Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

anyway sanda, branik ni na krasu  :grrr

hm brnik vem da na .) sam branik :hmm: ajde podučte me mal,jaz mam bl kratko lajtngo ampak pestro :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očka še za kakšno čelado poskrbi

...saj je samo poziral... ;)

Drugače pa želim veliko srečnih in varnih kilometrov tvojemu sinu, Godfather... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa imamo novega člana primorske sekcije GODFATHER JUNIOR  :grim  :yea2:

:slap:

Se boš tolku po glavi ko bo čez par let želel kako močnejšo žival :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je z tvojim kaj narobe ala kaj?

Je, ja.. HUDO narobe... odjavil je prasičko... :P ...pa se ne more voziti, zato pa traumira... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, ja.. HUDO narobe... odjavil je prasičko...  :P ...pa se ne more voziti, zato pa traumira...  :lol1:

V tem vremenu se pa res ni kej sekirat če je odjavljena.. tut jst razmisljam vedno bolj o tem zadnje case .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem vremenu se pa res ni kej sekirat če je odjavljena.. tut jst razmisljam vedno bolj o tem zadnje case 

Eh, daj no daj... včeraj je skoraj cel dan sijalo sonce na Marofu... in mi smo žgali kt pr norcih... :yea2: Da bi prej odjavil, bi si jajca odrezal... :P Bom še malček počakal, vsaj do 22.10., da vidimo, ali bo zaključna fešta na Marofu ob spremljavi 4-valjnikov... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a po 22.10 si boš pa mogoče jajca odrezov,gregs ma ga biksaš 100 na uro :grim

:grim

ma vi kr odjavte sam da me ne boste pol kurcali kaj vas rajcam sred zime z motorjem,aja pa na ride boste z avtom prišli na kak chat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a po 22.10 si boš pa mogoče jajca odrezov,gregs ma ga biksaš 100 na uro

ma vi kr odjavte sam da me ne boste pol kurcali kaj vas rajcam sred zime z motorjem,aja pa na ride boste z avtom prišli na kak chat :hmm:

Vedno počakam še 1. november, ker je kaj dni fraj, pa se kam pelljem, če je lepo.. potem pa.. počasi spat... pa dilce ven in gasa na sneg... :yea2: :yea2: :yea2:

Drugače pa: z avtom pridemo na ride... ti sam povej, kdaj... tudi v dežju :grim (4X4press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bi blo res zanimivo da se dobimo v kakem deževnem dnevu magar z avti,ko bo sanda šla kostajn nabirat pa ga bo spekla in na ride prpelala,pa kakšne borovničke da nas bojo mal pogrele al pa moš da nas mal prepuca .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bi blo res zanimivo da se dobimo v kakem deževnem dnevu magar z avti,ko bo sanda šla kostajn nabirat pa ga bo spekla in na ride prpelala,pa kakšne borovničke da nas bojo mal pogrele al pa moš da nas mal prepuca .)

Ko smo že pri pucanju: a si se že umila?! :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umila že doskrat,sam z uno zadevco pa še ne,enostavno še nimam take krize,bo treba sebata za par dni kam na počitnce poslat da se mi bo zahotelo tovrstno umivanje :lol1: :whistle: :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo še bolj zanimivu

nts ga pustiš  dej prosim pusti ga sej bo hitr fertik

Ne se grebst pred mano, TC.... :fight2: :lol1: .) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm brnik vem da na  .) sam branik :hmm: ajde podučte me mal,jaz mam bl kratko lajtngo ampak pestro :slap:

Sanda,Branik je med rečmo Zelenim Gajem in recimo Štanjelom,ampak še vedno na ravninci,ne na Krasu in tam je dobro večkrat vozit mal bolj počasi, k je neštetokrat radar postavljen....in kjer je vedno polno motoristov MK Rihnberk..samo toliko sicer pa dvomim,da ne veš kje je to,ko si cele dneve na motorju...javascript:emoticon(':OK:')

smilie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo še bolj zanimivu :hmm:

nts ga pustiš  :( dej prosim pusti ga :? sej bo hitr fertik :lol1:  :slap:

:slap: mogoče pa sploh ni mislu mene vprašat za dovoljenje.....

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sulica vse naj naj :OK:

Glede nesreče pa,moj bivši sodelavec.Baje da bo ostal živ kej več bom pa danes zvečer zvedu :cry: Prv informacije so ble oba hud pretres možganu ma fant se je baje že zbudu sam ne more govorit zaradi udarca v prsi.Baje da je poču u avto z hitrostjo blizu 200 Km.Je avto tri bote zavrtelo :blink: Čudeš,da sta še živa :hmm:

Evo mene 200 km/h . Peki nimate pojma, raje se ukvarjajte s kruhom . Če bi vozu 200 na uro bi te hodu strašit ponoči. :hmm: Pek pek nimaš pojma!!!!!!!!!!!

Še dobro da ti je Silva kupla PC, da greš malo v svet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!