Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Eeee, Gorazd, zato nisi teu jt z nami na giro, k si se bal da boš mogu dat za :beer1: Ti lump ti :grim

Ben, use najbujši! In ena :beer2: drugič ti ne uteče :winkiss:

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:  :fight2:  :fight2:

Po nagi riti z leskovo šibo, ko take neumnosti govoriš....  :whistle:

ZA!  :OK:  :OK:  :OK:

a prec al takoj nastavm :hmm:

drgač pa jez tud za grajski park :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gorazd mal z zamudo.vse tanartabul :004

aja sej res v petek sem lovila duhca pa še dva motorista za njim,sam ste mi spizdili predn sem dala jaz čelado na glavo in se zapodila v lov proti stari pošti sem za vami lahko vohala samo še bencinske hlape :grim

duhc pa tud klicala sem te kako mate vreme dol,sam si bil nedosegliv ker si se mogu po našmu koncu furat,sam mi je itak pol gizmo posredoval informacijo :)

morem nahecat sebata da nabaviva en minimoto,sem bla učeraj v brežicah na minimoto dirki fuuuuuuullllll hudo :grim sem čist obsedena ratala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhc pa tud klicala sem te kako mate vreme dol,sam si bil nedosegliv ker si se mogu po našmu koncu furat,sam mi je itak pol gizmo posredoval informacijo :)

A. :blink:

Nc ne vem. :rolleyes: Kje si bla ti? Pr stari posti? Med Kalcami in Podkrajem? Kaj pa dva motorja? A sta bla en BMW pa Africa? Ja.. hm.. se je "mudilo" domov... ma itak se mi cez tiste ovinke skoz "mudi" :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma najprej sem te klicala pa si bil nedosegliv pol pa sem bila jaz v kalcah pri eni bajti ko si švignil mimo za tabo pa še dva,tako da sem vas do stare pošte lovila,pol pa sem šla še do podkraja se ustavla na sončku enga pokadila in šla nazaj na kalce pa še mal na hotederščico itak pa ste meli dol na vipavskem meglo,sem mislila da boš dal za kakšno rundo .) pa drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem nahecat sebata da nabaviva en minimoto,sem bla učeraj v brežicah na minimoto dirki fuuuuuuullllll hudo sem čist obsedena ratala

A ko se je Seba pred mantovo z delno mojim vozil te pa ni obsedlo?! :hmm: :lol1: :P

Nabawta, nabawta, drugo leto naredimo minimoto MS pokal... :naughty:

PS: Gorazd, vse tanartabulš! :yea2: Ostani še naprej tak dober partizan... :grim

Jaz pa se po štajerski furam

Tudi jaz, tudi jaz.... :whistle: Tako z motorjem kot kolesom.. prvič sem bil na downhillu.... motor ni pol toliko adrenalinski kot spust po blatu, kamnjih, listju, strmini, megli, skakalnicah in drevesih... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za lepe čestitke :blush:

no sej sva z fabi zapila danes...na OMV u Rožni s kafetom :afro1:

Živela svoboda :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs bo treba res nabavt

pol pa dirkat pa se zaletavat

Nabavt ja, zaletavat pa čim manjkrat.... :lol1: :naughty:

Mimogrede: danes smo se spet ganjali po parkirišču... smo postavili progo in potem z dvema midimotoma ganjali.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavt ja, zaletavat pa čim manjkrat.... :lol1: :naughty:

Mimogrede: danes smo se spet ganjali po parkirišču... smo postavili progo in potem z dvema midimotoma ganjali.... :OK:

Kaj maš ti kakšne minimoto-je pa da jst nč ne vem o tem :hmm: :hmm: :hmm:

Bom mogu mal bolj spremljat ta MS, da ne bom skozi gledal k tele v nova vrata :slap:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja brni ti skoz neki zahinavš,al pa nardiš sam neki na pol,dej mal življena od sebe,pa se gdaj pa gdaj tud prkaž na kakšno naše srečanje al pa vsaj tuki gor kej spremlej,pa pokomentirej

itak pa se je ta naš primorski rajon podal v zimsko spanje sej ni nikjer nobenga videt,kapitan schulc je verjetno tok zalublen in zaposlen s prodajo zr7 da nima prov nč cajta za tipkat

naš punk ma polne roke barve,verjetn daje iz rok črno,zeleno,črno .) :devil:

sulica more itak plenice menjavat,ravno tako se na to navaja motovilc :hmm:

gizmo je tud v oblakih se mi zdi :grim

duhc se tja po svoje klati :naughty:

eos itak sam beži tud na ridah ne zna mal prbremzat :slap:

viggen verjetn italjanko boža vsake tolk jo verjetn tud mal zajaha

yannky ma polno dela z vinom

sax itak kar naprej papca,se pripravlja na naskok martinove goske

tundercat odkar je dobil položaj nad rajo,tud nabija bl mal k ve kok je pucat svinarijo

verjetn je tud nts mal zagrozu da nej ne nabija kej preveč .) :angry2:

kat ma itak kr precej dela z malo niko

faby itak sam tiste italjane gleda tam v kazinoju pol pride doma jo pa še tam čaka italjan za jahat :lol:

pol pa ostanem še jaz k vsaj mal držim to sekcijo u luftu s pomočjo nekaj kolegov :grim

no in banda gdaj se zmenmo za logatec,biljard,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse si napisala sam sebe si pozabla..... :P

Sanda7 pa še zdaj ni oreng uporabla gobice in ima preveč časa za po Ms-ju brskat.....pejt pod tuš, sej zdej si sama ne bo noben poslušu brnenja.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne morem se vsak dan tuširat :? sej sem bla zdej v čatežu sem jo tko odmočila in ohladila da bo rabla prov ulavfavanje :lol:

no gaj gremo pol v logatec na biljard a se zmenmo 11.11.05 ob 19h to je petek u pa glih martinovo je,bomo kej mladga vina probali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej se boš pa še zmišlavala al kaj :devil: .)

Če pa grem na telovadbo .... jaz skrbim za svoje telo :whistle:

Pa sej je petek, tako da se nam nič ne mudi..... jaz bi prišla ob 20.30

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11. komot... delam do 18, potem pa žurka... :OK:

če želiš pit alkohol lahko daš ključe od srebrne prasičke :wub: meni in se (pardon te) bom razvažal okoli.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa grem na telovadbo .... jaz skrbim za svoje telo :whistle:

Pa sej je petek, tako da se nam nič ne mudi..... jaz bi prišla ob 20.30

dej ga srat kako boš skrbela za telo če bo pa TC prišel že ob 19h,kaj ne delata to telovadbo u dvoje :hmm: :hmm: aja ma sam ob petkih je pa tud bl švoh,drgač men bl paše telovadba zutri k se zbudiš spočit polhen energije ,no ja po želji itak pa bo telovadba odpala zaradi martinovanja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne.... jaz telovadim s skupino žensk :naughty: ne morem telovaditi samo s TC-jem :whistle:

Če pa ti praviš, da telovadba odpade, bo pa odpala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!