Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

oink oink... me je začelo prati zato sem se raje obrnu... gume pa to...  :angry2:

Bo pa danes lepo vreme...  :)

Piss, ti nisi ta pravi prasc... ;)

Eni drugi so... :P Ampak so bili pridni... jih moram pohvaliti... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne verjamem kokr jaz vem je on bolj zapečkar in nardi za vikend samo 10 kilometrov in porabi samo 0,5litra bencina,ker baje špara za kekec pašteto,tako mi povedal

itak Vabljena

Ma ne ni to da je zapečkar je hribouc in ima se mi zdi dno uro plezanja po klinih,dve uri makadama in še gondolo da pride v dolino pol pa se mu ne da motorja po klinih nosit. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

No sej bo on kej več napisu o tem.

Vidim pa da smo primorci eni boljših ljudi na motosvetu.Se nam ljubljančani ,gorenci ,štajerci...kr radi pridružujejo na naših furah. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, k se človk že trošta tistih rid, ga bog (ja z malo začetnico, k je en prasc) udari po hrbti... mam angino, si more človk mislt, po 5h letih sm spet zboleu :slap: :huh:

Še dobro d me je ulovilo za ta vikend in ne za drugi :kva2: Tko d zdej se odpočijem, pole pa akcija :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, k se človk že trošta tistih rid, ga bog (ja z malo začetnico, k je en prasc) udari po hrbti... mam angino, si more človk mislt, po 5h letih sm spet zboleu :slap:  :huh:

Še dobro d me je ulovilo za ta vikend in ne za drugi :kva2: Tko d zdej se odpočijem, pole pa akcija :yea1:

Ma šit no..... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo,maš pa krompir sonce lepo vreme ti pa bolan,dej pejd na motor boš takoj ozdravu to je moj recept in pr men deluje :)

uglavno danes na ridah 100%grozdje in kit kat party tam po 18h

a bi antony še mal tisto revijo prpelu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne ni to da je zapečkar je hribouc in ima  se mi zdi dno uro plezanja po klinih,dve uri makadama in še gondolo da pride v dolino pol pa se mu ne da motorja po klinih nosit. :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

No sej bo on kej več napisu o tem.

Vidim pa da smo primorci eni boljših ljudi na motosvetu.Se nam ljubljančani ,gorenci ,štajerci...kr radi pridružujejo na naših furah. :OK:  :OK:  :OK:

.....pozabu si še 2 uri veslanja... sej bi te povabu kdaj k men domov,...pa se bojim, da nebi zmogu teh naporov..... pol bi mogu pa še tebe nosit :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja king no kaj pa veslaš če lahko hodiš :hmm:

al stric tone zna vse tud veslat bi znov,če bi mogu,sam bi blo pa zanimivo videt kako ga ti nosiš :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne verjamem kokr jaz vem je on bolj zapečkar in nardi za vikend samo 10 kilometrov in porabi samo 0,5litra bencina,ker baje špara za kekec pašteto,tako mi povedal

itak Vabljena

..pač šparam... morm še pips nabavit, vidm da je neki mrčesa tuki.. :lol1: če dobim malo dozo pa če bo kej skonto, se bom potrudu pridt,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej gre na bujš. mal je vročina že padla, do druzga tedna bom ku nov :OK: se zdej lih dobro odpočijem, boste vidli pole hudiča :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas pozdravlam do ponedeljka .Zdej bom 3 dni užival v Srbiji.

Glejte košaro vam bom pomahal :yea1: :yea1: :yea1: .Glejte kakšnega suhca z ORANŽNIMI LASMI (od danes) post-5996-1126809543_thumb.jpg in foto aparatom okoli vratu. :lol1: :lol1:

LP

Upam da pridem živ in zdrav nazaj.

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa upam da ne prideš nazaj posiljen :lol1:

uživaj u čvapah,odojkih,...

fajn se mej pa dobr nabijej(katjuško)oziroma navijej tko se napiše :OK: sej znam če hočem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem povedat da naša Nts pa že kr lepo fura svoj motor :OK: sem prov presenečena in full vesela k vidim da ji gre full od rok,dobr napreduješ,bravo punca

sam počas začni dnar šparat k ti bo po moje kr kmal ratal švoh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kokr jaz vem ji je moja bolj ušeč,sam je pa res da tvoja bl trese in itak se bo pol za tvojo odločila vsaj jaz bi se na njenem mestu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr TC malo si me narobe razumel.... jaz kupim R1 .) , ti boš pa kr fazerko imel

morem povedat da naša Nts pa že kr lepo fura svoj motor :OK: sem prov presenečena in full vesela k vidim da ji gre full od rok,dobr napreduješ,bravo punca

sam počas začni dnar šparat k ti bo po moje kr kmal ratal švoh :)

:blush: Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti je beseda :OK:

:fight2: :fight2: :angry: :devil: :nono:

na koncu sem jaz tisti, ki jo mora po ovinkih lovit, z R1 v njenih rokah se zadeva drastično spremeni...

:D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr  TC malo si me narobe razumel.... jaz kupim R1 .) , ti boš pa kr fazerko imel

:blush: Hvala

:lol1: to stara tako se govori al pa nej proda fejzerko in se vozi s tabo zadi na R1 :grim vsaj gum mu ne bo treba kupavat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!