Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Ma ku doro, jst bi tudi!! :lol: Samo voznja po levi bi bla malo problem.. :blush:

Sanda srecno kamrkoli se odpravljas. :OK: ..and don't forget your umbrella! :krneki: krneki, tolko da je ingliŠ! :blink: :lol1:

Ostala banda? Se voziste kej? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, se kakšnega :004 ti pošljemo, da nas čisto ne pozabiš... :whistle: .)

Drugače pa se imamo tudi mi tukaj prav lepo in ganjamo ovinke... :yea2: Sicer že dolgo nisem bil na ridah, ma ko prideš nazaj, se gvišno oglasim... da nam poveš, kako si bla vlažna, ko si prvič pod kilt pogledala... :blush: :whistle: :yea1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :blink: :P

sanda, lepo brat d se maš fajn. Vožnja po levi pa pomoje d ne predstavla problema, vsaj js vem d se naša snada tudi pr nas vozi več al majn po levi :blush: O:-) z žmogoucem :lol:

res me pa zanima kko se pozddravlajo engleži, al majo tudi gas na levi d lahko z desno pozdravjo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skotom se nisem pogledala pod kilt tko da ostaja se vedno skrivnost upam da mi bo v naslednjih 10dneh ratalo .) sicer pa bolje da ne k ce bo pod kiklo pravo premozenje se zna zgodit da ostanem kar tu gor

:nono:

kr nazaj prid...sem slišal, da pri nas nič ne zaostajamo za angleži..... :closedeyes:

srečno.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama vožnja po levi verjetno ne predstavlja problema bolj mora bit zanimivo kšno križišče in našo "levo" pravilo :naughty: :naughty: da zaviješ desno in čakaš vse kar leze in gre :rolleyes: tega pa nebi delal :xx: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj je zdaj.... ste se vsi izgubili ali kaj?

V glavnem: FABI včeraj sem te pa vidla, si šla mimo Postojne okoli 18.00..... z motorjem seveda  :yea2:

Jaz sem bila v centru Postojne (peš) in potem zaslišim motor (tvojega se res ne da preslišati  .) ), se obrnem in vidim tebe. No, škoda da nisem bila bolj blizu glavne ceste, bi lahko šle na pijačo.... pa drugič  :OK:

Oj!

Ma škoda da te nism vidla, da bi spile eno kafe in malo počikulale .) :D :whistle: Drugič mi mwrš močno močno mahat, k kadar sedim na mojem lepotcu, sm malo slepa :blush:

In sm šla tud čez ride, ma spet ni blo nobenga in jst, s čistim motorjm :angry2:

Ma SANDAAA, pridi hmali domu, k te že prou močno pogrešamo!! In sm že prou malo radovedna, kaj si use vidla tam gor, oz doli, oz spodi :whistle: Ben, če bo kak škot viška tam gori, ga kr prpelji dol :whistle: ma mwre met ful dougega (kilt seveda :lol1: O:-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk, a je že kdo sprobal 100 oktantski bencin in lahko pove kaj več o tem. Sem prebral, da je moč motorja večja, da motor boljše deluje in da je poraba goriva manjša. Ima pa ga samo OMV, baje je Petrol proti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč kej lih en pozdrav, čeprav sem na dopustu sem mimogrede smuknu na delovno mesto in malo bluzim po netu. prej sem bežal pred oblaki čez rebrnice pa dol mimo divače do kopra in portoroža, za nazaj sem se ognil vodni ujmi in šel čez italjansko stran...sem že pozabu kako fajn drži tisti kos ceste mimo fabrike "grandi motori" okoli trsta :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk, a je že kdo sprobal 100 oktantski bencin in lahko pove kaj več o tem. Sem prebral, da je moč motorja večja, da motor boljše deluje in da je poraba goriva manjša.  Ima pa ga samo OMV, baje je Petrol proti.

Poskusil.. nisem opazil nobene razlike glede na 98 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja no. pr dvotakterju se nekej malga pozna. približno taka razlika kot 95-98 je tudi 98-100. malček lažje se zavrti v visoke obrate. zto maš na razpolago glih mal več območja z večjo močjo.

za štiri takterje pa nimam pojma. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, Godfiju vse naj naj naj... veliko :wub: ... ma ne od mene... :grrr :lol1: :P

Drugače pa... kdaj pride sanda, da malo popestri primorsko sekcijo s seksom?! :whistle: Thundercat ni najboljše nadomestilo... :lol1: :naughty: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, rođen! :OK:

Vse naj naj Godfather! Lepo fun.gif in cimvec hump.gif, bi rekla sanda ;)

Uuuu pa res! :D

Ben se tudi jst pridružujem čestitkam :grim Upam da boš lepo praznoval :yea2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, rođen! :OK:

Vse naj naj Godfather! Lepo fun.gif in cimvec hump.gif, bi rekla sanda ;)

Se pridružujem čestitkam!!!!!

:OK: :kva2: :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat ni najboljše nadomestilo...  :lol1:  :naughty:  :004

ko bi se vsaj potrudu pa kdaj na ride prišel, da se osebno prepričaš ali je temu res tako :D ...ne pa da posplošuješ.... :fight2:

zdaj ko veste da sande ni pa noben noče več na ride.... :fight2: barabe.... :fight2:

:D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Use najbujši Godfather!!! :yea1: Dosti orgazmou ti želim :naughty: takih in drugačnih :OK: (aja, ti nimaš dučeta :whistle: :lol1: ) in pa dosti ljubezni in otrok :yea2:

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hehe "boter" ti še tuki čestitam,...želim ti pa vse kar si tud sam želiš, haha :OK: :OK: :yea1: ....

lp cagiva B)

P.S. pa čimveč "dobrih" fotk :grim :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!