Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Klapa ena slaba novica :cry: Vsi dobro poznaste SEVERINa, mehanika iz Ajševice k ima servis za yamaho, hondo in vse v glavnem. Pred mescem je mel hudo nesrečo z motorjem. Prepeljan je biu v KC LJ in že okreval, vse je kazalo na dobro, ko zvem da ga ni več med nami... :cry: Kdaj bo pogreb pa še nevem, vendar takoj ko bom zvedu kej več objavim. :cry:

bemu!! :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

Kje  :kva2: ??? ... zihr so se po plazu u Bistrc sprehajal  :hmm:

:slap: Ta vikend so se sprehajal po Tirolskih Rovtah -Reutte. :worship:

Severin R.i.P. :(

post-907-1122289093_thumb.jpg

post-907-1122289216.jpg

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

severin  :cry:  :(

prosim če sporočite kdaj se je možno zadnjič poslovit od njega....

bom, takoj ko bom vedu bom sporoču... A gremo u skupini na pogreb z motorji? Js u glavnem grem sigurno :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom, takoj ko bom vedu bom sporoču... A gremo u skupini na pogreb z motorji? Js u glavnem grem sigurno :(

ja.

jaz se vam bom pridružila, če le ne bo prišlo kaj vmes.

Severin je bil prvi mehankar mojga motorja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da ne bomo sam tole žalostno vest brali

bom še jaz kej pametnga napisala :lol1:

no danes zutri ob 5:40 bi me skor na rit vrglo,če že nebi sedela.

uglavno preberem na tv,da obstaja tudi bolezen ki se ji reče ORGAZEM,sam žal nisem bla te sreče da bi jo fasala :cry: preberi to: v Veliki Britaniji živi ženska ki lahko dnevno brez truda dobi 100ORGAZMOV NA DAN,lahko sam pogleda kakšnga tipa,al pa lonc,marmelado,....in ji pride tud do 100Xna dan,katera srečnica :) matr sem ji folš,sicer pa kot veste sanda7 v soboto potuje glih za Veliko britanijo,zakaj že :hmm: baje bo probala s to ženščo narest kakšno kupčijo .)

sam sem mogla prov dvakrat prebrat,k nisem bla u prvo čist zihr če sem prov prebrala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da ne bomo sam tole žalostno vest brali

bom še jaz kej pametnga napisala :lol1:

no danes zutri ob 5:40 bi me skor na rit vrglo,če že nebi sedela.

uglavno preberem na tv,da obstaja tudi bolezen ki se ji reče ORGAZEM,sam žal nisem bla te sreče da bi jo fasala :cry:  preberi to: v Veliki Britaniji živi ženska ki lahko dnevno brez truda dobi 100ORGAZMOV NA DAN,lahko sam pogleda kakšnga tipa,al pa lonc,marmelado,....in ji pride tud do 100Xna dan,katera srečnica :) matr sem ji folš,sicer pa kot veste sanda7 v soboto potuje glih za Veliko britanijo,zakaj že :hmm: baje bo probala s to ženščo narest kakšno kupčijo .)

sam sem mogla prov dvakrat prebrat,k nisem bla u prvo čist zihr če sem prov prebrala

Če po vsakem orgazmu prižge čik je tale bolezen pomoje smrtonosna.. jo bo pobralo od raka :lol1:

Drgač pa.. pomoje bi bla precej zmatrana po 100 orgazmih v enem dnevu, se ti ne zdi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr sem ji folš,

ah ne ji bit....si predstavljaš da moraš na dan 100 orgazmov doživet.....jeba....po 5 letih se ti zmeša in zagnusi.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, ma dej že mir, hudiča... Dučeta si kupi, pa boš mela 100 orgazmov... takih al drugačnih... al te nateguje motor, al pa serviser :lol1: :naughty: :D

Zdej jih bom pa dobu po buči... :whistle:

(masmosesamomalohecalipress) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, ma dej že mir, hudiča... Dučeta si kupi, pa boš mela 100 orgazmov... takih al drugačnih... al te nateguje motor, al pa serviser :lol1:  :naughty:  :D

Zdej jih bom pa dobu po buči...  :whistle:

(masmosesamomalohecalipress)  O:-)

Nene... duče ni dobra izbira za sando... ona bi se pomoje težko s suho okol vozila :whistle:

sklopka.press :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, ma dej že mir, hudiča... Dučeta si kupi, pa boš mela 100 orgazmov... takih al drugačnih... al te nateguje motor, al pa serviser :lol1:  :naughty:  :D

Zdej jih bom pa dobu po buči...  :whistle:

(masmosesamomalohecalipress)  O:-)

Ma ne, se nisi hecu :grrr zdej si pej usim povedu zakaj mam jst Dučeta :naughty: in še zmeri ga vozim u nižji prestavi, da ja vibrira ku če bet :kva2:

(Sanda, sej bi ti predstaula tud mojga serviserja :whistle: ) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, se nisi hecu :grrr zdej si pej usim povedu zakaj mam jst Dučeta :naughty: in še zmeri ga vozim u nižji prestavi, da ja vibrira ku če bet :kva2:

(Sanda, sej bi ti predstaula tud mojga serviserja :whistle: ) :lol1:

A zato si zmeraj nasmejana :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol pravjo, da ženske ne padajo na tipe z motorji. Imajo prav, kajti tipi na motorju so že odvečni material, danes je pomembno, da te 'zadovolji' motor. Tako bi se rešili vseh predsodkov o tem ali si homo ali bi ali kaj jaz vem kaj še...saj ste sami motoseksualci. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda,a si že kdaj pelala 1 cilinder nad 600 kubov :whistle:

:yea2: SOS sound of single

enduro :OK: prevedi v italjanski jezik+dodaj cazzo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ste sami motoseksualci. :alien1:

:OK: :yea1: :slap: :rolleyes: :photo:

odlična klasifikacija..... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene! Škoda,vedu sem,da je imel Severin nesrečo,nisem pa vedel,da ga ni več,ker me ni bilo doma.

NIsem si mogel kaj,da ne poslikam te zadevice,ki sem jo videl v Primoštenu...ampak od blizu je še bolj cool... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene! Škoda,vedu sem,da je imel Severin nesrečo,nisem pa vedel,da ga ni več,ker me ni bilo doma.

NIsem si mogel kaj,da ne poslikam te zadevice,ki sem jo videl v Primoštenu...ampak od blizu je še bolj cool... :OK:

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh,ne da se mi več zezat s sliko....sorry,ker je dvakrat isto,ma ne znam pobrisat,slikce pripet (da bi bila cela) pa tudi ne....razen če mi kdo pomaga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!