Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

jst pa mam namen it še dans dol k medvedom...ma zgleda do bo hmali scalo <_< ker neki ruka tle okoli, vsi oblaki grejo proti italiji....ma to je zmeri bol črno.. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fura je kot je gregs napisal....

Zaenkrat se pričakuje, da se vožnje udeležijo(? bom umaknil ko dokončno potrdijo) : Gregs (?), Sanda7 (?), Duhec (?), Nts+Tc(?) , Gizmo + monika(?), Maxxximum (?), Godfather + Katjuša (?), GorazdH (?), Sax (?), Viggen (?), Burnout (?), SqUaLo (?), Sulica (?), Fabi (?), Kat (?), Eos (?), Punk (?), Brrrm (?) ...

če sem koga pozabil se iskreno opravičujem.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VOŽNJA PRIMORSKE SEKCIJE 24.9.2005

Datum vožnje: 24.9.2005

Zbor: glavni ovinek na Ridah

Ura: 10:00

Odhod z Rid: 10:30

Pot: Planina-Bloška polica-Žlebič-Kočevje-Dvor-Črnomelj-Metlika-Novo mesto-Straža-Žužemberk-Bič-LJ-Planina (za grafični oris poti glej nekaj strani nazaj).

Št. km: cca. 270

Postanek: v Črnomlju na hrani

PRIJAVLJENI:

1. Gregs

2. Fabi

3. Thundercat

4. NTS

5. Sanda7

6. Gizmokak

7. Gizmeta :whistle: (Monika)

8. Maxxximum

9. Godfather

10. Katjuša

11. GorazdH

12. Sax

13. Viggen

14. Burnout

15. SqUaLo

16. Sulica

17. Kat

18. Eos

19. Punk

20. Brrrm

21. Motovilc

Ko bo tri dni pred odhodom, se bo jasno vedelo tudi, kakšno vreme bo in takrat bom orezervirali tudi prehranjevanje. Prej ne. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, če dovoliš, bom jaz vodil uradno evidenco.. ko imam že izkušnje...  :P  .)  :D

:devil: Ne si izmišljevat prijav brez da ti potrdimo.......sploh pa pridemo samo če bo Sanda pokazala kako se na frulico igra skupi szi Gregsom :OK: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem še mausa pa premzo povabla in še dve bejbi

sulica srce drago zate vse te pridem tud v saudsko arabijo iskat če je treba

ampak jaz sem še vedno da papamo pujseka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da ima jutri moj dragi rojstni dan sem začela premišlavat kaj mu naj kupim na netu sem najdla tole hondico za 9.600M po moje je bi bil kr vesel :hmm:

post-265-1126351438_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in glede na to da ga imam jaz samo 14dni za njim mu morem pokazat tole zadevco za

...tisto prej... :nono: :grrr

...ampak tole... :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil:  Ne si izmišljevat prijav brez da ti potrdimo.......sploh pa pridemo samo če bo Sanda pokazala kako se na frulico igra skupi szi Gregsom  :OK:  :lol:

TC jer ekel, da prideš... :P

Igranje fruilce pa ne boste gledali.. to je samo za posvečene.... na 4 oči... :whistle: :lol1: :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tc je napisal sledeče....

Zaenkrat se pričakuje, da se vožnje udeležijo(? bom umaknil ko dokončno potrdijo) : Gregs (?), Sanda7 (?), Duhec (?), Nts+Tc(?) , Gizmo + monika(?), Maxxximum (?), Godfather + Katjuša (?), GorazdH (?), Sax (?), Viggen (?), Burnout (?), SqUaLo (?), Sulica (?), Fabi (?), Kat (?), Eos (?), Punk (?), Brrrm (?) ...

ok...razumljivo... :glare:

jaz sem naštel večino primorcev + 2 žabarja, ki jih poznam, nič nisem pisal kdo pride....zato so vprašaji tam... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in glede na to da ga imam jaz samo 14dni za njim mu morem pokazat tole zadevco za 2,5M :)

ehm.. tole ni 2,5 mio.. prej 8 mio..

pa še firma je šla u kurac..

zato bo treba čoperja kupit.. žal..

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ji kupi kej lepega?

Sm kar si je zaželela

Parni likalnik, TEFAL, Program 8, FV9230

Cena: 19.290 SIT

Dobava: v dveh delovnih dneh.

Ultragliss Turbo, Power Jeans, 8 prednastavljenih programov za samodejno nastavitev pravilne kombinacije temperature in količine pare ustrezno likanemu blagu, navpičen izpust pare, funkcija pršenja, sistem proti kapljanju, spremenljiva količina pare od 0 do 40 g/min, sunkovit izpust pare 100 g/min, samočistilna funkcija (na 8. Programu), rezervoar za vodo 350 ml, moč 2.400 W.

post-5996-1126509458.jpg

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm kar si je zaželela

Parni likalnik, TEFAL, Program 8, FV9230 

post-5996-1126509458.jpg

Sam kombinezona se ne sme peglat a ve ona to :hmm: :lol: Druzga pa itak Godfather nima oblečenga :lol1: Bosta pa Miha in Žiga hodila lepa u šolo (sej sm zdnu imena ne :unsure: )

Moja mama pravi d peglanje povzroča raka :slap: :lol1: Vse kar mam za oblečt so une srajce k se jih nosi zmečkane... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kombinezona se ne sme peglat a ve ona to :hmm:  :lol: Druzga pa itak Godfather nima oblečenga :lol1: Bosta pa Miha in Žiga hodila lepa u šolo (sej sm zdnu imena ne :unsure: )

Moja mama pravi d peglanje povzroča raka :slap:  :lol1: Vse kar mam za oblečt so une srajce k se jih nosi zmečkane... :whistle:

Gizmo, sej veš, lahk se nardim neumno pa ga po pomoti zlikam, potem pa Godfather ne bo več mel oblečenga kombinezona :whistle:

Miha in Žiga lepa :yes:

A nisi mogu prej povedat, da peglanje povzroča raka, bi si mogoče zbrala kej druzga. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si jo vprašal če si mogoče kaj želi s tega naslova...

:hmm:  :D  :P

hepi rojstni dan godfatherjevi izbranki.... :004

TC, ta seznam sem že pregledala, je že kar nekaj rojstnih dnevov za mano...

Pa hvala za voščilo! :004

Takrat pa je bil zelo drag tvoj rojstni dan!!!!!!!!!!!!!!!

Bi to pa ta bo v redu ko te ne bo doma , pa to pa to pol pa še neki zame .....

pa se je napolnila košarca :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!