :whistle: .

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam gre v kavbojkah, ker še nima hlač in ta pravih rokavic...zato mi nikar ne govorite, ko se bomo videli, da bi si mogu najprej opremu kupit in šele potem se vozit...TO SM ŽE VEDU, pa sm vseeno drgač naredu...to sm jst, sej TC me pozna pa se nič ne čudi :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Antonjo Banderas :OK: Welcome to the most fools populated section on motosvet :yea1: Zdej si pa gotov, Gizmo d.o.o. investigation service bdi nad tabo in nisi nobenim očem več skrit :grrr Dolomiti, ti se nam kar pridruži, več nas bo lepše bo B)

Duholo in Se3o vas dva bom pa po nagi riti, ma stelo tui :rolleyes: Gresta dol u džju, pole slišim neke neumne d sta zganjala po pisti... ma sta ena maherja ja. No sej d priznam, sem vam fouš 100na uro :blush: Drugič se me ne rešista za ritjo :nono: :lol:

Klapa, povejte kako smo kej z vremenom na Ridah in tm okul k tle je kar dobro za videt, za it na zbor. Al pa bi se magar dobili u Divači pr unmu botoru tonetu in šli skupej na zborčič na čipivapiče a :hmm: Povejte uro in prijeva :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vreme je čist u .....

uglavnu me full vleče na motor ampak me mine ko pogledam u nebo,se pa zna zgodit da pridem z avtom na zbor me seba neki heca da gremo mal pogledat

baje da jutr dopoldne še bo neki od vremena popoldn pa spet neke plohe in nevihte ravno tako tudi za ponedeljek in torek :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

bi se najraj na avijon usedla in se nekam odpeljale kjer je sonce in vsaj 28stopin narentala bajk in se furala okol :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam gre v kavbojkah, ker še nima hlač in ta pravih rokavic...zato mi nikar ne govorite, ko se bomo videli, da bi si mogu najprej opremu kupit in šele potem se vozit...TO SM ŽE VEDU, pa sm vseeno drgač naredu...to sm jst, sej TC me pozna pa se nič ne čudi :afro1:

Vsaj ščitnike za pod kavbojke si kupi. Stanejo cca 34 EUR od Dainese (za kolena). Zaradi tega ne boš bankrotiral .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEEEEEEEEEEEEE moj DUHEC 10 m stran od bloka kjer živim si sedel pa ne da bi me poklical in prišel na pijačo :angry2:

Eeeee ce bi mel telefonsko... :rolleyes: Sicer pa, te ni blo na oknu/balkonu? :angry2: :slap: :whistle: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeee ce bi mel telefonsko... :rolleyes: Sicer pa, te ni blo na oknu/balkonu?  :angry2:  :slap:  :whistle:  ;)

Je bla pa Katjuša :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej čakam Gizmota in Moniko da prideta k meni pol pa skupi na zbor :OK: :yea2:

Upam da ne bom preveč :beer1: ker pol bo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba no jaz pa sem ga ravno razjahala sem nardila 50km po okolišu in me je melo za na zbor sam družbe ni blo,fuck no,zdej mi je pa še žal k nisem šla kr sama :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dragi prijatelji..... jutri midva odrineva na morje :kva2: .... greva pogledat, če so res morski psi tam dol......

Za Dolomite bova računala za torek 19.7..... lepo vas prosiva, če bo prišlo do kakšnih sprememb, da naju kdo od vas obvesti na mobitel.... samo sms, tako da bova vedela..... HVALA! :004

Lepo se imejte vsi skupaj..... in previdno vozite :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dragi prijatelji..... jutri midva odrineva na morje  :kva2: ....

a res...nč ne vem..... :eek:

no če ti tako rečeš...ti si šef...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... greva pogledat, če so res morski psi tam dol......

Mah.. to hrvati dvigajo nivo avanturistov med svojimi turisti .)

Jst sm bil cel teden (do danes), pa mi nič ne manjka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nts, čestitke za uspešno opravljeno diplomo. :OK:

A diplomirala si? :hmm: Nikjer ne vidim... al sm slepa, al si pa ti tko skromna da se nč ne pohvališ :P :)

Vsekakor, če verjamem Anthonyjevim besedam, čestitke :worship: :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viggen in Eos pa šli do Pekla in pol kao do belekrajne, no, v resnivi po dežju nazaj domov..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anthony, če rabiš hlače mam js ene za ti jih dat. Nevem tvojih mer ma moje so 46 al 48 (zdej pa nevem) v glavnem so bl majhne. Če češ, so zdej v prodaji :)

Godfather, d ne bo kšna cenzura pela tle :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anthony, če rabiš hlače mam js ene za ti jih dat. Nevem tvojih mer ma moje so 46 al 48 (zdej pa nevem) v glavnem so bl majhne. Če češ, so zdej v prodaji :)

Godfather, d ne bo kšna cenzura pela tle :fight2:

to so slike ki so šle skozi cenzuro .A ti dam gor kakšno necenzurirano :hmm: :o :eek: :whistle: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so slike ki so šle skozi cenzuro .A ti dam gor kakšno necenzurirano :hmm:  :o  :eek:  :whistle:  :xx:

ti mi jih dej na CD pa bo rešen problem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!