Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

@vsi: v nedeljo sem po dežurstvu. A bi šel kdo na potep z mopedom. Sem mislu it čez soriško planino na bled in pole po gorenjski strani domov. Lahko pa se zmenmo tudi za drugo furo. Km niso omejitev........sem sam v sedlu in bo šlo po zadnji wn z ovinka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vsi: v nedeljo sem po dežurstvu. A bi šel kdo na potep z mopedom. Sem mislu it čez soriško planino na bled in pole po gorenjski strani domov. Lahko pa se zmenmo tudi za drugo furo. Km niso omejitev........sem sam v sedlu in bo šlo po zadnji wn z ovinka.

morebiti, bom še z nts govoru...vreme baje da bo.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre nts, grem mogoče zravn, da bova lahko vozila bolj počasi, ker jaz po zadnji wn z ovinka res ne bi. Pa kje je ta Soriška planina, a v Selški dolini, ker pol je to že gorenjska stran za tja in pol še za nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre nts, grem mogoče zravn,

nts gre itak, če ne s svojim pa z mojim....sicer pa ne skrbi glede hitrosti...lahko se damo v dve skupini...jaz, nts, ti, pa šulc, pa fabi, ki vozmo po zadnji wn szi uvinka, in na Žana, Duhca, Gregsa, Burnaouta pa še koga , katere vedno čakamo da nas ulovijo, ker so fantje res počasni :fight2:

no kakor koli že....

A bi še kateri Primorc v gardaland 27.8.? :hmm:

z organiziranim prevozom...

Pm prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla ZABUŠANTI!

Lih tako malo off topic. Danes zvečer igramo z bendom v POstojni na trgu za Zmaj ma mlade.

Če čoga pjaži slišat malo dobre muzike naj gre drugam :kva2: SE HEEEEEEEECAM!!!

P.S. Sošolec vse najboljše :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pri vremenu niso sicer napovedali kaj dobrega vremena za vikend, ma tudi to se lahko spremeni! Tako, da morda se vidimo v nedeljo.

Sax.... Kdaj pa igrate in kako se kliče tvoj bend?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sax.... Kdaj pa igrate in kako se kliče tvoj bend?

Robert Vatovec Big Banda

Orkester z Obale šteje 23 članov, prekaljenih glasbenikov, zbranih iz različnih orkestrov in celo rock skupin. Velika posebnost so štirje vokalisti, ki se v dve- do triurnem nastopu sprehodijo skozi blues, jazz, soul in funk klasike od 50tih do 80tih let, vse pa začinijo z nekaj latino in avtorskimi skladbami.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla klapa!Po dugem času se spet malo oglašam :whistle: sm hotu sam to povedat,da nisem več motorist :cry: sem ratu skuterist :slap: tko da upam,da me ne boste preveč tepli,ko me kje srečate :P sej mogoče,da bom kak dan gor do rid prdrajsu da se pokažem :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla klapa!Po dugem času se spet malo oglašam :whistle: sm hotu sam to povedat,da nisem več motorist :cry: sem ratu skuterist :slap: tko da upam,da me ne boste preveč tepli,ko me kje srečate :P sej mogoče,da bom kak dan gor do rid prdrajsu da se pokažem :yea2:

nam je bilo sporočeno, da se prevažaš na srebrnem maksiskuterju.....

ozna sve dozna... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vsi: v nedeljo sem po dežurstvu. A bi šel kdo na potep z mopedom. Sem mislu it čez soriško planino na bled in pole po gorenjski strani domov. Lahko pa se zmenmo tudi za drugo furo. Km niso omejitev........sem sam v sedlu in bo šlo po zadnji wn z ovinka.

Sem tudi kandidat, tako da me zaenkrat štejte zraven :)

Me pa ne bo na MS-u do torka tako da prosim za SMS če boste šli kam.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla klapa!Po dugem času se spet malo oglašam :whistle: sm hotu sam to povedat,da nisem več motorist :cry: sem ratu skuterist :slap: tko da upam,da me ne boste preveč tepli,ko me kje srečate :P sej mogoče,da bom kak dan gor do rid prdrajsu da se pokažem :yea2:

Ma kaj nisi reku da boš v-stroma kupu :grim

Na zdej pa skuterist :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja godfader želja ostaja še zmeraj ista samo se je zataknilo pri financah :cry: rabim pa prevozno sredstvo za v službo in tako,da sem si že od nekdaj želel sprobat maksiskuter sem se odločil,da sprobam za sezono ali dve,toliko da pridem ksebi(finančno) :hmm: sicer pa ta zadevca sploh ni slaba,edino,kar mi manjka malo andrenalina :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri ob 10.02 odhod s planinskih rid....gremo....se vozit....po sloveniji...evropi...kakorkoli že....

dodatne info route master Šulc....

vabljeni... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!