Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Ja, smo pršli mokri ku cucki :BUA: Nas je pralo za če in nazaj :angry: Ma sej veš, pravi bajkrji se ne ustrašijo dežja :D k nismo s cukra :grrr Nam je reku benzinajo u Dutovljah, da sej poleti po soncu se zna usaki vozit :yes: u takem se vidi kdo je motorist z dušo (in bol majhnimi možgani) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(in bol majhnimi možgani)

...ta mi je všeč... ehehehhee... sem se nasmejal... :lol1: :lol1: :lol1:

Samo res, sta bila pa vztrajna... :worship: Meni je dež prav najedal, pa sem šel do dol in nazaj z avtom... no, dol pa pač s prasičko... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČESTITKE

family Motovilc :yea1: :yea2: :010 :beer2: :grupni:

Želim vam polno zdravja in veselja in kolikor se da prespanih noči. :004

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva se z Duhcem peljala skoz Ilirsko Bistrico in koga smo tam srečali... Motovilca :) Ben, on nam je povedu, da mamo novega Motosvetovca :OK: Rodil se je v nedeljo, takoj po našem srečanju :D In ime mu je Gaber (upamdasmsiprouzapomlnaime) Tko da čestitke Motovilcu :grupni: in drugič, k ne bomo z motorjm bomo malo :beer2:  :drunk: Sej bi on napisu da je ratu tata, ma je reku da nima cajta, more skos pestvat :grim  :P  :004

EVO EVO!

na hitro :worship:

Res je! V nedeljo, 25.9.2005, ob 18.22 z Katjo :love1: povila 3.5 kg težkega sinka Gabra :OK: :OK: .

v glavnem vse OK!

p.s. slikce in :beer2: sledijo! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO EVO!

na hitro :worship:

Res je! V nedeljo, 25.9.2005, ob 18.22 z Katjo :love1:  povila 3.5 kg težkega sinka Gabra :OK:  :OK: .

v glavnem vse OK!

p.s. slikce in :beer2: sledijo! :yea1:

:OK: Vse najbolše pa da bil bil zdrav,divjak po tebi in priden po mami :OK: :OK:

Na žalost se pa boš zdaj malo manj vozu z mopedekom :cry: ....sam boš vidu da boš mel bolj zabavo življenje kukr prej.

:blush: Jst sm mojo že pr 9 mesch navadu na ropot in duh po bencini,pr enem letu pa po dvorišču in po vasi gor in dol na motorju,seveda u prvi marči ne... :slap:

oh jejej

post-1274-1128071179_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO EVO!

na hitro :worship:

Res je! V nedeljo, 25.9.2005, ob 18.22 z Katjo :love1:  povila 3.5 kg težkega sinka Gabra :OK:  :OK: .

v glavnem vse OK!

p.s. slikce in :beer2: sledijo! :yea1:

:OK: :lol1:

Še enkrat čestitam tebi in Katji!!!Pozdravček tudi malemu Gabru

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gabra :OK:  :OK: .

v glavnem vse OK!

:OK: :worship:

motovilc tzar..... :D :010 :010 :beer2: :beer1: :grupni: :grupni: :grupni: :yea1: :drunk:

čim prej kako tako sliko....

post-291-1128078354.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, motovilc..

a bambino že zna rečt ŠPILFERDERBER al vidva starša zganjata pomankljivo vzgojo?

kongratulacije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motovilcccccc :yea2: :grupni: :yea1: čestitke vsem trem od nas treh :love1:

si imel pa hud vikend za sabo ... v soboto si postal stric v nedeljo pa oče :kva2: ... hudoooo dobrrrrr

zdej pa hočmo slikce od Gabraaaa .... pa hitr ga kej ven pelji da ugledamo tega silaka :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: Jst sm mojo že pr 9 mesch navadu na ropot in duh po bencini,pr enem letu pa po dvorišču in po vasi gor in dol na motorju,seveda u prvi marči ne... :slap:

oh jejej

iiii :wub: je pa res luštna deklica..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOVILC vse najbuj in najlepš vam dvem s katjo in malemu Gabru :OK: :OK: :OK:

Sam d je fantek pa d bo s Hondo kukr tata okul lofidrou :yea2:

@Gorazd: ne se sekirat zarad avta, tvoj je usaj vozen :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO EVO!

na hitro :worship:

Res je! V nedeljo, 25.9.2005, ob 18.22 z Katjo :love1:  povila 3.5 kg težkega sinka Gabra :OK:  :OK: .

v glavnem vse OK!

p.s. slikce in :beer2: sledijo! :yea1:

odlično :OK: drugo leto bova pa lahko skupaj praznovala :)

ČESTITAM vsem trem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je primorci ste se kej klatli danes naokol na to prelepo malce hladno sončno soboto :OK:

jaz sem drugič letos osvojila Vršič un tipo me je hotu nasmodit za 300 baksov na vrhu za parking,sam sem zglihala na 100 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je primorci ste se kej klatli danes naokol na to prelepo malce hladno sončno soboto

Smo, smo... :grim Do Mosta na Soči, potem pa še na Ride... :yea2: Lepih 236 km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo, smo...  :grim Do Mosta na Soči, potem pa še na Ride...  :yea2: Lepih 236 km...

mogoče si šel glih takrat mimo ko sem se jaz prehranjevala v mostu na soči,sem začutla eno energijo sigurno je bla tvoja .)

pa je spet dež,mogoče mi pa rata danes motor oprat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda,a sta bla mogoče včeraj okrog 11.30-12h v Braniku s Sebotom in z Goldijem? vidu sem enga tazga tam pred gostilno....kaj pa je bil včeraj tudi kakšen izletek kakšne sekcije (najverjetneje gorenjske),k je 19 motomanijakov mimo mene NORMALNO,EN ZA DRUGIM peljalo čez Kras,pol pa proti Sežani in naprej ,verjetno proti morju...? UFFF,kolk vam zavidam...jaz se moram pa še vedno z avtom vozit....in gledat kako motorji mimo mene švigajo......! :kva2:

Aja,Motovilc in boljša polovica, čestitke tudi od mene! :yea1: :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne midva nisva bla nič na krasu :grrr verjetn pa so bli naši gorenci :grim

a mi pride gdo pomagat motor oprat al pa vsaj mal energije dat,ma sem lena ku fuks :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!