Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Schultz: hvala!

Ja no, škoda ker ne gremo vsi skupaj kakor smo načrtovali.... meni osebno je čisto vseeno kdaj gremo, vendar je reku šef v sredo zjutraj pa konec....

Vsem ki greste jutri na pot želim vse najbojše na poti..... pa kej :photo: , da bomo tudi mi kej videli...... srečno :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

stelvio.jpg

In mi gremo.. kam ze?  :lol1:  :doze:

Sicer pa skoda ker nisem slikal ob 6.30h ker tle je zalivalo na veliko. :lol:

Bo treba zimske gume gor, pa verige pod zic... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Nebo je že nebeško plavo, kar je belga se umika, od fronte ni več ne duha ne sluha... razn še malo mokre ceste k je vedno bolj suha :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa lopate ne pozabte sabo vzet da boste vsaj motor skidali če vam ga bo zamelo .)

po vsakemu dežu posije sonce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol zgleda da jutr ne gre noben na 3M,bom mogla spet sama zastopat to sekcijo :hmm: al bom pa še jaz zahinavla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol zgleda da jutr ne gre noben na 3M,bom mogla spet sama zastopat to sekcijo :hmm: al bom pa še jaz zahinavla

Če pridem pridem po 21:15. Sam zelo verjetno da ne :(

Šiht :SS

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mene tud ne bo k morem robotkat :cry:

edin če stroj zjebem pol pa se zna zgodit da uletim sam verjetnosti je 30%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ste pa že šli :OK:

ma bl k gledam te slike bl sem vam folš :(

tko da upam da se kmal stran obrne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je! kje je!! se skriva aaa!! da mu ne bo treba plačat drinka!! :D :D :slap: :lol1:

hvala v naprej za čestitke :blush: !! ha ha ha..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punK stari,jaz ti nimam kej druzga za poklont kot eno lukno .)

sam si pa že star,drugo leto pravš da bo cela orgija za okroglo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :yea2:

Kake tri urce nazaj smo živi, srečni, zdravi prispeli na cilj (jst, duhec & gizmo)... Lih tolko, uradno javljanje, več + slikce pa bo zrihtu duhec :grim ko si odpočijemo :P

lp :yea1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Maxijem ti poklanjava za RD ...  :004  :P

valček ... jst dodam še eno škatlco kondomov k on ma rad od zadi :wub: :devil: :devil: :grim

.

.

.

.

punk ... sam lej da bo nepozabno ker čene ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvaaaalaaaaaaa!!!!!prav tako škatlico rabim!!!!! :D  :grim  :lol1:  :slap:

.... zakaj nisi prej povedal ... bi dobu dve :) ... eno z datumom ... 21.07.2005 :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm že doma! Ku je blo leeeepooooo! Hočem nazaj!!!

U glavnem, za mano so tri FUUUL lepi dnevi. Kej čem rečt, je blo tako lepo, da je blo že hmali kičasto :OK: Ovinki, moj tanajtabujš motor na svetu, k mi je dal ful užitkou in še kar je ta najbolj važno, je bla dobra družba :wub: :winkiss: Dobro da je danes deževalo, ker če ne, bi blo use že previč perfektno B)

Gizmić, vi, kako ste se imeli? Mi je malo žou, da nism smela bit z vami, ma kaj češ... sej bo še prilika :grim Kadar ne bo Debilish :whistle: alpa, drugič jo bom prow lepo uprašala, če smem tud jst zdravn :cry: Devilish, sej bom pridna :yes: obljubim O:-) Sej obljubim, da ne bom več seksala s tvojim fantom dokler je s tabu :unsure: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obljubim O:-) Sej obljubim, da ne bom več seksala s tvojim fantom dokler je s tabu  :unsure:  :lol1:

:OK: :OK: :yea1:

mi je kr lepo polepšalo večer :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je malo žou, da nism smela bit z vami, ma kaj češ... sej bo še prilika :grim  Kadar ne bo Debilish :whistle: alpa, drugič jo bom prow lepo uprašala, če smem tud jst zdravn  :cry: Devilish, sej bom pridna yes: obljubim O:-) Sej obljubim, da ne bom več seksala s tvojim fantom dokler je s tabu   :unsure:  :lol1:

Zakaj pa nisi smela kaj ti je kdo izrecno prepovedal :xx: :xx: :xx:

A si me spet varala :nono: :whistle: :whistle: :whistle: aaaaaaaa ja ne mene čaki koga si zdej varala Devilish z Duhcem ah nič ne štekam ma sej bolše da tudi ne :whistle: :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!