Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Pa Katjušo si pozabu (če bo varstvo)

oz. oba odpadeva če dobiva karte za košarko :yea2:

Mislim pa da hrane ni treba prej rezervirati za 20 ljudi pa ja imajo kje prostora a ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sax zaradi enga kretena (JEBEMMATERŠEFUUNŠEKOMUZRAVEN) bo v soboto vas prišu pozdravit samo na Ride,ki pol more it delat!!! :cry:

Sej vem...........bodte veseli, ki bo več za vas ostalo!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kej mi zna kdo povedat približno kdaj bi se vrnili z girota? Ker se mi zdi, da delam že za ob 19.30 :( in nevem če bomo že doma tistkrat. Oz, bi mogla bit doma že ful prj :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan:

odhod ob 10:30, vožnja do Črnomlja cca. 1,5 ure... štart kosila ob cca. 12:30, prežvekovanje, klepetanje in druge aktivnosti do 14:00, nato na konjičke in proti LJ in Planini... ETA Planina: 16:00, nato je do Gorice cca. 1 ura - torej si doma lahko ob cca. 17:00. Dovolj zgodaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki pridejo na Ride samo pozdravit:

1. Sax

pa midva prideva tut sam pozdravit :)

Ma dejta no :cry: .... kaj nista rekla, da se nam bosta pridružila :hmm:

Gledam seznam pa sploh še niso vsi prijavljeni.... pa kje ste primorci :angry2:

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče... samo nevem o kakšni prehrani to govorite, ker se je treba tri dni prej najavit  :hmm:  Bom pa sendviče s sabo prnesu  :doze:  pa na parkirišču pojedu  :)

Sej, veš tut sendvič je lahk zakon,... bom tut jaz kak sendvič pofrezal,....tko k včas, ko smo s šolo šli na izlet,... tisti sendviči so bli najboljši:grim..... Ti bova z mojo delala družbo na parkplacu,...bomo s Pingo sokom iz tetrapaka nazdravli :OK:

......oz. oba odpadeva če dobiva karte za košarko :yea2: .....

Dio porko Boter,...kaj je zdej to??? :angry2: najprej si naju vabu,...pol boš pa odpovedu... :fight2: z mojo si na vse pretege rihtava frej, pol pa tkole :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se okvirno tudi moja malenkost prjavla za krmljenje :P .... no mogoče do sladice že uspem prplužit do Črnomlja :D

NTS a greš s svojim motorčkom ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dio porko Boter,...kaj je zdej to??? :angry2:  najprej si naju vabu,...pol boš pa odpovedu... :fight2: z mojo si na vse pretege rihtava frej, pol pa tkole :angry2:

King pa sej da grem dol je zelo majhna možnost no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pokličem in povprašam za kosila, ki bi jih imeli v soboto, pa bom napisal. Mislim pa, da bo vsak sam naročil, kar bo hotel, jaz jih bom pa obvestil, da naj pričakujejo cca. 20-25 ljudi v soboto na hrani.

PAMETNO !!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva se bova odločila takrat ko bova na ridah v soboto zaradi določenih okoliščin, a je prepozno :?

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NTS a greš s svojim motorčkom ???

gre.... :)

ni treba skrbet zaradi hitrosti vožnje...ker gre na pot 20 + motorjev je vožnja prilagodljiva in taka, da jo zmore najpočasnejši člen verige...če pa komu paše potegnit tudi ni problem, čeprav ni smiselno....gremo na skupno vožnjo temu naj se prilagodi stil vožnje in hitrost.... :)

a je prepozno  :?

ne.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MENI JE ŽAL ZA FURO GREM JUTRI OB 7:00 V BEOGRAD!!!!!

KING IN VSI OSTALI OPROSTITE :worship: AMPAK TO JE VSEENO ZGODOVINSKI DOGODEK. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MENI JE ŽAL ZA FURO  GREM JUTRI OB 7:00 V BEOGRAD!!!!!

KING IN VSI OSTALI OPROSTITE :worship:  AMPAK TO JE VSEENO ZGODOVINSKI DOGODEK. :yea2:

....ti le glej, da namahajo Švabe,.. pokažite jim kaj zmorejo "Slovenska grla" :yea1: .......če ne boš mogu s kakšnim flaškonom upravičit izostanek iz fure :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst napišem še enkrat, ker ponavadi izpadem s kake liste  <_<  :afro1: pridem. DA.  :lol:

Ma kej k bi mi šli ukop z Gorice? :blush:

Samo upam, da bom upala ustat ob taki uri...tako... sred noči :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda fabi. no problemo :afro1: ...z mano pride verjetno še damy22 (zadnji zic... :rolleyes: ,he he se je prjavla lih dva dni nazaj na motosvet :grrr ). po moje ob 9.00 bo dovolj zgodaj in ne lih sredi noči :zzz: :unsure: ? kaj pa gizmo? gremo skp al greš bol sportivo gorwn skwzi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!