Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

lepo si peljala  :afro1: in še prikolico si mela odzada...ha ha  .)

Hvala :blush: Glede prikolice - tko se bom pomoje navadla vsega hudga :P Ko bom enkrat sama na motorju se mi bo kar naenkrat zdelo vse tko lahko! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, Schultz, celo pot od Vrhnike do Medvod sm vozu al po desni al po po sredini. Je bla pa taka gužva, da ne moreš verjet. Kljub slabemu vremenu sm bil vesel motorčka. Pri našem srečanju sm se pa kamjonu odmaknu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saaaandaaaa je nazaaaaaaj... :004

Spet bo puhno seksa... :yea2: :yea2: :yea2:

Je že začela z lulo... :naughty: :lol1: :D

U glavnem Sanda, pazi, de ne mahaš preveč, tku ku si meni učera, ker lohko padeš sezi Goldice... :whistle: :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma gremo, gremo... kadar'čš... kej že gremo?  :hmm:  :lol1:

ajde pej pejmo ne :)

ma če bo kej u petek daj, morem mal olje in filtr premešat, je lih novo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz moram svoj 1000 post tukaj napisat. Se spodobi, glede na to, da sem Primorc :P

Drugače pa glede na to, da sem član od 21.06.2001 nisem ravno ne vem kako dejaven .)

No zdaj sem pa Vseved postal, se pravi, da ni vprašanja, da ne bi znal odgovorit :P "Mona" zbudi se :devil: :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde pej pejmo ne :)

ma če bo kej u petek daj, morem mal olje in filtr premešat, je lih novo :D

Emmmm... v petek po nekaj letih spet vidim sestro in ona Slovenijo po devetih... ne bo šlo, zagotovo bom z njo in otroci... motor nix ta dan ne spljoh ne... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmmm... v petek po nekaj letih spet vidim sestro in ona Slovenijo po devetih... ne bo šlo, zagotovo bom z njo in otroci... motor nix ta dan ne spljoh ne...  :grrr

Jaz sem firbčna...... kje pa drugače živi sestra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem firbčna...... kje pa drugače živi sestra?

čaki čaki, to pa js vem :hmm: :hmm: MAJEMI, U.S.A. :? sm uganu Gregs :)

@Gregs: ja ni panike, bom pa po dopustu počaku na moped, ne bo groze, če že od sobote ne sedim gor, bom pa še 10dni zdržu :wacko: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gotfather: kdaj gremo na kak giro jst in ti?? :hmm:  Te nism vidla že tolko cajta :doze:

Booooooooooooooooooooooooooooo

Ja res se nismo vidli že en lep cajt.Ma ja zdej si malo bolj zasedena :grim

Ja pridi danes na kavo bom pri starših kjer bom suzo pral da bom pol lahko pozer, vozit pa se ne bom šel ker bom obenem tudi varuška ker gre moja Karjuča mal € zapravit.

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem firbčna...... kje pa drugače živi sestra?

Emmm.. .glej gizmijev odgovor... ;) Enih 9.000 km stran je... :cry:

čaki čaki, to pa js vem :hmm:  :hmm: MAJEMI, U.S.A. :? sm uganu Gregs :)

@Gregs: ja ni panike, bom pa po dopustu počaku na moped, ne bo groze, če že od sobote ne sedim gor, bom pa še 10dni zdržu

Jep, uganu si, uganu... :grim

Drugače pa Gizmo uživaj na dopustu, pa se potem vidimo... saj jaz bom najbrž tudi enih 14 manj na motorju... Dejte ostali malo Fabi okoli peljat, da ne bo preveč pogrešala motor... :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jej.... Gregs, a je tvoja sestra že dolgo na drugi strani luže?

Zdaj pa vsem skupaj .......morda malo prehitevam :blush: , vendar bi bilo tudi letos lepo, da naredimo srečanje Primorske sekcij in se skupaj zapeljemo kam...... tako kot lani, ko smo šli skupaj k Jazbecu na kosilo, potem pa čez Vršič. Lani je bil ta dan 18.9!

Najboljše bi bilo, seveda če se strinjate z mano, da kr počasi začnete dajati predloge kam in kdaj.... tako bomo ravno tja do sredine septembra izpeljali srečanje. Lepo bi bilo, da se v čim večjem številu zberemo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte ostali malo Fabi okoli peljat, da ne bo preveč pogrešala motor...  :naughty:  :D

Ma kakw lepw da skrbiš zame :wub:

Em, ma zdej k te ne bo, morejo ostali skrbet samo da ne bom pogrešala tvojega motorja al tud za use ostalo :hmm: :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa vsem skupaj .......morda malo prehitevam :blush: , vendar bi bilo tudi letos lepo, da naredimo srečanje Primorske sekcij in se skupaj zapeljemo kam...... tako kot lani, ko smo šli skupaj k Jazbecu na kosilo, potem pa čez Vršič. Lani je bil ta dan 18.9!

Najboljše bi bilo, seveda če se strinjate z mano, da kr počasi začnete dajati predloge kam in kdaj.... tako bomo ravno tja do sredine septembra izpeljali srečanje. Lepo bi bilo, da se v čim večjem številu zberemo!!

Ne prehitevaš, in ja lepo bi blo :OK: . Letos pa kam na obalo al pa postojnsko... Al pa kamorkoli no, sam d je primorska united (pa še kšn odseljeno/priseljen primorc tudi :D )

Predlogi na dan (wa, zmeri več nas je :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam d je primorska united (pa še kšn odseljeno/priseljen primorc tudi :D )

Ma itak, da še drugi...... tisti, ki bo pač želel iti z nami. Več nas gre - boljše je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jej.... Gregs, a je tvoja sestra že dolgo na drugi strani luže?

Emmmm.... 13 let? :wacko:

Ma kakw lepw da skrbiš zame :wub:

Em, ma zdej k te ne bo, morejo ostali skrbet samo da ne bom pogrešala tvojega motorja al tud za use ostalo

Emmmmmmmmmmmmmmmmmmm..... :devil: :fight2:

Samo motor, jasno... :P :whistle: :D

(pa še kšn odseljeno/priseljen primorc tudi

:whistle: :whistle: :whistle: (pickmepickmepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Booooooooooooooooooooooooooooo

ker gre moja Karjuča mal € zapravit.

:yea2:

KATJUŠA

ma prehitro tipkam :whistle: pol pa take napake OPROSTI :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše bi bilo, seveda če se strinjate z mano, da kr počasi začnete dajati predloge kam in kdaj.... tako bomo ravno tja do sredine septembra izpeljali srečanje. Lepo bi bilo, da se v čim večjem številu zberemo!!

Ala demo, dijobono :worship: ki bo naša prej rodila :hmm: pol pa res ne bom mogu več nikamor! :wacko:

:oops: :slap: aja ma sej pol bo pa šeeden več :slap:

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!