Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Pozdravljena klapa :yea2:

Mene pa že dolgo ni blo tle gor :P Tolko kolkor sm popravlju motor :D

U glavnem sm se mislu tud jst prjavit na to furco 24.9. Seveda če me vzameste s sabo in če bom sploh pr sebi k en dan prej je moj day. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok..... gledam temo Djevoke u ljetnim haljinama - slikce..... in potem prepoznam eno deklico.......

Madona Fabi, kmalu te ne bi prepoznala..... še dobro, da imaš jakno! Drugače pa super frizura :OK:

post-1828-1125638098.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok..... gledam temo Djevoke u ljetnim haljinama - slikce..... in potem prepoznam eno deklico.......

Madona Fabi, kmalu te ne bi prepoznala..... še dobro, da imaš jakno! Drugače pa super frizura  :OK:

Madona kakšen DEKOLTE,,zgeda da ti je blo toplo na motorju..hahahaha :OK: :OK:

Na letošnjem zboru na Stelviju sem se dobro opremu,bandiera SLo da se prepoznamo.foto aparat in ON BOARD KAMERA,tako da posnetkov ne manka.

Kaj se dobimo u Bistrci na zboru da si kej povemo al ne ?

post-1274-1125643210_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gorazdH: v pulo ne hodi razen v primeru, da tvoj motor se ti dobesdno gnusi in želiš, da ti ga cigani istrtijanski lepo predelajo......boš prišu domov brez auspuha, kakšna plasika bo manjkala, pa žmigouci,...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo čudno je to slišat...eni so zelo navdušeni...jst še nisem bil...zato bom v soboto verjetno šel pogledat. :hmm: kaj si mel slabe izkušnje? so ti kaj odnesli? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo čudno je to slišat...eni so zelo navdušeni...jst še nisem bil...zato bom v soboto verjetno šel pogledat.  kaj si mel slabe izkušnje? so ti kaj odnesli?

meni osebno ne, poznam pa par ljudi, ki so imeli te nevšečnosti. V Puli je slabo organizirano. Parkirišče je daleč od samega središča dogajanja, nenadzorovano in brez javne razsvetljave, tako da nepridipravi preskočijo mrežo, ki ni visoka in poberejo kar jih zanima oz. kar rabijo za rezervne dele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nimajo neke "garderobe"...vsaj za jakno in čelado... :hmm: neki je pisalo tam na njihovi strani...boo, bomo vidli .)

kdaj maste namen it pa u I.bistrico danes? bi blo fajn nardit en detour... :afro1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil pred dvema letoma na srečanju Twin Horn-ov ki je na plaži, kjer tudi postaviš šotor zraven pa parkiraš motor ! O kakšnih vele tatvinah in "predelavah" ni bilo ne slišati ne videti !

mimogrede v lj ti sred belega dne na tromostovju ukradejo komplet motor ! :fredy: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne govorimo o pravi puli...letos je Twin horn klub organizira drugo zadevo kot pa je Bikers day v puli...to sta dva različna pojma...Bikers day pride 2000 motorjev, hudi bendi + vstopnina za vse...twin horni pa je moto zbor.....druga zadeva...

na bikers dayih so forumašu Doc-u ukradli kovček maxia, iz njega so mu le vljudno vrgli ven perilo in brisačo...vso opremo, ki je bila not vklučno s čelado Shoei pa vzeli + kovček seveda...tam tudi zmanjka par motorjev na srečanje...tako da bikers days...ne hvala

twin horni so pa zgodba zase..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no se mi je zdelo da ni tako hudo, ker so nekateri kar :kva2: za it. tnx za malo info

a ti thunder pa nts gresta dol u bistrico? pridem vsj pogledat. en pir pa ja spijemo a? :afro1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj gre morda kakšen že danes na zbor v Bistrco?

Jst grem,,,,kaj se dobimo enkrat za spremembo ki drugje al ne.......

Predlagam da se dobimo ob 19:30 v Sežani , v Baru Bar-Bi na novi avtobusni postaji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19.30  :eek:

ob 17:30 na omenjenem mestu

:? Ej....prjatu jst morm dt še hčerko spat ob 19:00.

Jst pridm ob 19:30..kdur bo,bo ,,,,,vi pa pejte kr naprej važi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok..... gledam temo Djevoke u ljetnim haljinama - slikce..... in potem prepoznam eno deklico.......

Madona Fabi, kmalu te ne bi prepoznala..... še dobro, da imaš jakno! Drugače pa super frizura  :OK:

Hvala hvala za kompliment :blush: ma sej veš, malo spremembe usakotolko je treba nrdit :P

Zdej nism več bjonda samo po duši :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda7 gre z partnerjem na morje si jo mal ohladit bošco zmatrano .) morbit pa prideva nazaj grede na drink

in jutr grem pa morde v ilirsko pogledat,če ne bo nč bl pametnga v programu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pridem kar dol, ki gre z mano še en prjatu ma dela do 7 :wacko: se pravi šele malo kasneje štartam okol 7.30 upam ...neki se krmiži če proti nanosu...a že pada kak dež tam? :blink:

lep pozdrav. :yea1:

če gre kdo tako kasno naj mi sporoči. telefon mam u profilu.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!