Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

zdej ko se počasi bliža zima in je že veliko ljudi ki smo se družili čez leto odjavilo svoje dvokolesne prijatelje in jih pripravilo na zimsko spanje je čas da se kej zmenmo kje se bomo vsaj dvonožni prijatelji dobivali,da bomo kakšno rekli in spili lahko pa tud kej namočili .)

nekaj idej se je že rodilo,tako v živo kot na chatu,seveda pa se bojo rojevale sproti,zato predlogi zaželjeni.

tako da se prvič dobimo drugi četrtek 27.10 ob 19h v hotelu

MANTOVA na Vrhniki

vabljeni vsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ko se počasi bliža zima in je že veliko ljudi ki smo se družili čez leto odjavilo svoje dvokolesne prijatelje in jih pripravilo na zimsko spanje je čas da se kej zmenmo kje se bomo vsaj dvonožni prijatelji dobivali,da bomo kakšno rekli in spili lahko pa tud kej namočili .)

nekaj idej se je že rodilo,tako v živo kot na chatu,seveda pa se bojo rojevale sproti,zato predlogi zaželjeni.

tako da se prvič dobimo drugi  četrtek 27.10 ob 19h v hotelu

MANTOVA na Vrhniki

vabljeni vsi

:yea1: :yea1: :yea1: pridemo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko pridemo tud taki ki nimamo motorjev .)

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:ninja:

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mausi seveda zate sem še sobo rezervirala gor,če bi mi2 slučajno ostala brez prevoza za domov .)

gregs ma sam da se ve kje to je :) hvala za opozorilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej ste out al kaj

ma dej dej... tebe ni ceu cajt, pole pa nas sprašuješ, če smo out?! :eek: :lol1: :D O:-) A prideš v četrtk se malo pofočkat u Mantovo?! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj je zdej to, nobenga primorca več :hmm: ..... izgleda kot da vas je burja odnesla.

Kaj za četrtek velja?

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da velja :OK:

a lahko še kakšno prjatlco sabo prpelem .)

kaj se gremo kej furat,jutr grem zagotovo enga nagca mal preluftat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj je Primorska sekcija postala post-5996-1130264635_thumb.jpg :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Vsaki predlagam en post-5996-1130264693_thumb.jpg da se mal umirite :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oštja GF, ma si lih najbuljši pralni stroj od Gorenja našu. Jaz bi jim dal za prat gate v kaki mrzli reki hahaha :kva2: :ninja:

Bi ratale trde bradavičke od mraza !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če rada da...čim več.... .)

Sej jaz ne rabim nobene, sej veš da si ti meni čist zadost.... pa vseeno hvala, ker tolk misliš name :004

Seveda velja za četrtek.  :yea1:

:OK: :yea2:

brisano:

Pa nehi Fabi no, ženska hoče biti tvoja prijateljica, ti pa si tako groba :grrr :whistle:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!