Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Tudi jaz bi se pridružil čestitki, Punk...je mal hecno, ker ne vem komu čestitam, pa nič zato...primorc je primorc! :OK:

Zelo lepo, da ste se imeli fajn v Dolomitih...vremenarji še vedno ne morejo ugnati vremena, kar nas v takih situacijah veseli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi vedu, da je tak kupleraj tle... <_<  bi se prijavu dosti prej  :afro1:

:OK: :lol1: :lol1:

ma uredi je blo. Zdej pa h simčiču po nove gume :slap: sprednja je prou slick :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi vedu, da je tak kupleraj tle... <_<  bi se prijavu dosti prej  :afro1:

joj še žal ti je lahko,ne veš kaj si vse zamudil .)

super da ste prišli domov veseli in potrebni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa nisi smela kaj ti je kdo izrecno prepovedal  :xx:  :xx:  :xx:

A si me spet varala :nono:  :whistle:  :whistle:  :whistle: aaaaaaaa ja ne mene  čaki koga si zdej varala Devilish z Duhcem  ah nič ne štekam ma sej bolše da tudi ne  :whistle:  :whistle:  :whistle:

Ma sej ti že povem... :xx: :xx:

Ma tebe nism varala :grrr sej veš da ne! O:-) Ben ja, lohko d sm te varala, ma lih en malo :blush: :rolleyes: ma samo telesno veš :naughty: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helooooo!

Mi smo pa danes prišli domov...... A jej :kva2: ..... kako je bilo to super potovanje.... lepo vreme, super pot, in predvsem super vodič....

Schultz :worship: :worship: :worship: - hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom napisala bolj na grobo, bo bolj natančno napisal naš vodič.....

Nova Gorica - Predel - Tolmezzo - Cortina d'Ampezzo - Bolzano - Bormio

Nekaj prelazov: SELLA NEVEA, PASSO FALZAREGO, PASSO PORDOI, PASSO DEL TONALE, PASSO GAVIA, PASSO DELLO STELVIO, PASSO SELLA, PASSO FEDAIA, PASSO GIAU, PASSO TRE CROCI, pa še nekaj jih je, ma jih jaz ne znam napisati... :blush:

TC bo pa slikce uštimal, da jih boste lahko videli :OK:

Vreme smo imeli supre.... v sredo je v NG začel dež padati, pa smo se oblekli dežne, vendar smo jih še pred Bovcem slekli (me oblačenjem dežnega, sem si čelado uničila - :slap: ), v Italiji pa je bilo super....

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom napisala bolj na grobo, bo bolj natančno napisal naš vodič.....

Nova Gorica - Predel - Tolmezzo - Cortina d'Ampezzo - Bolzano - Bormio

Nekaj prelazov: SELLA NEVEA, PASSO FALZAREGO, PASSO PORDOI, PASSO DEL TONALE, PASSO GAVIA, PASSO DELLO STELVIO, PASSO SELLA, PASSO FEDAIA, PASSO GIAU, PASSO TRE CROCI, pa še nekaj jih je, ma jih jaz ne znam napisati... :blush:

TC bo pa slikce uštimal, da jih boste lahko videli  :OK:

Vreme smo imeli supre.... v sredo je v NG začel dež padati, pa smo se oblekli dežne, vendar smo jih še pred Bovcem slekli (me oblačenjem dežnega, sem si čelado uničila -  :slap: ), v Italiji pa je bilo super....

bom pa še jaz napisala,ampak sem obdelala sam en prelaz,PASSO DEL SEBA :OK:

dečva pa kaj se še oblečt ne znaš,sej verjamem da ti gre slačenje bl od rok,če po seb sklepam .)

super kaj nej rečem,komaj čakam slikce,da bom še bl žalostna k me ni blo zravn,ampak k pridem iz potovanja boste pa vi trpeli ob gledanju mojih slikc in cedili sline :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej obljubim, da ne bom več seksala s tvojim fantom dokler je s tabu  :unsure:  :lol1:

:eek: :lol1:

:slap:

ja dolomiti so carski....kdaj gremo spet.... :)

cesta, ljudje, narava, pokrajna ......jao pa kaj nej rečem...sem že v temi dolomiti napisal, da religiozno opevanje raja po obisku dolomitov dobi čisto drug pomen..... :worship:

šulc hvala za vodenje in vse ostalo..... :OK:

slike ma pa nts bo ona poskrbela za objavo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK.....da še jst neki napišem. Včeraj smo pripeketali z dolomitov.

Naše tridnevno potepanje je bilo sledeče:

1. dan:

NG(štart)-Bovec-Predel-Sella Nevea-Tolmezzo-pso Mauria-Cortina-pso Falzarego-pso Pordoi-Canazei-Karerpaß-Bolzano-pso Mendola(prenočitev v Garni penzionu za 25 evrov(očitev+zajtrk+garaža za moped))

2.dan:

spust z Mendole-val di sole-pso del Tonale-pso Gavia-Bormio-pso dello Stelvio-Merano-Bolzano-St. Ulrich-pso Sella-Alba(prenočitev v Alpi hotel za 28 evrov(nočitev+zajtrk+garaža za mopede))

3.dan:

pso Fedaia-selva di Cadore-pso Giau-Cortina-pso Tre Croci-Auronzo di Cadore-Sappada-Tolmezzo-Sella Nevea-Predel-Bovec-domov

Naredili prelepih 1100 km, uživali sto na uro.......še bomo šli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se mene! :) Malo pozno ma.. :ninja:

Kukr vidim samo nrdili vsi skor isto pot, samo da sta, pardon, so TC, nts in Schultz sli za nazaj cez Sappado, mi pa cez Sauris, t.j., gledano na zemljevid, cesta juzno od une cez Sappado in severno od une cez Forni di Sopra. Tudi za it pogledat! Priporocam.

Vglavnem...

p7212840.jpg

lep podzrav iz Dolomitov! :yes: :OK:

Aja, hmal pozabu taglavno!

Tle se zbirajo vse fotografije, ki smo jih naredili po poti. Ce ima se kdo kake nej poslje pa bom dal gor! Pozor, k jih je dosti. Nej se opozorim, ce kdo ne bo vidu, da sm dal moje na tri dele (3 dni), ce se vam ne da gledat po netu, pa lahko downloadate vse skupi v zip-u, ki se nahaja na dnu vsake strani. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko, jest sm srečal sam ene par svizcu! :lol1:

post-907-1122285389_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa ena slaba novica :cry: Vsi dobro poznaste SEVERINa, mehanika iz Ajševice k ima servis za yamaho, hondo in vse v glavnem. Pred mescem je mel hudo nesrečo z motorjem. Prepeljan je biu v KC LJ in že okreval, vse je kazalo na dobro, ko zvem da ga ni več med nami... :cry: Kdaj bo pogreb pa še nevem, vendar takoj ko bom zvedu kej več objavim. :cry:

matr kaj se dogaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U shit, tega si pej nism mislu. :( Je pa res, da je imel hard poskodbe glave (pocena lobanja) in notranje krvavitve... joj joj :( :( :(

Sm ze hotu rect, da vozte pocas, ma kej k ga je pesek na cesti zjebal.. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!