Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Ja ja, je blo res lepo učera :OK: sm spoznala puhno novih :D dobra družba :OK: smo jedli dobro in še lep izletič je bil :afro1: pole do 3h zjutro mi je blo malo mejn lepo :yawn: :SS ma ku pravijo: ni sladkega brez grenkega :slap:

:004 usim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu slike :OK: vreme pa ste meli a..... zdej pa ne rečt d vam nism zrihtu vremena :closedeyes:

Primorci še zmeri tanartabujš sexcija :kva2: s sando na čelu :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pravici povedano zadeve še nisem sprobala me je kr mal strah k je tko poskočna da je kr groza :kva2: ampak jo bom ko bom zbrala pogum :grim nisem glih prepričana da je 100%sigurno da me kej u vodi ne zruka od štroma sam pa po ugotovitvah kok to trese bo pa treba res kupit še kak paket baterij :hmm:

no u glavno ko bo prišlo do uporabe bom poročala tako da se ni treba nič bat.

sebatu sem pa kr mal s težavo pokazala,čeprav se je na koncu izkazalo,hudo dobro :OK: glede na to da me spodbuja k uporabi sem bla provl presenečena,itak se zaveda da bo on še vedno prva vijolina :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brihta najbolj da ji ga kr sam kupiš :)

jaz si ga verjetno sama nebi nikol,če pa se bo ta zadeva izkazala za hudičevo dobro pa nej hudir da si nebi potem res še kej nabavla :yea1:

ej TC sam slike so pa res prva liga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam slikce... pa mi je tako fajn pr srci... res je blo luštno... :worship:

Brrrm je pa zahinavil... :hmm: Je rekel, da pribremza direktno v Črnomelj... Brrrm, na zagovor, hitro! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nism vedu, da ste meli tudi kombi! :huh:

Sej vem, garant so babe morle met vse zivo s sabo, obleke za to, obleke za ono.... :ninja:

...aaaa ne ne, tisti kombi je mel rezervne dele za ducati :lol: sej je bil nekdo z ducatijem z vami, ne? :evilgrin: neki vem, da je skripalo... :kva2: :grim :xx: O:-) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sm tudi jaz nazaj doma in imel sem spet noro.Zmaga proti hrvatom je odtehtala oba poraza.Žurka po zmagi p aneponovljiva.

VSEM KI STE PRAZNOVALI ROJSTNI DAN VSE NAJ NAJ!!!!!!!!!!!

post-5996-1127713927.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strnjeni vtisi izleta s primorsko sekcijo:

družba = odlično

izbira poti = odlično

vodenje skupine = odlično

hrana = odlično

vreme = odlično

slike = odlično

vse kar nisem omenil = odlično

Povprečna ocena = odlično

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nism vedu, da ste meli tudi kombi!  :huh:

Sej vem, garant so babe morle met vse zivo s sabo, obleke za to, obleke za ono.... :ninja:

...aaaa ne ne, tisti kombi je mel rezervne dele za ducati :lol: sej je bil nekdo z ducatijem z vami, ne? :evilgrin: neki vem, da je skripalo... :kva2:  :grim  :xx:  O:-)  ;)

<_< :nono: :fight2: če boš žalu mojga ljubita te bom :fight1:

Ducati :hooray: poglej samo kdo je zmagu zadnja dva GP-ja :D

ma ja kej česte vi vedet kej je motor, k ga niste še nikoli vozili :evilgrin:, voste samo tista jajca japonska :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, js pa naznanjam konc moje letošnje sezone :) jp jp, prou vidli, konc je :trance_33_sleep: motor je pokrit s plahto, kombinezon namazan z mlekcom in pod najlonom, čelada v škartocu, škorni pa......hm ku d bi jih ogrizle miši, špega nogavica vn O:-) če jih kdo rabi, prodam... oxtar touring škornji z MEGA ventilacijo za majhne soude... aja št. 43

Povzetek sezone:

- Prevoženih 11.312 km

- Gume: dunlop 208 so šle tja do marca, bridgestone bt012SS so zdržale do junija, kasnej prasička obuta v Pilot power zdržale dolomite pa do pred 14dni, zdej ponovno pilot power :OK: ja, smo ga žgali O:-)

- Padci: NOBENGA za razliko od lani :slap:

- Motor: hja, odtrgalo levo štapo in nosilc na enem ovinku, odšraufu distančnike, kar ni pomagalo in tako še naprej plužu po obeh... Lepotne operacije prek sezono, dodane zaščite iz karbona, pa par ergal rdečih šraufkov... poslastica, menjan sprednji zavorni sistem s pletenimi cevkami pa ergal končniki tr brembovo radialno pumpo (kaj to dela :kva2: ) Pred kratkim zamenjan še sprednji zobnik...

- Izkušnje: Eh, dosti novga smo se naučili na varnih vožnjah maxxijevcev, kolena zdrsali konkretno, vidli dolomite (končno za razliko od lani) spoznali par novih motomarsovcev, se meli fajn na ridah :yea1: pa še bi naštevu......

- Plan v mirovanju: Prasički zamenjat še zanji zobnik in ketne, ji polepšat rito, zamenjat nosilce štap in štape (dvignit in pomaknit nazaj) če bo dnar pa še poliestre za novo sezono..... POL PA NA GROBNIK za 1. maj :yea2: :yea2:

Eto, klapa, zdej bom pa sam še nabivu na motosvetu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!