Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

mogoče je ob 19 res prezgodaj.... :fredy:

ob 19 se dobijo upokojenci na briškuli, ne pa Ms poln mladcev/mladenk in poln energije predvsem seksualne......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faby itak sam tiste italjane gleda tam v kazinoju pol pride doma jo pa še tam čaka italjan za jahat :lol:

no in banda gdaj se zmenmo za logatec,biljard,.....

Ma fabi je ena med redkimi k ni zahinaula... :OK: Jst k je lepo vreme, se še usedem na svojga taljanca in malo peljem... Sm že skori brez družbe :( Gorazda sm vidla še na motorji, Duhc usakotolko zajaha svojo srebrno kobilo... in ostali <_< :BUA: Samo žurke vam grejo še po glavi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je ob 19 res prezgodaj.... :fredy:

ob 19 se dobijo upokojenci na briškuli, ne pa Ms poln mladcev/mladenk in poln energije predvsem seksualne......

sej zato da bo ta sexualna energija čim dlje trajala

Naju ne bo, ker greva na naš konec martinovat bolje rečeno na vikend vinčka pokusit. A ne bi za 2 dni prestavli? :?

vidva sta pa zmeri neki extra al mamo tud tuki vino fino

Ma fabi je ena med redkimi k ni zahinaula... :OK: Jst k je lepo vreme, se še usedem na svojga taljanca in malo peljem... Sm že skori brez družbe :( Gorazda sm vidla še na motorji, Duhc usakotolko zajaha svojo srebrno kobilo... in ostali <_< :BUA: Samo žurke vam grejo še po glavi :lol1:

:BUA:

žurke morjo bit pa glej da se kakšne tud udeležiš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj: Koncert

Kdaj: pet, 11.11. ob 23.00

Kje: Klub grajski park, Tržaška 91a, Logatec

BLUES ROCK skupina z prijetnim imenom BORDEL, bo naredila pravi žur za vse zabluzene rockerje in tudi za tiste, ki to še niste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žurke morjo bit pa glej da se kakšne tud udeležiš :grim

Ma sej bi se, ma jst skoz delam :( Sploh pa petke in vikende :cry:

Mam dosti stvari za uzdrževat... Veš kolko stanejo rezervni deli za Ducatija... Če maš enga, morš met še enga za rezervne dele :lol1: Ducati, soldi butati :lol1: :grrr :grrr :grrr

Ne ne, se hecam!!!

Moj taljanc je ZAKON! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BORDEL

Všeč mi je že na daleč... :OK:

Mislim, da pridem 11. pogledat v Logatec...

TC: emmm... ne bom pil... hvala za ponudbo.... :lol1: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. 11.11, damn glih petek je, žal ne morem :doze:

@Sanda7: sej se trudim da bi kaj udeleževal, ma kaj k mi zmeraj nekaj vmes pride :SS Ma sej bo bolše ne se bat, sej je še cajta.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda7:ja res je......poglej.......fullll ma fuuuuuullll imam opravka s prodajo motorja, da sploh nimam cajta čečkat na MS.

@fabi:jst se tudi vozim, ko je prilika....ma zdej zadnje cajte jo je blo bl malo. Ko je blo sonce sem bil dežuren ali v inozemstvu. Me je prow sram priznat, da moj novi moped ima samo 3153 km. .)

Za 11.-ega pa ne morem......sem za vikend v inozemstvu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja brni ti skoz neki zahinavš,al pa nardiš sam neki na pol,dej mal življena od sebe,pa se gdaj pa gdaj tud prkaž na kakšno naše srečanje al pa vsaj tuki gor kej spremlej,pa pokomentirej

itak pa se je ta naš primorski rajon podal v zimsko spanje sej ni nikjer nobenga videt,kapitan schulc je verjetno tok zalublen in zaposlen s prodajo zr7 da nima prov nč cajta za tipkat

naš punk ma polne roke barve,verjetn daje iz rok črno,zeleno,črno .) :devil:

sulica more itak plenice menjavat,ravno tako se na to navaja motovilc :hmm:

gizmo je tud v oblakih se mi zdi :grim

duhc se tja po svoje klati :naughty:

eos itak sam beži tud na ridah ne zna mal prbremzat :slap:

viggen verjetn italjanko boža vsake tolk jo verjetn tud mal zajaha

yannky ma polno dela z vinom

sax itak kar naprej papca,se pripravlja na naskok martinove goske

tundercat odkar je dobil položaj nad rajo,tud nabija bl mal k ve kok je pucat svinarijo

verjetn je tud nts mal zagrozu da nej ne nabija kej preveč .) :angry2:

kat ma itak kr precej dela z malo niko

faby itak sam tiste italjane gleda tam v kazinoju pol pride doma jo pa še tam čaka italjan za jahat :lol:

pol pa ostanem še jaz k vsaj mal držim to sekcijo u luftu s pomočjo nekaj kolegov :grim

no in banda gdaj se zmenmo za logatec,biljard,.....

Vse si napisala mene Botrčka ki pa vedno budno bedi nad vami si pa pozabla B)

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao :slap: pa res sem te pozabila sem vedla da nekaj manjka,dejta si s katjuško varstvo zrihtat za 11ga da ga gremo mal zasevat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo je tud v oblakih se mi zdi

Bah ja, sej to je res mgla :ninja: kaj čm okul lomastit k mam puhne roke dela v garaži. Čakte spomladanske ride :naughty: boste vidli kaj je "bolid" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuu 500 objav sem nabral, sem ratal cel mojster :P

Punk, ma kaj si res nabavu?? :blink:

No pol pa srečno vožnjo :worship: :worship:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@punK huda zverinica :OK:, sam pazi da me ne boš iz piste zrival :P

@sanda7 vidim da tale primorska srečanja vse bolj gravitirajo proti J, upam da bodo priromala tudi v primorske kraje :hmm: :rolleyes: :OK: (sesamamlohecampress)

banda primorska, če bo vreme milostno grem dons sprehodit prašičko po kraško-oblanih krajih :yea1: , pa ma da vidm kakšnega utrjenega primorca na cesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sulica more itak plenice menjavat,ravno tako se na to navaja motovilc :hmm:

no in banda gdaj se zmenmo za logatec,biljard,.....

Plenic mi ni problem menjavat. Kadar se boste zmenli za eno furo bolj konkretno tipo Predil,Ponteba,italijanski prelazi.itd pridm zravn. Fure tja do LJ tromostovja,Portoroža,... mi ne kej dišijo preveč :BUA:

Sej se ve ,da tisti ki imajo družino se ne morejo vozit non-stop tja u tri dni,zato pa si nabiramo DRAGOCENE MINUTE v plus pri naših družinah,da lahko jih pol konkretno izkoristimo :OK:

NO TLKO DA VM DAM VEDT DA SEM ŠE ŽIV. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punk, srečno z novim motorjem.... :OK: :OK: :OK:

Ostali: kdaj se potem dobimo v Logatcu - ob keri uri? Pa kje je ta betula... pardon, bordel?! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!