Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

:oops: aja, zdej ki mo u treh, sem kupu enga trajka, da se mo lohku vozili uokuli :yea2:  :lol1:

tehnični podatki, navor, konjske sile, končna??? :D :OK:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navor in konjske sile so po moje na polento :hmm:

sanda: lepe slikce, ma jst sem ugotovu zakaj si se tela kopat v loch nessu...tista pošast ima zelo dolg in debel...vrat :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj banda zgleda da se še en lep cajt ne bomo vidli jutr če bo le vreme pičim do nedelje u čatež vmes mislim še maričko naskočit.

tko da sam držim pesti za sonce in tud kakšno stopinjo več

kaj pol za un giro in požrtijo bo kej al bo prej zamelo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudoooo  :OK: zdej pa rolerje obut pa gasa  :yea1: . Je pa priporočljivo najprej vadit brez otroka :grim (lastneizkušnjepress)

Pa po Partizanskemu hribu navzdol od nas do vas, če ne pa naravnost u wuodo :lol1: :nono: ,bomo šli rajši u dolino Posrtve od Bubca do Čepinarja, če ne bo prevelika Wuoda :yea2:

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa po Partizanskemu hribu navzdol od nas do vas, če ne pa naravnost u wuodo :lol1:  :nono: ,bomo šli rajši u dolino Posrtve od Bubca do Čepinarja, če ne bo prevelika Wuoda :yea2:

Jaaa Bubec odlično :OK: pa Žabovca - Gornji Zemn pa Knežak-Koritnice .... no tm sm jest t malo stresla v en grm :slap:, če pa ne bo zadost adrenalina pa v kengurujčka pa na motor :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: :slap: Še dobro da imaš Rudeta, :OK: ker če ne, bi bla res verjetno kapaci narest kej tacga :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem u soboto kej u Gaj :OK: Jutri bo itak padu dž <_< in za letos sm se že zadosti namočila na motorju :BUA:

Ben, upam da se vidimo u Gaju, mwrste prist usi :afro1:

Pek: a sm te srečala u torek u Solkanu? A si bil s tvojim novim motorinom? K mi je endn ful mahou s skuterja... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naju ne bo, naju ne bo........ :kva2: :kva2: .... midva greva v Gardaland :yea2:

Kaj je zdaj.... BO KAKŠEN DAL PLAN ALI NE ZA SREČANJE PRIMORSKE SEKCIJE IN OSTALE.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi blo po moje, bi blo najboljše, da se dobimo na .)

no ja mal reklame :yea1: al pa... :worship:

post-907-1125045982_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOVILC, ČESTITAM ZA NOVO VOZILO :OK: Šoferja ni še ne, al bo šoferka? Se že kej ve?

ja, ja, zgleda d k ni glavnih gobezdačou je use tiho :blush: sanda, kej poveš lepga....... aja, je u toplicah :slap:

Ben banda, Gizmo is back from Rogla... (biu na pripravah za sezono, za firbce, nism biu na dopustu ne :grrr ) zdej pa rabm še en tedn dopusta d prijem h sebi. Alora, grobnik, me ni, srečanje........ja če bo po 6.sept. čene odpadem, je treba se učit d nardim letnik oštja. Še ta k** izpit d dam skuz pa je pospravjeno :kva2:

Alora, če se bo kej vozilo po 6. kar sporočte k bom zravn, v takem ali drugačnem primeru (al bom drsu kolena od veselja al pa od žalosti :ninja: O:-) )

viggen, kaj si opazu d aprilia prou ni ne :grrr Hondo kupi njoko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!