Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Ma še tole:

Kaj pa pot? Nihče je ni nikjer omenjal.. :hmm:

Predlagam sledeče:

GO - Bc - Predil - Sella Nevea - Tolmezzo - Passo Mauria - Passo Cibiana - Passo Fedaia - Canazei - ?

A ste imeli v mislih nekaj takega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napoved za slovenijo torek je dež (vir) popoldne zjasnitve....

Tuesday: Light rain early with thunderstorms developing in the afternoon. High near 80F. Winds SW at 5 to 10 mph.

Wednesday: Scattered thunderstorms possible. Highs in the upper 70s and lows in the upper 50s.

še slovenska napoved za slovenijo:

V torek bo sprva oblačno s padavinami, deloma nevihtami.

Popoldne bodo padavine ponehale, počasi se bo zjasnilo.

Zapihal bo severni veter.

V sredo bo delno jasno, zvečer bodo v zahodnih krajih posamezne nevihte. Hladneje bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam sledeče:

GO - Bc - Predil - Sella Nevea - Tolmezzo - Passo Mauria - Passo Cibiana - Passo Fedaia - Canazei - ?

A ste imeli v mislih nekaj takega?

Neki tazga bo, sam de se ustavmo neki pred canazei.. Schultz, kako ze? Motel Monika? :unsure: (con la K) :lol:

@thundercat: sm zdej med pisanjem tega posta vidu da si pisu.. ne se sekirat, tudi za lani je prhajala ena mocnejsa fronta proti alpam pa se je krneki zadrzevala, blo je ultra soparno, dezja pa skor nc. Mah, nisi pameten pr tem vremenu v Alpah. Ajde, lahko bo gizmo kej bolj k bo pogledu v zrak con la faccia da :hmm: in bo reku "mi sa che qui piove.." :lol: :fredy: :ninja: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Za Italijo ne rabite Corisa ali Vzajemne, ker velja normalno zdravstveno zavarovanje. Morate pa si naročiti evropsko kartico, za kar pa ste že prepozni - vsaj 3 dni prej jo morate naročiti. Mogoče se da dobiti direktno v zdravstvenem domu, kar pa spet močno dvomim. Mogoče če jo naročite v ponedeljek, se da dobiti v torek. Po pošti pa traja vsaj 3 dni.

Bo še kdo kaj dodal?!  :whistle:  :D

Ja jst! :)

Lani ko sm šla na Sicilijo (ki je seveda prav tako italija), sm se pozanimala glede zavarovanj in je zadeva taka, da je normalno zdravstveno zavarovanje samo za lažje zadeve in poškodbe. V primerih hospitalizacije, hujših poškodb, celo npr. pumpanje (kot se je zgpdilo prjatelci na enih počitnicah), je treba potem ob povratku v slovenijo poravnat stroške, če ni uporabljena vzajemna ali coris, s katerimi pa je oseba zavarovana v vrednosti nekaj miljonov stroškov al kakorkoli bi že lahko oblikovala stavek (je pozno, jst pa zaspana :ninja: :P) Vem, da nam pumpanje verjetno ne pride v poštev, navedla sm ga le kot primer...

Tolko so mi meni razložili situacijo... Če je zdej kej drugače, pa ne vem...

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da nam pumpanje verjetno ne pride v poštev, navedla sm ga le kot primer...

Sicer bohnedaj.. ampak pupanje je lahko tudi v primeru zastrupitve s hrano recimo, ni nujno, da je alkohol v igri, tko da... ;)

No, kot rečeno, upam, da ne boste rabli ne corisa, ne vzajemne, niti obveznega zavarovanja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da se nebi slučajno odpravli na pot brez

durexa in fuk cujnce .)

nikol ne veš kje te sreča čaka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Holla!

V soboto in nedeljo bom v Reutte-ah - Avstrijskih Rovtah pri Innsbrucku. Mogoče se po poti kje srečamo in gremo na en :beer1: :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji dolomiti pa v petek zaradi financ in ker nisva dobila varstva žal odpadejo!!!! :cry: :cry: :cry:

Eh pa sej je še en mesec poletja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nts, čestitke za uspešno opravljeno diplomo. :OK:

A diplomirala si? :hmm: Nikjer ne vidim... al sm slepa, al si pa ti tko skromna da se nč ne pohvališ :P :)

Vsekakor, če verjamem Anthonyjevim besedam, čestitke :worship: :OK:

lp

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst! :)

Lani ko sm šla na Sicilijo (ki je seveda prav tako italija), sm se pozanimala glede zavarovanj in je zadeva taka, da je normalno zdravstveno zavarovanje samo za lažje zadeve in poškodbe. V primerih hospitalizacije, hujših poškodb, celo npr. pumpanje (kot se je zgpdilo prjatelci na enih počitnicah), je treba potem ob povratku v slovenijo poravnat stroške, če ni uporabljena vzajemna ali coris, s katerimi pa je oseba zavarovana v vrednosti nekaj miljonov stroškov al kakorkoli bi že lahko oblikovala stavek (je pozno, jst pa zaspana :ninja: :P) Vem, da nam pumpanje verjetno ne pride v poštev, navedla sm ga le kot primer...

Tolko so mi meni razložili situacijo... Če je zdej kej drugače, pa ne vem...

lp ;)

Doro, zdej se greste ku da je to zavarovanje najbolj pomembno. Kej zdej, bomo razpravljali 25 postou o zavarovanju in se delali pametni :BUA: Usak nej uzeme kar če in nej se zavaruje ku če :angry2: sej smo usi polnoletni in cepljeni.

Sej eni ste hoteli imet skupine, zdej mamo... ena gre u torek in ena u sredo (ku sm jst razumela) Samo zjasnitese :ninja: Kdo je za torek??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal zaradi financ ne bom mogel iti. Srečno pot vsem, ki se odpravljate v Dolomite, pa tudi ostalim. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnja napoved za slovenijo.....

Ponoči se bo od zahoda postopno pooblačilo. Padavine, deloma nevihte, se bodo zjutraj že pojavljale v zahodnih in severnih krajih. Dopoldne se bodo razširile nad vso državo. Popoldne bodo od severozahoda postopno ponehale. Najnižje jutranje temperature bodo od 14 do 20, na Primorskem do 22, najvišje dnevne pa od 22 do 26, na Primorskem do 28 stopinj C.

Obeti

V sredo bo delno jasno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla ali nizka oblačnost. Hladneje bo. V četrtek bo zjutraj delno jasno, čez dan pa spremenljivo do pretežno oblačno. Popoldne in zvečer bodo krajevne nevihte, ki se bodo zavlekle v noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nestojte vjrvat vsega kar napovejo... :afro1:

drži samo eno... če "furlanka dviga krilo"(jasno od zahoda/severozahoda) bo sonce. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nej se gre srat in to vreme frdamano :angry2:

nts si mi prov nasmešek privlekla na usta ko sem te zagledala lepo,lepo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se da dobiti direktno v zdravstvenem domu, kar pa spet močno dvomim.

se da, sm js dobil to v petek. Pa sm pozabu povedat še za ostale :slap: Greš direkt na ZZZS pa ti dajo nek A4 format potipkan kar velja kukr neko evro zavarovanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonce bo :OK: taku kukr je dns :grim

Js sm za u torek :OK: pa kdor je je. Da pa ne bomo zlutali že ob 7h zjutro se lahko odpravimo tudi ob 10h izpred astrota. (delam do 3h ponoči in mi ne preveč diši 7a zjutro :eek: :wacko:

alora kdor je za torek se dobimo pred ASTRO KAFE natanko ob 9:59:17 spijemo kafe in gremo na pot :grim

Kdo kej proti :unsure: nema da bude kdo proti :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem definitivno v sredo zjutraj, ura 07.30 Astro bar(kofetek) in 08.00 štart via dolomiti. Če je kdo za sredo naj mi sporoči oz. naj napiše.

Če sem prav razumel štartajo jutri:

1. Gregs

2. Fabi

3. Gizmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo za sredo naj mi sporoči oz. naj napiše.

midva z nts sva tudi za sredo.....kot si napisal...bova tam.... :) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavno uni k greste jutri srečno pot ravno tako tudi tistim ki štartate u sredo :)

Tako pisi ja, bolj na splosno, ker danes se je ze vsaj 2x zamenjala posadka dneva.. :blush:

Najnovejsi podatki po vrstem redu starta:

Torek

duhec, devilish, gizmo: najkasneje ob 9h start :yes:

fabi, gregs: 10-11h :unsure:

Sreda

schultz, TC, nts :)

Kako se bo dejansko zgodilo je pa tudi odvisno od vremena jutri, sej ce ne me pej popravte. :yes: Po prihodu se javljam, da dam vse slike in filmcke na net na mojo stran.. pero ne pretiravat zdej po 300MB ipd. :nono: ;)

----------------

Zdej bom pa se malo :evilgrin: do tistih ki ne greste.. tko je blo recimo lani.. :whistle:

dolomitas1.jpg

dolomitas2.jpg

dolomitas3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavno uni k greste jutri srečno pot ravno tako tudi tistim ki štartate u sredo :)

Ja jst tudi srečno vsim k štartavajo ločeno od nas :grim Pa upam da kdo ne stakne tetanusa al ošpic, davice, oslovskega kašlja, rdečke, mumpsa ipd... namreč najpogostejše bolezni ki se jih lahko stakne na potovanju v Dolomite z motorjem... :lol1: upam da ste cepljeni :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!