Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

kaj ni to lepo,se vidi da smo fajn dečve tuki,da se nam pubeci uvažajo :)

maxxximum sem ti glih na ridah hotela oment za izlet,pa sem pozabila itak pa veš da si že naš in da je vsak dobrodošel

plan že skor mamo smo ga danes na grobo skovali kje drugje kot na ridah in ga bo gregs prov kmal prikazal tuki gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Gregsa!

Predlog poti je sledeč:

dobimo se na Ridah, nato pičimo preko Bloške police do Sodražice in Žlebiča, nato obrnemo desno proti Kočevju, pred njim levo proti Dvoru (mnjami najboljši del poti, če izvzamemo prehranjevanje :P ). V Dvoru odvijemo desno proti Črnomlju, kjer naredimo pit-stop za vnos hrane, nato pa se odkotalimo proti Metliki in čez Gorjance pripičimo v Novo Mesto, zavijemo levo proti Straži in Dvoru. Šibremo v Žuđemberku desno proti Biču in smo že v Ivančni Gorici, nato malo avtoceste do Brezovice in nazaj proti Planini, kjer gre vsak svojo pot... ali pa že prej kdo izgine... :D

Kilometrov je ravno prav: cca. 270. Dovolj za vse in ne preveč za manj zmogljive...

Datum odhoda: 24.9.2005

Predlog ure zbora na Ridah (na glavnem ovinku): 11:00

Odhod z Rid: 11:20

Da bo bolj jasno, še slikica (ne upoštevajte avtoceste od LJ do Planine, ampak cesto ob njej ;)):

post-53-1125441906_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa imel eno pripombo če smo že primorska sekcija kaj se nebi raje po PRIMORSKI vozili. :whistle:

Gregs pa ne bit jezen ? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa imel eno pripombo če smo že primorska sekcija kaj se nebi raje po PRIMORSKI vozili. :whistle:

Gregs pa ne bit jezen ?  B)

1. po moje ni zdaj smisel, da se vozimo po primorski..... ampak, da se gre skupaj na vožnjo, da se imamo fajn, da kej finga pojemo.... v glavnem skupno druženje

2. lansko leto smo šli na primorsko in gorensko...... in mislim, da bi šli lahko kam drugam letos - sicer je meni čisto vseeno, samo da se gre

3. predlagaj ti kam bi šli...... Gregs je bil vsaj toliko, da je tudi kej napisal in ne samo govoril, da bi lahko kam šli...... povej svojo idejo oziroma napiši pot, potem pa se lahko naprej menimo

Jaz res mislim, da je samo važno, da se vsi zberemo (kolikor je pač to mogoče) in da bo to srečanje ostalo v tako lepem spominu kakor lansko!

Ne bit jezen :004

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs ni nič jezen, Godfather... sem pa v dogovoru z Upravnim odborom primorske sekcije (beri: Sanda in Thundercat) naredil plan po navodilih... .) .. tako da pot ni zrasla na mojem zelniku... :whistle:

Zaradi mene gremo lahko kamorkoli, samo, da se gre... ampak jaz želje svojih šefov upoštevam... :grim :worship: :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa v dogovoru z Upravnim odborom primorske sekcije oz. predsednikom (beri: Thundercat) naredil plan po navodilih...  .) ..

:kva2: :krneki: :) :D

kdor tako upošteva šefe...mora imeti posebne ugodnosti pri njih  :naughty: a? :afro1:

:?

gorazd ne seri.....nč ugodnosti pri meni...razen če si punca.... :P :D

al pa če daš za novo gumo.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma TC je motorator čo :eek: ja sej postov ima zadosti :P

Kadaj bo ben fura, točno? Je fixen datum, razn v primeru dežja????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tc: jst sem mislil le za ženski del .) tadrugo si pomislil ti... :afro1:

no vsaj pozdravla sva se, tudi to je nekaj :afro1: ki jst tako nisem poznal ama nobenga tam, ustavu pa sm se, če vsaj prleti kakšen znan. :afro1:

so me gledli malo :huh: ko sem jih pozdravil z...Živjo, pozdravljeni :afro1: in so pozabli odzdravit...verjetno od "oranžnega" šoka :lol1:

gizmo: ki maš pa motor? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo je motor moniki dal...sem jo videl zadnjič čez ride po kolenu :nono:

ajaja...ženske.... :oops: <_< :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne sej mene ne moti kam se gre v glavnem da se gre no če bom sploh lahko šel ????? :slap: :slap: :slap:

Ej sej bi tudi jaz kakšno pot izbral sam sm tako slab navigator (GPS) mislim da bi naš pomorščak oz vojno lice lahko kej predlagu

Kje pa ste bli lani ???

TC a ni bla monika na obeh kolenih in neke čudne glasove in vdihljaje vn spuščala :xx: :xx: :xx: :xx: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo gregs si se potrudu :004

sam a se nebi vsaj ob 10h dobili na ridah,da smo čim več skupi do 11h je tko dolgo jaz bom itak že ob 9h gor :) da prpravm teren in da sprejmem vsakega moškega v svoj objem .)

no zdej pa banda se počas mal javte tuki k neki vas že pogrešam a čm naštevat najbol bo:viggen,eos,punk,kat,bojč,motovilc,pek,sulica,sex op sax,duhc,.. o vas ni ne smrada ne duha .) zihr sem še koga pozabila

danes pa na 3M,jupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sej bi tudi jaz kakšno pot izbral sam sm tako slab navigator (GPS) mislim da bi naš pomorščak oz vojno lice lahko kej predlagu

Sej sem podobno ruto predlagal za letošnje srečanje. Lani smo se dobili na ridah(večina), jst, eos in matt pa smo večino počakali pri Jazbecu kjer je bla organizirana pojedina. Nato pa je sledila relacija: Kobarid-Bovec-Vršič-Kranjska gora-Kranj-Škofja loka-Horjul-Vrhnika-Logatec-Planina-Postojna-vsak po svoje domov(nekateri že prej).

Drugo leto se bo predlagalo štajersko-koroško turo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....lepo se mejte....bi šu...ampak za 99% preveč asfalta za mene....se ga vidmo...tablce so že v tisku....začenjam blatno sezono :D ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, draga Sanda, kako lepo ko se nekdo spomni nate! :OK: Smo še živi, neki se tud vozmo, bol je problem, da se zadni trenutek zmenmo pa gas......

Ja, upam da se vidno na srečanju!

Gregs, v lokacijo se ne bom vtikal, samo glede ure: A nebi bilo bolje mal prej, recimo ob 9.30h al pa vsaj 10? Tako si podalšamo dan.......

Druščina, lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo: ki maš pa motor? :hmm:

ma u garaži dej :BUA: čakam plačo d jo obujem :P ne ne, še dobro d mam zlizano zadnjo gumo, pa ne (smem) morem vn pohajat k mam izpit 6.sept. Se bo treba kej naučit do takrat. Bomo pole uživali še za nazaj :OK:

TC: CBR bo pod moniko ja, ma sam če bom js spredi sedeu :grim drgač pa :grrr (babe so čisto OK, tudi če jih je več, sam d se ne srečajo)

Gorazd: ne se bat, mojo prasica spravi sam mene na kolena :lol:

Godfather: ma kej sm js slučajno kej prespau :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tut za turco, upam da mi bo zneslo in se vam bom pridružil.

P.S. Danes sem mel pa kar dva obiska na šihtu: Gizmo & Co. in Godfather & Co.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs upošteva želje, zato prestavlja uro zbora na 10:00... odhod pa pol určke kasneje... bo v redu? Upoštevajte tudi nočne delavce... :whistle: ... ne smemo prezgodaj začeti... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutna opcija vožnje (bohvedi, kolikokrat se bo še spremenila... :whistle: )

Datum vožnje: 24.9.2005

Zbor: glavni ovinek na Ridah

Ura: 10:00

Odhod z Rid: 10:30

Pot: Planina-Bloška polica-Žlebič-Kočevje-Dvor-Črnomelj-Metlika-Novo mesto-Straža-Žužemberk-Bič-LJ-Planina

Št. km: cca. 270

Postanek: v Črnomlju na hrani

Da bo bolj jasno, še slikica (ne upoštevajte avtoceste od LJ do Planine, ampak cesto ob njej):

post-53-1125528617_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino fajn,no kaj bi pa mi kej pospravli u naše želodčke,fajn bi blo če bi kakšnga odojka zrihtali,pol vem da bi šel sax 100potjo zravn,pa še gdo drug tud,čeprov tista krača pr jazbecu ni bla slaba,tko da če jo tud v tem koncu ne bo nč škodlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!