Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

bravo gregs si se potrudu :004

sam a se nebi vsaj ob 10h dobili na ridah,da smo čim več skupi do 11h je tko dolgo jaz bom itak že ob 9h gor :) da prpravm teren in da sprejmem vsakega moškega v svoj objem .)

no zdej pa banda se počas mal javte tuki k neki vas že pogrešam a čm naštevat najbol bo:viggen,eos,punk,kat,bojč,motovilc,pek,sulica,sex op sax,duhc,.. o vas ni ne smrada ne duha .) zihr sem še koga pozabila

danes pa na 3M,jupi

po dugem časi se še jest mal tuki oglasim :OK: moja malenkost po vsej verjetnosti ne bo v vaši družbi,ker je v planu motozbor na Hvaru in pade glih na isti termin :BUA: če se bo pej kej zalomilo,a sprejmete v svojo družbo tud enga Peka szi maksiskuterjem :hmm: :rolleyes: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sprejmete v svojo družbo tud enga Peka szi maksiskuterjem :hmm:  :rolleyes:  :whistle:  O:-)

šur d ja, ti pokažemo kako gre maxiskuter po kolenu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdej nobenga ni blo na zboru sem bla tam okrog 19:30,še motovilca sem sprašavala če je koga vidu pa prav da ne,uglavnu borovničke se ble dobre tako da zdej spet štartamo dol.

pek itak da te vzamemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še v soboto je bil sam sulica in prikolica pa nobenga druzga,le kje ste se skrivali,pa ne da ste se ustrašili dežja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej banda od danes naprej začnem delat turnus dopoldne popoldne kar pomeni da me ta tedn ne bo ne bo nč na ridah :cry: popoldne

ampak mam pa cajt dopoldne do 13h tko da če je gdo za kakšno jutranjo furco naj mi kr javi lahko tud sam za kufe,če se za kej več ne zmenmo .)

skratka zdejle bom šla počas mal ovinke pogledat proti idriji,pol pa na šiht ffuujj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo gregs si se potrudu :004

sam a se nebi vsaj ob 10h dobili na ridah,da smo čim več skupi do 11h je tko dolgo jaz bom itak že ob 9h gor :) da prpravm teren in da sprejmem vsakega moškega v svoj objem .)

no zdej pa banda se počas mal javte tuki k neki vas že pogrešam a čm naštevat najbol bo:viggen,eos,punk,kat,bojč,motovilc,pek,sulica,sex op sax,duhc,.. o vas ni ne smrada ne duha .) zihr sem še koga pozabila

ekola pokorno javljam svojo motoprisotnost :bounce:, prasička se bo z veseljem udeležila primorskega osvajanja dolenjske :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kej prostih mest? Jst bi se tut "uvozu"  :yea2:

čuj ti mali, jest sem uvožena že 7 leto, pa se še nism uspela čist infiltirati med primorce :D .... majo eno tako mičkeno alergijo na žabarje :devil: .. tako da raje zaprosi za moto vizo :whistle: ... sam ne pr TC al pa Sandi k sta notranjca ... TC pripada kasti Torbarjev (p.p. Postonjčanov :P ), Sanda pa gravitira k Čufarjem (p.p. Cerknčani)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še primorska:

vir

enkrat za vselej rešena debata o meji..... :D

:BUA: Ma dobro no MULARIJA, kaj se boste spet kregli do ki je primorska. :eek:

TC-Pa piko postojne nariši ki je,da bo že enkrat konc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o buh :slap: primorska se bo itak odcepla od slovenije počasi in bo svoja država, k met vs drek od "zgori" počasi preseda :P Zatorej je vse brez veze se kregat k bomo prou hmali meli začrtane državne meje in bo slovenija naša soseda :grim

Alora:

Vršiča ne rabmo k itak je mrez, pa še slaba cesta je tje gor........ rešena SEVERNA meja

Na ZAHODU je itak Italja.... to je ražčiščeno

Južno, so Hrvati, tm nimamo kej, mogoče se celo pogodimo, če nam drkoti z Ljubljane ne bojo skakali u zelje (parlamentarci v mislih) kmet se je zmeri zastopu s kmetom :grim

Vzhodno, tja do Postojne, k mamo ride, takoj v Logatcu pa mejo s Slovenijo :OK:

P I K A

Vsi migranti iz slovenije dobrodošli na Primorsko, kjer se cedi vino in režejo pršuti, pa kjer je motor 12 mescu na leto registriran :naughty: :kva2:

Kšne pripombe...........kaj je na wikipediji me pa ne briga, itak je dosti faljenih podatkov gor :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole predalčkanje mi je zmeraj bolj všečno :slap: TC mislim, da je bolj važna pripadnost oziroma povezanost, ki jo čutijo prebivalci kot pa neko politično-enciklopedično rangiranje .) .

Ma smo se samo malo hecali ... sej veš da smo vsi v EU in se mamo :wub:

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz za vas ne vem sam zase pa vem da pripadam vsem .)

kat dobro da si pokazala da znaš sploh še tipkat tuki gor .)

ej TC si jutr dopoldne za kak krogec odpeljat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz za vas ne vem sam zase pa vem da pripadam vsem .)

kat dobro da si pokazala da znaš sploh še tipkat tuki gor .)

ej TC si jutr dopoldne za kak krogec odpeljat

:hmm: :kva2: :lol1:

:afro1: MA...PAZI KAJ GOVORIŠ...BO KAKŠEN VZEL RESNO. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride so "tamponska" cona med primorsko in tretjim svetom... .)

:kva2: Alora jma Sanda večkrat teto szi krvavca na obisku kukr ostale punce,,,,sej je skuzi tm. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Alora jma Sanda večkrat teto szi krvavca na obisku kukr ostale punce,,,,sej je skuzi tm. :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: ja šit no..... ma ti se jih pa spomniš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!