Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

razen če mi kdo pomaga :)

povej kaj rabiš...če maš slikco celo mi jo lahko po msn pošlješ ti jo jaz prilepim...moj msn maš in mail tudi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej probal sem,pa mi jo je sam pol prikazalo...ampak mi lahko vseeno poveš kako,da bom vedu za drugič....tam poiščeš in daš dodaj v post...ampak ni šlo.Se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: SOS sound of single

enduro :OK: prevedi v italjanski jezik+dodaj cazzo :slap:

cazzo duroje skor edina beseda ki jo zastopim italijansko in mi je fuuulll ušeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če po vsakem orgazmu prižge čik je tale bolezen pomoje smrtonosna.. jo bo pobralo od raka  :lol1:

Drgač pa.. pomoje bi bla precej zmatrana po 100 orgazmih v enem dnevu, se ti ne zdi  :whistle:

:hmm:

zmatrana po 100orgazmih,ma ja kaj si nor,sej nič ne delaš pa ti pride,sam izraz na faci bi bil kr naprej drugačen :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne ji bit....si predstavljaš da moraš na dan 100 orgazmov doživet.....jeba....po 5 letih se ti zmeša in zagnusi.... :)

sej ni mus da jih je sto mogoče nardi enga na dan al pa dva,če je pa pr volji pa lahko tud 100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, ma dej že mir, hudiča... Dučeta si kupi, pa boš mela 100 orgazmov... takih al drugačnih... al te nateguje motor, al pa serviser :lol1:  :naughty:  :D

Zdej jih bom pa dobu po buči...  :whistle:

(masmosesamomalohecalipress)  O:-)

oh gregs men da tud FZS včasih orgazem,ne rabm taljana je japonc dost dobr .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda,a si že kdaj pelala 1 cilinder nad 600 kubov :whistle:

o batek sem sem,sam takrat sem bla stara 17 let,pa sem mela itak tolk orgazmov na dan,da ga na mopedu nisem mogla vač doživet k je blo preveč adrenalina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sam una fotka od tc ja in nts pod številko 91.

a je komentar sploh potreben :hmm:

TC ma si lisjak ne upaš dat nataške na sredino :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda danes mam še eno lukno več :angry2: v zobu seveda,upam da jo jutr zakrpajo pa še kakšno drugo tud .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora

Pogreb bo v četrtek ob 18h na pokopališču v Stari Gori, žara bo tam v mrliški vežici. Kdor pride se zmenimo d se dobimo v astro baru ob 16:45 in pole gremo skupej tja. V glavnem, čakali bomo do 17:10 MAX in pole gremo skupej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tisti, ki se želite še v zadnje posloviti od pokojnega Severina Gruden-a in se boste pogreba udeležili z motorjem je predviden plan tak, da se NAJKASNEJE do 15:45 zberete na pokopališču v Stari Gori, kjer se bo motorje parkiralo in se jih do konca pogreba ne vžge več. Glavni kontakt pri temu je Sašo Simčič, ki bo tudi na voljo za dodatne informacije. Vsi tisti, ki se boste morebiti pogreba udeležili kasneje, pustite motorje na spodnjem parkirišču.

Ker je zaradi njegovih staršev zadeva zelo občutljiva, prosimo da se navodil striktno držite!!!!!

Hvala za razumevanje.

Še enkrat: za informacije kontaktirajte Simčiča na GSM 041 640 881.

Lp, Ray Ban

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se pridem poslovit....ne vem še kdaj...verjetno na pogreb...torej 15.45.....a bo kateri lokalc tam da ne bomo iskali.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sam una fotka od tc ja in nts pod številko 91.

a je komentar sploh potreben :hmm:

TC ma si lisjak ne upaš dat nataške na sredino :grrr

Sem pa uživala, med dvema fantoma :yea2: ..... a mi kej zavidaš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, ma dej že mir, hudiča... Dučeta si kupi, pa boš mela 100 orgazmov... takih al drugačnih... al te nateguje motor, al pa serviser :lol1:  :naughty:  :D

Zdej jih bom pa dobu po buči...  :whistle:

(masmosesamomalohecalipress)  O:-)

Ma ne, se nisi hecu :grrr zdej si pej usim povedu zakaj mam jst Dučeta :naughty: in še zmeri ga vozim u nižji prestavi, da ja vibrira ku če bet :kva2:

(Sanda, sej bi ti predstaula tud mojga serviserja :whistle: ) :lol1:

:kva2: :kva2: Ducati orgazem??!! ja, ja, ja!! :yes: :yes: :OK: :OK: :kva2: :kva2:

kar naprej mi težijo, da naj se že rešim tega motorja ... :slap: :rolleyes: :grrr :grrr

:nono: :nono: ne, ne, to pa ne - jaz že vem, zakaj! :P :wub: :OK: :xx: :worship: :devil: :yea1: :blush: :kva2: B) B) B)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tisti, ki se želite še v zadnje posloviti od pokojnega Severina Gruden-a in se boste pogreba udeležili z motorjem je predviden plan tak, da se NAJKASNEJE do 15:45 zberete na pokopališču v Stari Gori, kjer se bo motorje parkiralo in se jih do konca pogreba ne vžge več. ... Vsi tisti, ki se boste morebiti pogreba udeležili kasneje, pustite motorje na spodnjem parkirišču.

Ray Ban, tnx za info.

Pogreb bo v četrtek ob 18h na pokopališču v Stari Gori, žara bo tam v mrliški vežici. Kdor pride se zmenimo d se dobimo v astro baru ob 16:45 in pole gremo skupej tja. V glavnem, čakali bomo do 17:10 MAX in pole gremo skupej.

Gizmo, tudi tebi tnx za info.

ammm ... zame je prezgodaj, da bi bila do (& od) 15:45 na pokopališču ... a bi mi šli po Gizmotovem planu in pustili motorje "spodaj" al kako?

kje je Astro bar, prosim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno ampak vseeno, dobra misel ne bo škodila. Naj počina v miru. Pri njemu sem kupil prvi motor, Kawasaki........

A se je z BMW-jem ponesrečil? No, ni potrebno odgovoriti, vejetno že napisano, vem da je bil velik ljubitelj teh motorjev.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je Astro bar, prosim?

astro bar je v novi gorici...ko prideš v gorico s strani ajdovščina greš na krožno križišče in zaviješ proti bovcu, nato je na desni strani črpalka(omw če se ne motim) in takoj za njo je astro bar zraven dan in noč.....

pa še karta gorice...

http://www.nova-gorica.si/karta_mesta/index.html

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!