Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Ala demo, dijobono :worship:  ki bo naša prej rodila :hmm:  pol pa res ne bom mogu več nikamor! :wacko:

:oops:  :slap: aja ma sej pol bo pa šeeden več :slap:

ma pa si veš :fight2: ..... sploh nam nč ne poveš.... kdaj pa ima rok?

pa še lani sta govorila najprej štalca pol pa kravca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pa si veš :fight2: ..... sploh nam nč ne poveš.... kdaj pa ima rok?

pa še lani sta govorila najprej štalca pol pa kravca....

:lol: Ima,ima - tm enkrat v začetku 10-ga mesca :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saaaandaaaa je nazaaaaaaj...  :004

Spet bo puhno seksa...  :yea2:  :yea2:  :yea2:

Je že začela z lulo...  :naughty:  :lol1:  :D

U glavnem Sanda, pazi, de ne mahaš preveč, tku ku si meni učera, ker lohko padeš sezi Goldice...  :whistle:  :D  O:-)

ti ne moreš verjet kok sem bla vesela k sem te vidla si bil prvi motomarsovec ki sem ga vidla po 18 dneh,najraj bi te kr objela in izljubila sam ni ratako :( pa kje si plužu sam,pa natovorjen do kraja da skor nisem bla zihr da si ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes k je tak deževn dan,da mi ne rata na mojo ljubico :cry: :cry: pa tolk časa je že minilo kar sem jo vozila22dni,se mi kr trže tako da mal sortiram fotke pa bom kakšn še tuki nalimala da boste vsaj vidli da sem bla res gor in da se nisem skrivala kje na obali in se fukarla tja okol .)

post-265-1124635928_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočno vožnjo po londonu smo izkoristili z obiskom slavnega ACE CAFE kjer je noro trga 100na uro,doživljaja tm se ne da opisat treba ga je enostavno doživet,nekaj v stilu filma need for speed,zbirališče naj bi blo motoristov vendar je tam tudi nešteto predelanih avtomobilov,nad prizoriščam pa nas je pričakal policiski helikopter ki je svetil z reflektorjem nad dogajanjem,po cesti se ganjajo motorji in avti kurijo gume in zganjajo nemogoče vragolije,na prometni cesti ki jo folk vsake tolk zapre dokler ne pride policija in se z sireno zapodi za dirkači,itak pa prej spizdijo,NORO

post-265-1124636366_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi mela kej u glavi pa pod palcem al pa vsaj kej modre krvi pa bi študirala v cambridgu,itak pa bi se rajš valjala v tej prečudoviti travici :grim

post-265-1124637162_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ne moreš verjet kok sem bla vesela k sem te vidla si bil prvi motomarsovec ki sem ga vidla po 18 dneh,najraj bi te kr objela in izljubila sam ni ratako :( pa kje si plužu sam,pa natovorjen do kraja da skor nisem bla zihr da si ti.

Ej, ma sej jz najprej nisem bil prepričan, gruntam, gruntam... :hmm: .. ma kej je Sanda že nazaj?! In pole pogledam u špeglce nazaj in vidim, da še kr mahaš... :kva2: ...sem si reku: jep, Sanda je nazaj... :yea2: :yea2: :yea2:

Samo je bil lih dž, če ne bi obrnu, res... če bi malo bolj ustavla, ma sta šibala nazaj, jaz pa naprej... :grim

Jep, sem bil pa puhno nabasan, da sm kr plužu, ker sem imel svojo robo, pa še nekaj robe od Fabi, ker sva se lih vračala z Lošinja (dolga zgodba najine poti iz AUT v CRO, ti povem enkrat na ridah .) )... samo ona je v Ilirski šla proti Gorici, jaz pa proti LJ...

Sicer pa sej sama veš, kako je, ko greš na potovanje: puhno robe... :D

Ma glavno, da sta srečno nazaj, pa se kej vidjamo!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale most ti pa jemlje sapo

motovilc :OK:

Bravo Sanda :yea2:

pa ne samo most, tudi vse ostale fotke

:hmm: :OK: kaku sem ti fouš :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tole slavno jezero,ki mu i ne konca ne kraja a ospredju pa ruševine na katerih so snemali en slavni filem

post-265-1124701755_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!