Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

gre.... :)

ni treba skrbet zaradi hitrosti vožnje...ker gre na pot 20 + motorjev je vožnja prilagodljiva in taka, da jo zmore najpočasnejši člen verige...če pa komu paše potegnit tudi ni problem, čeprav ni smiselno....gremo na skupno vožnjo temu naj se prilagodi stil vožnje in hitrost.... :)

ne.... :)

skupinska vožnja :? v gosjem redu :eek: 20 + motorjev :kva2: sej tega se glih bojim ... po moje bi bilo bolj smiselno določit meeting ponit-e, skupine se bodo pa tako ali tako formirale same :hmm: .. sicer pa mormo do sobote zrihtat vreme .. pr nas spet ščijeeeee <_< alora hitr en indijanski ples za sonce :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še še :010 .. že sveti sonce

šmrkljo bom pa u tank torbo stlačla ... al pa s pajki prheftala na zadn zic ... no tud na Akrapota bi jo lohka s silver tejpi prlimala, pa še skupi bi se lohka drla :whistle: ... samo se mi zdi da je bolj gospodinski tip, tako da bo proste urice izkoristila za kleklanje in proučevanje azarbejđanske poezije :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še še :010 .. že sveti sonce

šmrkljo bom pa u tank torbo stlačla ...  al pa s pajki prheftala na zadn zic ... no tud na Akrapota bi jo lohka s silver tejpi prlimala, pa še skupi bi se lohka drla  :whistle: ... samo se mi zdi da je bolj gospodinski tip, tako da bo proste urice izkoristila za kleklanje in proučevanje azarbejđanske poezije :OK:

:lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical dol, sem prijavil 25 ljudi, mi je rekla, da bo poslala spisek kosil, če se bo kdo odločil. Imajo pa 6 različnih kosil... vendar spiska še nisem dobil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skupinska vožnja  :? v gosjem redu  :eek: 20 + motorjev  :kva2:  sej tega se glih bojim ... po moje bi bilo bolj smiselno določit meeting ponit-e, skupine se bodo pa tako ali tako formirale same  :hmm:  .. sicer pa mormo do sobote zrihtat vreme .. pr nas spet ščijeeeee  <_<  alora hitr en indijanski ples za sonce  :010

Kat, ni panike... se bomo razdelili v skupine, ja... jaz bom na čelu ene... tiste ta počasne, tišače bomo naprej spustili... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa gizmo? gremo skp al greš bol sportivo gorwn skwzi?

GIZMO NO GO :BUA: Nema frai, trening do 10:30, kar pride domu je 11, kar se uštima je 11:01 kar grem po moniko je 11:30, kar pride na ride je 11:45 :lol: ne ne, je 12:20 :grim Kar je vse prepozno... pa še vrhovno povelstvo ne dovoli :doze:

Tolažba...........itak bo dž... Pa vam ne želim niti najmajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GIZMO NO GO :BUA: Nema frai, trening do 10:30, kar pride domu je 11, kar se uštima je 11:01 kar grem po moniko je 11:30, kar pride na ride je 11:45 :lol: ne ne, je 12:20 :grim Kar je vse prepozno... pa še vrhovno povelstvo ne dovoli :doze:

Tolažba...........itak bo dž... Pa vam ne želim niti najmajn :)

Gizmo.. slaba tolažba... .)

V soboto in nedeljo bo v zahodni Sloveniji sončno, drugod delno jasno z zmerno oblačnostjo. Predvsem v osrednji in jugovzhodni Sloveniji bo občasno tudi pretežno oblačno.

Zjutraj in del dopoldneva bo po nižinah megla ali nizka oblačnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, seveda d ne bo džja, sej sm vam plaču mašo oštja :kva2: :naughty: Mam vezice tm gor, tko d bo sonce, delno...

JUTRE BO PA EN PLAČAVU ZA PIT :whistle: :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VOŽNJA PRIMORSKE SEKCIJE 24.9.2005

PRIJAVLJENI (petek, 0:28 h) / KOSILO

1. Gregs DA

2. Fabi

3. Thundercat DA

4. Nts DA

5. Sanda7 DA

6. Seba DA

7. Maus DA

6. Kat (mogoče?)

7. Fotr-peco DA

8. Peco DA

9. JerryTDM NE

10. Gebre DA

11. Motovilc

12. Smrekca DA

13. King DA

14. Manja DA

15. Maxxximum DA

16. Pissmonkey DA

17. GorazH DA

18. PrimozH DA

19. Brrrm (pripluži kasneje) NE

20. Brihta DA

---------

Tisti, ki pridejo na Ride samo pozdravit:

1. Sax

2. TinaRR + Fant

3. Cagiva

4. Duhec

5. Burnout

Ogled lokacije kosila: http://www.geocities.com/gostilnamuller/

Oglejte si menije in prosim sporočite, če ste se odločili za kakšnega, da jim sporočim... No, če ne boste, bo tudi v redu... :D Drugače imajo tudi jedi po naročilu, tako da vam ni potrebno izbirati menija, samo če se pa res odločite za kakšnega, potem pa to pribeležite, da jim okvirno povem.. Skratka, ni potrebno izbrati (samo po želji).

Meniji so:

PONUDBA_AGENCIJE.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE

V soboto in nedeljo bo v zahodni Sloveniji sončno, drugod delno jasno z zmerno oblačnostjo. Predvsem v osrednji in jugovzhodni Sloveniji bo občasno tudi pretežno oblačno.

Zjutraj in del dopoldneva bo po nižinah megla ali nizka oblačnost.

:( a ni dolenska glih tam, kjer bo najslabse vreme.

:angry2: Kje pa je meni z govejim sniclom :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..če bo jutr tut tak vreme k dons, bo treba sončna očala sabo vzet :OK: :OK: ,.... če jih bom še najdu sploh :lol1: ....Dolenjska se dons kopa u soncu :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAT :004 stara moja da bi bla srečna in vesela pa da bi otrokov dost imela(se prav sexa ne bo manjkalo) .)

kaj pol jutri odrajdamo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!