Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Evo mene 200 km/h . Peki nimate pojma, raje se ukvarjajte s kruhom . Če bi vozu 200 na uro bi te hodu strašit ponoči.  :hmm: Pek pek nimaš pojma!!!!!!!!!!!

Še dobro da ti je Silva kupla PC, da greš malo v svet

Emmmmm... a je to štos ali konkretno podjebavanje?! :hmm: A kdo pozna to razmerje Frnaza-Pek? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene 200 km/h . Peki nimate pojma, raje se ukvarjajte s kruhom . Če bi vozu 200 na uro bi te hodu strašit ponoči.  :hmm: Pek pek nimaš pojma!!!!!!!!!!!

Še dobro da ti je Silva kupla PC, da greš malo v svet

Potem bi pa lahko povedal, kaj se ti je zgodilo, ker ljudje govorijo to in ono. Sam ne mi rečt, da tam hitrost ni bila konkretna .) Drugače, pa srečno, če se boš ponovno vrnil v svet motorizma oziroma si se že. Drugič malo manj gasa, še posebno, če imaš sestro gor, ne bi bila lepa, da bi starši oba zgubili .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene 200 km/h . Peki nimate pojma, raje se ukvarjajte s kruhom . Če bi vozu 200 na uro bi te hodu strašit ponoči.  :hmm: Pek pek nimaš pojma!!!!!!!!!!!

Še dobro da ti je Silva kupla PC, da greš malo v svet

Aha, ma si ti, Marko in persona :hmm: :hmm:

Ben, dobrodošu med Motosvetouce :D :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ma si ti, Marko in persona :hmm:  :hmm:

Ben, dobrodošu med Motosvetouce  :D  :yea1:  :yea2:

Veš nisem ravno motosvetouc. Malo sem počekiru kako je folk komentiru mojo nesrečo "da te kap". 200 na uro. Če bi vozu 200 bi danes vsi trije, ki smo bili udeleženi v nereči igrali tarok gor na vrhu.

Pustmo zdej to!!!!! Kako si?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bi pa lahko povedal, kaj se ti je zgodilo, ker ljudje govorijo to in ono. Sam ne mi rečt, da tam hitrost ni bila konkretna .) Drugače, pa srečno, če se boš ponovno vrnil v svet motorizma oziroma si se že. Drugič malo manj gasa, še posebno, če imaš sestro gor, ne bi bila lepa, da bi starši oba zgubili .)

Pozdrav od Roberta

Kaj te zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda,Branik je med rečmo Zelenim Gajem in recimo Štanjelom,ampak še vedno na ravninci,ne na Krasu in tam je dobro večkrat vozit mal bolj počasi, k je neštetokrat radar postavljen....in kjer je vedno polno motoristov MK Rihnberk..samo toliko sicer pa dvomim,da ne veš kje je to,ko si cele dneve na motorju...javascript:emoticon(':OK:')

smilie

kje je branik itak da vem,sej grem skor vsako leto tja na un hrib na moto zbor pogledat.no sam še nisi mi povedal če ne spada pod kras,kam spada v katero regijo,sej vem da bi lahko sama ponajdla sam mi rajš ti povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stric tone nekaj velika čelada je videti da je nisi kupil ti že za par let naprej ku bo sineku glava zrastla :hmm:

zdej pa glej da ga navadš ku se po zadnemu kulu vozi .)

tole vreme ga pa že mal preveč serje :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je branik itak da vem,sej grem skor vsako leto tja na un hrib na moto zbor pogledat.no sam še nisi mi povedal če ne spada pod kras,kam spada v katero regijo,sej vem da bi lahko sama ponajdla sam mi rajš ti povej

Branik spada v Vipavsko dolino. Regija severna primorska.

Bela vina so vipavska, rdeče vino je refošk in ne teran kot na krasu. :kva2:

Lp

Toncek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te zanima?

Če sem pošten mene osebno nič, ker sam nisem nobenih govoric okoli širil in tudi vem kaj se je zgodilo, poznam reševalce, ki so prišli na kraj nesreče. Videl sem samo, kako si Peka pač obdelal. Zato sem ti napisal, da povej, razvetli tiste kot je npr. Pek, ki so po tvoje govorili neumnosti. S tem, ko nekdo napiše 200km/h to še ne pomeni, da misli dobesedno, ampak hoče povdarit, da si pač konkretno tiščal .) Zdej, pa pustmo vse skupaj, ker itak nima smisla, kar je bilo je bilo, bodimo raje veseli, da si/ste še med nami :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem pošten mene osebno nič, ker sam nisem nobenih govoric okoli širil in tudi vem kaj se je zgodilo, poznam reševalce, ki so prišli na kraj nesreče. Videl sem samo, kako si Peka pač obdelal. Zato sem ti napisal, da povej, razvetli tiste kot je npr. Pek, ki so po tvoje govorili neumnosti. S tem, ko nekdo napiše 200km/h to še ne pomeni, da misli dobesedno, ampak hoče povdarit, da si pač konkretno tiščal .) Zdej, pa pustmo vse skupaj, ker itak nima smisla, kar je bilo je bilo, bodimo raje veseli, da si/ste še med nami  :D 

Pozdrav od Roberta

Veš ni problema samo jezi me k klapa naredi iz muhe slona

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, strasti pomirjene... :grim Gremo dalje....

Banda, kdaj se bo jedu pršut na ridah za konc ta glavne sezone (to ne velja za ta prave primorce, ki imajo celo leto registrirano, ker imajo toplo vreme :D )?! Če ne pršut jedu, pa usaj kajšn bonbon al pa lizika... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stric tone nekaj velika čelada je videti da je nisi kupil ti že za par let naprej ku bo sineku glava zrastla :hmm:

zdej pa glej da ga navadš ku se po zadnemu kulu vozi .)

tole vreme ga pa že mal preveč serje :SS

Ja kaj češ sm mu vzel xxl da bo še za pol ko zraste :slap: :lol1:

Malček mu je res velika sam manjše kot XS nisem dobil,pa tudi na sliki jo nima prou na glavi ima full nazaj pomaknjeno.No pa sej mali ne bo takoj začel noret zdej se komaj osnov uči no dva dneva je bil na motorju ker je vreme u kqrcu.Glavo pa mu bo pri tej hitrosti tudi obvarovala.Tolk mu je prav da mu se ta prednji del (pred brado) tudi pri odpeti čeladi ne pomakne toliko nazaj da bi ga udarilo v brado.

VREME :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, strasti pomirjene...  :grim Gremo dalje....

Banda, kdaj se bo jedu pršut na ridah za konc ta glavne sezone (to ne velja za ta prave primorce, ki imajo celo leto registrirano, ker imajo toplo vreme  :D )?!  Če ne pršut jedu, pa usaj kajšn bonbon al pa lizika...  :whistle:

lohka bi kako Osmico obiskali skupaj... :hmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh TC sem se že prov ustrašla da nebi napisal sedmico .)

Tončku pa hvala za pojasnilo in dobrodošel med nami.

Gregs men se zdi da imam samo jaz moped reg celo leto,kaj to pomeni da bom mogla še pršut narezat :hmm: sam pa nisem taprava primorka tko da nej se gdo drug raj javi

sam tole vreme je pa čist mim,se mi zdi da v taki vlagit tud suha rata fajhtna :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene 200 km/h . Peki nimate pojma, raje se ukvarjajte s kruhom . Če bi vozu 200 na uro bi te hodu strašit ponoči.  :hmm: Pek pek nimaš pojma!!!!!!!!!!!

Še dobro da ti je Silva kupla PC, da greš malo v svet

Ku prvo,vidim da si nehu stokat inu se pritoževat,da o crkljanju ne govorim in si se vrnu med žive :OK: ku drugo napisu samo tisto kar so mi povedali toji prjatli,k so gledali vso zadevo :hmm: inu ku tretje,je že tako da vsem pač mama in tata ne kupijo PC-ju :grim

in drugače kako je,kako gre si že kupu nov moped-mislim tomos :whistle: k jest sem se oborožil z vešpo za čez zimo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs men se zdi da imam samo jaz moped reg celo leto,kaj to pomeni da bom mogla še pršut narezat :hmm:

Da se nauš usrala, ki se tolko hvališ!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa je kdo pršut omenjal!! :kva2: :kva2: ...no če bo kej,vedte to da sem velik oboževalec pršuta :grim :grim :devil: jz bom pa probal kej kostanja zrihtat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs men se zdi da imam samo jaz moped reg celo leto,kaj to pomeni da bom mogla še pršut narezat

:angry2: :angry2: :angry2: :nono: :nono: :nono: :fight2: :fight2: :fight2:

JAZ TUDI

:004 :friend1:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gadfather pol pa ga ti zrihti :)

sam se mormo tko zment da sax ne vo nč vedu ker če on pride gremo lahko mi dam praznih ust :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj to pomeni da bom mogla še pršut narezat

...ne... ti ga samo prinesi... narežem ga lahko jaz... :naughty: :lol1: :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda ... a js tud lahko pridem .) .) ... bom pojedu samo tisto kar bo ostalo :fredy:

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad mene lahko pride kdor hoče,sej ga bo mogoče gadfather zrihtov :hmm:

tko da ne boste kr name navaljevali,pršuta ne mislim met čez,kakšno kostanjada pa itak sam da pade z drevesa da ga grem nabrat

sicer pa vreme se neki obeta za nedeljo ceste na rakeku so že suhe je prov fajn videti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!