Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

morgen

po moje se je TC zmislu .) ker sulica se bo izstrelila v arabijo kokr je men znano

...aha.. :hmm: ... potem bo treba začeti delati PRAVI seznam... torej kdo se bo res prijavil... OK, pride drugi teden to na vrsto... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Da ne bo kdo pozabu mene in TC-ja. :yea2:

Godfather ti pa kr poskrbi, da bosta dobila varstvo za otroke, da bo šla lahko tudi Katjuša :yea1:

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katjuša, use naj naj!!

:004 :004 :004

Lepo praznujta :naughty: :love1: (če rabista varsvo za kako urco alpa dve, samo pokličta :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm.. tole ni 2,5 mio.. prej 8 mio..

pa še firma je šla u kurac..

zato bo treba čoperja kupit.. žal..

:devil:

no ja ma ta JE rablen letnik 03,da bi mi novga kupnu me rajš u rt brcne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katjuša vse tanartabul ti želim

glede 24.9 pa bom mogla bit čist pridna ker baje se mi bo pridružil Seba,tko da me ne boste kej otipavali .)

kaj zdej sanda je ta tedn baje popoldne frej tko da ride so spet v igri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdej sanda je ta tedn baje popoldne frej tko da ride so spet v igri

Boš jutri gor? Sm frej, pa se mogoče oglasim popoldne... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ker slučajno ve, če je ta vikend kak zbor u italiji tle blizu? ,,,neki mi je en omenu v kočevju pa sm itak vse pozabu. :rolleyes: na netu jepa samo neki okoli rima... :wacko:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ga zlomka... pridem...  :)  Samo upam da nas ne bo spet tema ujela  .)

Verjemi, da nas bo... ;)

Sicer pa: bolje dober čvek kot pa po soncu nazaj domov... :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u sranje pa ste me :angry2: mal zajebali sem mislila za četrtek grozdje gor prnest,no se bom potrudila že danes,sam nč ne oblubm,ampak pridem pa zagotovo gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov fajn je blo :)  tud če nisem bla glih u elementu

kaj če bi dali še tinoRR in prikolico na seznam 24.9

AD1: res nisi bila... :cry: Jaz celi naspidiran - danes pa bo fešta seksa - ti pa nič... :lol1: :D :whistle: Samo jaz sem nekaj palamudil, tudi TC je bil tiho kot riba... :hmm:

AD2: seveda... če se bosta javila, da gresta... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi prinesem nekaj... za pojest, da ne bo pomote...  :devil: (to za tiste prasce včeraj zvečer  :P  - oni že vejo)...

oink oink... me je začelo prati zato sem se raje obrnu... gume pa to... :angry2:

Bo pa danes lepo vreme... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AD1: res nisi bila...  :cry: Jaz celi naspidiran - danes pa bo fešta seksa - ti pa nič...  :lol1:  :D  :whistle: Samo jaz sem nekaj palamudil, tudi TC je bil tiho kot riba...  :hmm:

AD2: seveda... če se bosta javila, da gresta... ;)

ma sej vam pravim da mi je mal nerodno,pa mi ne verjamete,nas je blo mal preveč za kakšno odprto debato poleg tega pa nekaj oseb ne preveč poznanih,itak pa ne morem bit skoz glavna nej še drugi kej povejo bom jaz rajš kej nardila hehe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eos vidim te da brskaš,zdej maš priliko da javiš svojo udeležbo 24.9 :grim pa še viggnu in punku povej

kaj danes gremo kej u Lajbah na 3M mal pozirat pa lizat,no jaz grem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24.9.

gresta mogoče tudi King in njegova sopotnica

ma ne verjamem kokr jaz vem je on bolj zapečkar in nardi za vikend samo 10 kilometrov in porabi samo 0,5litra bencina,ker baje špara za kekec pašteto,tako mi povedal

itak Vabljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

:eek:

ooo sanda...lih sm študirow kaj mamo na programu za 24. tko da če ne bo kakšnega večjega sr... :kva2: u službi bi zadeva skorej mogla ratat....

...kr se viggna pa punka tiče tudi mislim da se jim zadeve okrog službe vrtijo..

bom še javu do druzga četrtka kaj in kako ....pa viggen nas bo valda tudi s svojo prisotnostjo počastil da punka niti ne omenjam... :afro1:

se bomo kej zmanli...pa javimo...

sanda...pa sej en cajt nazaj nisi bla tolk..."gorka" ... a bo treba še kej na morje...švabe pogledat... :kva2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!