Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

mene ne bo k sem razpizdena do kraja so me zdej v šihtu čist na obrate dvignli ker morem delat jutr in u petek po 12h :SS pa glih vreme se bo mal zboljšalo,tko da ne se čudit če boste kakšno čudno črno kroniko bral,k bom kakšnga kr zadavla tam na šihtu :angry2:

tko da zdejle pičim na motor in pridem okol 7h verjetn na 3M,morem danes še za jutr kilometre nabrat :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem pa sam burnauta vidla na 3M pa še to bl na hitr kje pa ste bli ostali :hmm:

na drugi ženi :naughty: :naughty: (Golica) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pride kdo v nedeljo na Maxi varno vožnjo al pa kasnej kej na ride da se zmenimo za dolomite v torek... Čas laufa, pa niti ne vemo točno kdu gre :doze:

Zaenkrat (pišem številke po motorjih):

1. Schultz

2. TC & nts

3. Anthony

4. Duhec & Devilish

5. Fabi

6. Gregs

7. Gizmo

---------------

8. Sebo???

9. Burnout???

ŠE KDO PA SM GA POZABU :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mi kdo lahko razlozu kko je s to varno voznjo. kej rabim s sabo, a je dost ce pridem z dvotakterjem al me bodo vsi postrani gledali k bo smrdelo za mano. Aja... podrsat ga ne smem :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pride kdo v nedeljo na Maxi varno vožnjo al pa kasnej kej na ride da se zmenimo za dolomite v torek... Čas laufa, pa niti ne vemo točno kdu gre :doze:

Zaenkrat (pišem številke po motorjih):

1. Schultz

2. TC & nts

3. Anthony

4. Duhec & Devilish

5. Fabi

6. Gregs

7. Gizmo

---------------

8. Sebo???

9. Burnout???

ŠE KDO PA SM GA POZABU :hmm:

ej ker je ta Sebo pod št 8?

drgač pa na ride morbit pridem na varno vožnjo pa ne

se pa jutr vozim po goriškem koncu plan mam Svets gora upam da bo uspel,če mi rata pobegnt iz šihta ob 14h,držte pesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mi kdo lahko razlozu kko je s to varno voznjo. kej rabim s sabo, a je dost ce pridem z dvotakterjem al me bodo vsi postrani gledali  k bo smrdelo za mano. Aja... podrsat ga ne smem  :cry:

noben se ti nebo smeju :) Pohvalno, ti kar pridi, čimveč takih mladih voznikov naj se udeleži vožnje da ne bo pole jok :cry: Za info, nazadnje so bili tam tudi s skuterji in en z minimoto. Sploh pa ni važno kašn motor je, glavno je da se uživa pa nauči varno reagirat v kriznih situacijah k nas doletijo na cesti :grim Povem, sm že parkrat naletu na problem, kjer mi je ravno znanje iz poligona pomagalo rešit "drek" :worship:

@Sanda: Sebo z NG aprilia mille če poznaš. Ni pa še 100% da gre :? Bom pa držu pesti da ti rata osvojit sveto goro.......boš vidla kako je sveta O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam da Sse3y po nicku? En z Gorice drgači, ma mislim da težko da bo šow :?

eh ja, si me prehitela :) neki je reku boooo :unsure: Dej sebo, javi se, ne se skrivat za tipkovnico oštja :kva2: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pride kdo v nedeljo na Maxi varno vožnjo al pa kasnej kej na ride da se zmenimo za dolomite v torek... Čas laufa, pa niti ne vemo točno kdu gre :doze:

Zaenkrat (pišem številke po motorjih):

1. Schultz

2. TC & nts

3. Anthony

4. Duhec & Devilish

5. Fabi

6. Gregs

7. Gizmo

---------------

8. Sebo???

9. Burnout???

ŠE KDO PA SM GA POZABU :hmm:

Burnout odpade :cry: Še Češka mi je odpadla :fight2: :cry: :BUA: :angry:

Mogoče se pa vidmo na maxijevi delavnici. Lepo se mejte!!!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ben dobro pole... če bo amortizer zrihtan, pridem tud jst da zvrnem svinjo! :yea2: :yea2: ce bo.. ce pa ne bo, pol bo pa proizvajalec tega sranja odgovoren za moje padce :angry2: ze drugi amortizer v borih 5000 km te sezone... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ben dobro pole... če bo amortizer zrihtan, pridem tud jst da zvrnem svinjo!  :yea2:  :yea2:  ce bo.. ce pa ne bo, pol bo pa proizvajalec tega sranja odgovoren za moje padce  :angry2:    ze drugi amortizer v borih 5000 km te sezone...  :blink:

brez zamere, ma kolk kil maš :lol: hec daj. Ja zna bit d maš nastavlenga premehko in ga zabiva :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Messagio per il capitano

Mas ze kako traso v mislih? :) Dan D se hitro priblizava... :grim Sej ne druzga samo ti si uredi navigatore, oramai Dolomite poznas ze ku svoje bergese.. :rolleyes: Sej mene je skor vseeno kam se gre, samo da se checkpoints slisijo na passo di qua, passo di la... :OK: :lol:

Drgace vem, da je lani mel sulica oziroma godfather en uredi plan poti v autoroute 2002... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Messagio per il capitano

Mas ze kako traso v mislih? :) Dan D se hitro priblizava... :grim Sej ne druzga samo ti si uredi navigatore, oramai Dolomite poznas ze ku svoje bergese.. :rolleyes: Sej mene je skor vseeno kam se gre, samo da se checkpoints slisijo na passo di qua, passo di la... :OK: :lol:

Drgace vem, da je lani mel sulica oziroma godfather en uredi plan poti v autoroute 2002...  :hmm:

to je letelo na Schultza al pa Gregsa verjetno :hmm:

Maxxi vse naj naj pa ne d si že tko str :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej banda danes se zna zgodit da se ustavim u Astri na kofetu tam okol 18h,tko da veste za vsak slučaj če bi se gdo pridružu me lahko zvrcne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere, ma kolk kil maš :lol: hec daj. Ja zna bit d maš nastavlenga premehko in ga zabiva :hmm:

mam 55 kil in 174 cm ;) pomoje da ga ni zabilo :D .. sam taka nesreča pr rezervnih delih :lol: :lol: :lol: :lol: sej bo sej bo... zdej bo padu gor now, nič več rabljen, pa od gilere bo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam 55 kil in 174 cm ;)

Matr si trlica, in pole bojo meni rekli d sm suh :slap: Kaj pole greš na varno vožnjo u nedeljo. Če greš, greva skupej magari d se bova zgubila vsaj v dveh :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!