Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ma ja kej česte vi vedet kej je motor, k ga niste še nikoli vozili :evilgrin:, voste samo tista jajca japonska :lol1:

sej človek more kdaj tudi na slabše it da vidi in se zaveda kaj je prej mel :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej človek more kdaj tudi na slabše it da vidi in se zaveda kaj je prej mel :lol:

se ne strinjam :grrr ....sem vozil 2 italijana V2 pa oba bi imel rajš kt mojo CBRo :blush: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam eno vprašanje, kdo sta tadva čisto levo na tej sliki? Ne vem a poznam a ne...

slika

Kva pa Gregs pa še nekateri drugi LJ tam delajo :fredy: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa Gregs pa še nekateri drugi LJ tam delajo  :fredy: :D

Nas je blo kar precej takih, ki mamo kraj bivanja v neprimorskih regijah... kje se pa najboljše počutmo je pa drugo vprašanje ;)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............v soboto je blo res fajn, hvala celotni družbi za lepo preživet dan :)

LP Primož

to sporočilo od Gaunerja je moje samo acc. sem pozabu zamenat :)

LP Primož

še enkrat HVALA VSEM ZA ČESTITKE IN  :OK: DARILO :blush:

o mačka, si sprobala darilo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa Gregs pa še nekateri drugi LJ tam delajo  :fredy: :D

Primorc na začasnem delu v Lablan.

Fentje in dekleta blo je fajn slavljencem pa vse naj .Sanda7 darilo pa je za zimske dni ko ni motorja pa to zajahaš učinek je isti :kva2: oboje te spravi v ekstazo, :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............v soboto je blo res fajn, hvala celotni družbi za lepo preživet dan :)

LP Primož

to sporočilo od Gaunerja je moje samo acc. sem pozabu zamenat :)

LP Primož

o mačka, si sprobala darilo  :hmm:

tale gauner mi je pa full ušeč,nick

ma nisem še al ko bom,vas bom takoj zbrala na kup in bomo meli eno večerno debato na ridah,lahko pa tud tuki gor zarad mene.

pa če me boste vsak dan sprašavali bom,bom mogla pa to nardit čim prej ker drgač se mi še :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sem se še neki spomnla

EOS ma naslednjič ku te vidim te bom pa nategnila ... ušesa .)

si mi spizdu po ridah gor,kaj maš kako novo pupo zadi pa si se bal da jo sanda nebi spridla na ridah :hmm: ma si mu srečo da sem mela še mal hladne gume in še spremstvo zadi,tko da,drugič le ustavi bomo kakšno rekli,lahko se pa tud sam gledamo .)

no danes okol 18h bom verjetn mal prbremzala naokol,če ne ostanem kr na nanosu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sem vam prov mal fouš :cry: ma kaj češ ne moreš bit hkrati na dveh mestih :grrr vidim,da ste se imeli lepo,predvsem Sanda 7 :oops: sej res vse naj naj in da bi kej uporable tisto reč k so ti jo kupli :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto smo naročili lepo vreme, gorenjska sekcija organizira skupinsko vožnjo na primorsko in nazaj, s skupnim druženjem in kosilom v gostilni Bolero v Naklem (blizu Kranja). Za zaključek pa se skupaj odpravimo pogledati na motozbor ki se bo odvijal na Bled-u.

več na :

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...335#entry574127

Vabljeni v čim večjem številu, vstopnine ni, prispevkov ne bomo pobirali, voda bo zastonj(čeprov smo gorenjci), hrano in bencin si pa plačate sami

Stil vožnje bo LaganoTuristički. V kolikor se iz katerih drugih krajev zmenite da se pridružite, sporočite točko kjer se dobimo.

Lp, Robberrt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha...sanda...si bila ugledana...pupa sicer ni lih "nova"...je pa moja krivda da se ustavu nism.....mi je relacija kozina-idrija-kozina vzela več časa kukr sm mislu...očitno nism več u formi... :BUA: ..se vidi da premal vozim...

....se mi je res mudelo na eno zadevo..katere ti ne razkrijem :kva2: ..

..drugič se pa sigurno ustavim :afro1:

...drgač pa vidim da si mela vse pod kontolo na srečanju...le kako ti to uspe :naughty: :ninja:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sem vam prov mal fouš :cry: ma kaj češ ne moreš bit hkrati na dveh mestih :grrr vidim,da ste se imeli lepo,predvsem Sanda 7  :oops: sej res vse naj naj in da bi kej uporable tisto reč k so ti jo kupli :whistle:  :lol1:

hvala prjatu :)

se bom potrudla in utrudla pri uporabi .)

V soboto smo naročili lepo vreme, gorenjska sekcija organizira skupinsko vožnjo na primorsko in nazaj, s skupnim druženjem in kosilom v gostilni Bolero v Naklem (blizu Kranja). Za zaključek pa se skupaj odpravimo pogledati na motozbor ki se bo odvijal na Bled-u.

več na :

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...335#entry574127

Vabljeni v čim večjem številu, vstopnine ni, prispevkov ne bomo pobirali, voda bo zastonj(čeprov smo gorenjci), hrano in bencin si pa plačate sami

Stil vožnje bo LaganoTuristički. V kolikor se iz katerih drugih krajev zmenite da se pridružite, sporočite točko kjer se dobimo.

Lp, Robberrt

če boste še vreme uštimali pa se vam kje na ridah pridružmo :OK:

:hmm:

ha...sanda...si bila ugledana...pupa sicer ni lih "nova"...je pa moja krivda da se ustavu nism.....mi je relacija kozina-idrija-kozina vzela več časa kukr sm mislu...očitno nism več u formi... :BUA: ..se vidi da premal vozim...

....se mi je res mudelo na eno zadevo..katere ti ne razkrijem  :kva2: ..

..drugič se pa sigurno ustavim  :afro1:

...drgač pa vidim da si mela vse pod kontolo na srečanju...le kako ti to uspe  :naughty:  :ninja:

lp

zdej me pa full matra katera je bla ta zadeva :hmm:

pa dej se vsen mal več furi boš na unih gumah tud preveč dnarja strošu durax al dunlop oboje stane,pa tud užitki so podobni tko da tole mal porazdeli pa bo vsega dovolj :OK:

danes okoli 17.45 SE ZAČENE DEBATNI KROŽEK na ridah VABLJENI :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debatni krožek je kr dobro ratal :whistle:

mater ste glemavi noben nč ne piše :angry2:

okej ma danes vam je oproščeno ker glih dež pada in je odlična podlaga za dober sex :OK:

ajde :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva se z Duhcem peljala skoz Ilirsko Bistrico in koga smo tam srečali... Motovilca :) Ben, on nam je povedu, da mamo novega Motosvetovca :OK: Rodil se je v nedeljo, takoj po našem srečanju :D In ime mu je Gaber (upamdasmsiprouzapomlnaime) Tko da čestitke Motovilcu :grupni: in drugič, k ne bomo z motorjm bomo malo :beer2: :drunk: Sej bi on napisu da je ratu tata, ma je reku da nima cajta, more skos pestvat :grim :P :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vas je kej opralo z duhcem??

meni so lih kar pred 1 uro butnli u parkiran avto... <_<

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!