Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

evo še zadnji post pred odpeketam.

skratka mal že živčki delajo,spakirano mam že skoraj vse,še par malenkosti

ob 4h ustanemo in potem gas novi avanturi naproti :OK: čeprav po pravici povedano bi šla najrajš že zdej k to čakanje me sam nervira.

ampak full vas bom pogrešala :cry: oz vas že zdej pa še šla nisem.

vi se pa tud lepo imejte varno vozite in sexite kar se da čim več :)

upam da pridem kje do interneta da se vam mal javim drgač bom pa TCju kak sms poslala pa ga bo objavil tu gor

čav banda :yea1:

SREČNO :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr vem da se bo še enkrat pregledalo motomars ko se bo ustalo ob štirih:

srečno in - po pameti (sexualno prenosljive bolezni in te reči) :ninja: :nono:

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še zadnji post pred odpeketam.

skratka mal že živčki delajo,spakirano mam že skoraj vse,še par malenkosti

ob 4h ustanemo in potem gas novi avanturi naproti :OK: čeprav po pravici povedano bi šla najrajš že zdej k to čakanje me sam nervira.

ampak full vas bom pogrešala :cry: oz vas že zdej pa še šla nisem.

vi se pa tud lepo imejte varno vozite in sexite kar se da čim več :)

upam da pridem kje do interneta da se vam mal javim drgač bom pa TCju kak sms poslala pa ga bo objavil tu gor

čav banda :yea1:

srečno in lepo se imejte....slikce in potopis pričakujemo ko pridete domov na standardni lokaciji...Ride.... :yea2:

dej posliki kake angleške rajde no...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda in Sebo in kompanija: uživaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajte!!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Pa po pamet pa po cest... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja astro-kafe 9.15 :grim

naju z nts ne bo ob dogovorjenem času...če bo vreme ugodno se priključiva malo kasneje kar na končni lokaciji.... :)

srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naju z nts ne bo ob dogovorjenem času...če bo vreme ugodno se priključiva malo kasneje kar na končni lokaciji.... :)

srečno

Uživajte še namesto mene!!!!!

Jst sem na šihtu :SS :SS :SS

@Šulc: sem skoraj čisto pozabil, veliko srečnih in varnih km pa srečno na novem mopiju!!!! :OK: :OK:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC,hvala za pomoč.

Ej,TC,kakšnega fazerja imaš? Enga sem vidu včeraj v Solkanu okrog 13.15,zraven je bil pa še en SV650...sam registracije nisem pogledal...

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo mogoče tanovga CBF 600S, da mi pove kako se zadeva obnese? Sicer pa za tiste,ki mogoče iščete Yamaho TDM 900-TC Shop v LJ ima zdajle zares ugodne cene,navaden za okrog 1.7 MIO, z ABS pa je nekaj čez 1.8 MIO, spuščene cene za okrog 300k.Zame je žal malce previsoka.

Torej CBF?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC,hvala za pomoč.

Ej,TC,kakšnega fazerja imaš? Enga sem vidu včeraj v Solkanu okrog 13.15,zraven je bil pa še en SV650...sam registracije nisem pogledal...

takega...nisem bil jaz.... :grrr

post-291-1122891146_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takega...nisem bil jaz.... :grrr

Bil pa je ravno tako moder,samo brez kufra in pa s spremljevalko...bila sta dva parčka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda je včeraj sporočila :) :

Lep pozdrav iz Londona, imamo se ok drgač je kr mraz 18 stopinj vreme je zajebano ampak mi se se ne damo. Pozdrav vsej Ms bandi poslite nam sonce! Sanda7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem pošiljamo nekaj sonca in toplote... da bo tu malo manj... Glavno, da uživajo!!! :yea2:

Lepe pozdrave nazaj... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem pošiljamo nekaj sonca in toplote... da bo tu malo manj... Glavno, da uživajo!!!  :yea2:

Lepe pozdrave nazaj...  :grim

Se pridružujem!!! :OK:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sva se z duhcem vrnila z morja! :OK: Če bi kdo kej barvice, nej sporoči :P Grem razpakirat..

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem pošiljamo nekaj sonca in toplote... da bo tu malo manj... Glavno, da uživajo!!!  :yea2:

Lepe pozdrave nazaj...  :grim

evo :kva2: , vsak ji je malo poslal sonca in toplote.... zdaj imamo dež in malo manj toplote..... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo  :kva2: , vsak ji je malo poslal sonca in toplote.... zdaj imamo dež in malo manj toplote..... :yea2:

Res... preveč ste radodarni :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj je zdaj.... ste se vsi izgubili ali kaj?

V glavnem: FABI včeraj sem te pa vidla, si šla mimo Postojne okoli 18.00..... z motorjem seveda :yea2:

Jaz sem bila v centru Postojne (peš) in potem zaslišim motor (tvojega se res ne da preslišati .) ), se obrnem in vidim tebe. No, škoda da nisem bila bolj blizu glavne ceste, bi lahko šle na pijačo.... pa drugič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre kdo kam v nedeljo, naj mi javi, mogoče se pridružim. Prosim za sms (št. glej profil) ker ne vem če se bom lahko javil. Na MS me pa ni do ponedeljka.

Mejte se fajn!!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pingvini :lol1: Sneg lih ne, no ja nad 2100m nekej napovedujejo, bo pa dž :SS če je kam za it pejte jutre, u nedeljo nak nak :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo banda sanda7 koncno prisla do interneta na tipkovnici falijo stresice zato bo bl po kavbojsko kot je na tem otoku obicajno.ha ma tuki sem vsaj eno uro mlajsa kot v sloveniji .) no u glavnu me zebe kot 100 hudicov,najvecji krivec za to pa je ta hudicev veter ki piha non stop in ganja oblake sem ter tja zato imamo vsakih 10min drugacno vreme in vase sonce nam kar sluzi saj do zdaj se nismo rabili deznih cujn upam da bo tako tudi naprej,trenutno smo v Edinburgu danes smo obdelali se Glasgov jutri pa krenemo naprej baje na dezevno obmocje.

tuki je cela stala s prometom po levi,mi gremo vcasih kr po desni,upam da me kej ne povozi na cesti ko gremo pes,motoristi se pozdravljamo full hecno ker so vozni pasi zamenjani tako da je prov smesno :)

uglavno pokrajna je full lepa ljudje so prijazni London smo preziveli tako na podzemni kot na busih.

je full drago pivo je v trgovini 650sit v gostilni po 1200 :eek:

ampak mi se mamo kljub vsemu fajn,edin da jaz mal pogresam mojo lubico FZS pa ride in vso bandoMS

skotom se nisem pogledala pod kilt tko da ostaja se vedno skrivnost upam da mi bo v naslednjih 10dneh ratalo .) sicer pa bolje da ne k ce bo pod kiklo pravo premozenje se zna zgodit da ostanem kar tu gor .)

uglavno mejte se fajn in dejte fajnmustru za maso da nam bo vreme sluzilo kar se da najbolje ker ne mislim vec spat v kavbojkah kratki majci puliju in velurju ter z podkapo,zavita v spalko :blink:

lep pozdrav v prelepo :yea2: Slovenijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!