Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

TC, kej ti prnesem za dedka mraza? 

Eno 32-letno gospodično... :whistle: :lol1: O:-) Če je on ne vzame, vzamem jaz... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, lahko... a te poberem?! :D

Kaj se tut jst lahko uštulim zraven :P :whistle:

Obljubim da bom tam samo za število :lol1:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se tut jst lahko uštulim zraven 

Obljubim da bom tam samo za število

AD 1: Seveda se lahko uštuliš.. :grim Prostora je za 3... poleg mene... :whistle:

AD 2: Emmmm... za število? :hmm: Boš cel večer tiho? To bi pa rad videl... :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, kej ti prnesem za dedka mraza?  :004

menjava VTR za fazerja.... :kva2:

Eno 32-letno gospodično...  :whistle:  :lol1:  O:-) Če je on ne vzame, vzamem jaz...  :naughty:

nč ne boš dobil...vzamem....lahko pa si jo deliva če želiš.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pridem okoli 19,20...odvisno, ker imam še ene opravke umes ....

:yea2:

lp

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs in Burnout priletita nekaj po 20:00 v mantovo v CMM stilu...  :lol1:  :D

Žal je se Burnout-u nekaj uštulilo :fight2: :fight2: nekaj vmes in ne bo mogel priti zraven :cry: :cry: :cry:

Mejte se fajn!!!!!

Gregs zgleda da boš moral it sam v CMM stilu :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov fletno je blo...sam nobenga aparata jebem mu.... :)

bili smo pa: Sanda7 + Seba; TinaRR+ njen tip; Maus + (moja naročena fazer 1000, ki pride 2006 marca); Jst in moja( rezervirana za zamenjavo z naročeno fazer 1000; čeprav se gregs nekaj jezi in ponuja kontra ponudbo, ki je zelo mikavna); Gregs; Nekdo katerega poznam na videz ne poznam pa imena (Vozi AT) + njegov kolega, ki ni na Ms, potem so še pršli Bladzo + Ana + še eden + še ena + Suzuki....

če kdo manjka...jebi ga.... :)

fletno :worship: ...naslednjič se dobimo nekje, kjer je bilijard, da lahko kako partijo odigramo in katero punco zastavimo....

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, da boš vedel:

tisti z AT je Guly, zraven njega njegov bratranec.

Tista dva, ki sta eden + ena sta Marauder in Civava...

Sem pa za menjave... z R1... :whistle: :D O:-)

pa za biljard sem tudi... :yea2: Komaj čakam, da spet koga namaham v kuglostrelu... :naughty: :whistle: O:-)

banda, super vas je bilo videt.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je blo fajn :OK:

sam škoda k sva šla tako hitr domov,verjetno se je seba kuhov v korduri,no tud jaz sem se

gregs pa pozabla sem ti rečt dobr tek k si se tko basov :)

škoda k nisem še civavo in marauderja spoznala,pa smo se sam srečali

pa uni minimoto so tud full hudi sam se nisem upala jit peljat k nisem bla glih zihr če bo šla moja rit v tisti sedež :hmm:

v glavno še se mormo zment pa res raj kje drgje k drgač se nam bo gregs še ugoju tam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštno je bilo..... vsem :004

Sanda, drugič se bomo zmenili, da gremo skupaj z avtom, da bosta lahko malo dalj časa ostala :OK: .

Drugače pa je v Logatcu ena gostilna..... Klub grajski park.... tam imajo tudi bilijard.

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs pa pozabla sem ti rečt dobr tek k si se tko basov

v glavno še se mormo zment pa res raj kje drgje k drgač se nam bo gregs še ugoju tam

:fight2: :fight2: :fight2:

Po nagi riti z leskovo šibo, ko take neumnosti govoriš.... :whistle:

Drugače pa je v Logatcu ena gostilna..... Klub grajski park.... tam imajo tudi bilijard.

ZA! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma grem jst! :OK: ...a ne, delam mad0261.gif

Pero bi prsu.. in magari bi prsla se devilish in vse okoli bi blo puhno limon k bi bla taka limonada :lol1:

Ne, morm bit tiho, da me ne kdo fenta.. :krneki: :whistle: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jokos: Ben, lohko gremo tud kak drug dan, ti samo reči kdaj maš cajt :OK:

Ma danes prou mwrm jt malo na mojga monsterčka, ga že prou pogrešam :friend1: Že tolko cajta je šlo mimo, od kar sm bla nazadnje na njemu :(

Popravljeno . Popravil fabi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa sem bil ta teden kar trikrat na njej .) (moji apriliji)

Kar se cajta tiče sem v ponedeljek cel dan fraj in če boš še imela voljo samo reci. :OK:

Zdej pa spat :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi se tud kej pelju...učera sem se pelju lih 20 minut :D , sploh pa če bo res kaka limonada bi pašalo, tako rečmo zima in vitamini grejo skupaj :lol:

kej je treba prnest tudi uno reč za ožemat limone s sabo? :blink:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi se tud kej pelju...učera sem se pelju lih 20 minut  :D , sploh pa če bo res kaka limonada bi pašalo, tako rečmo zima in vitamini grejo skupaj  :lol:

kej je treba prnest tudi uno reč za ožemat limone s sabo?  :blink:

ti prnesi limone, ne uno za ožemat :lol:

Kada se vidmo kej tole na Goriškem al pa kraškem...ma sej sploh vas ne poznam več, vas nism neč vidu. In neki rinete u tisti konc proti žabariji, ste primorci al ne buh <_<

Kje so pa Viggen, Eos, Schultz, Punk, Sulica, Sax, Motovilc, primorci.....

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma oramai si že zamedu današnjo furco :) Ni blo nobene limonade, ma je blo lih tako fuuul lepo :OK: Ma kej dela moj taljanc :wub: Smo srečali še Suzukija, ben ja in še puhno drugih motoristou :yea1:

Ma lohko greš pej jutri z nami na en giro alpej u pondelk... Ti samo pokliči in gremo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons vas je pa blo enih primorcev po cestah :OK: ,ampak od znanih sem sam Fabi vidu na Kozini,v družbi skupine motoristov... :photo: :)

ampak neki mi ni štimalo,...jz sem šel do obale v prepričanju da se bom sončil na sončku in 20 stopinjah....in kaj dobim,meglo in nizko oblačnost od Črnega Kala naprej :o :cry:

lp cagiva B)

P.S. @fabi: lepo je blo slišat Ducatija in Buella skup grmet :kva2: :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, sm te vidla na bencinski, sej sm ti tako mahala, da sm hmali uzletela :yea1:

Ma tisti k so bli tam, niso bli z nami, tistih sm lih prehitevala B) k so bli bol počasni ku jst :smoke:

Tud jst sm mislna da bo dole sto sonc, ma je bla pej taka megla, da sm ju lohko rezala s škarjami :wacko: Ma ja, usaj mraza ni blo :)

lp, Fabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!