Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

tc boš mel kej cajta če te bom kej rabila,pa nts tud ker sama s tabo glih nebi bla v sobi

...lohka pa jest svečo držim... še rajš pa kamero... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao tc

za jutr zgleda da ni nobenga kandidata poleg nas štirih,zato predlagam da prestavimo zadevo,gregs itak pride šele ob pol 9h jaz pa mam še šiht u soboto in me je čist minilo :cry:

naslednjič bi šli lahko drsat v tivoli da sem mal narežimo al pa na bowling

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zakaj bi prestavljali? :? ....Sej ni važno, gregs pride(pripelje 2-3 punce), jaz & nts, + toni(anthony), + še kdo?...sej ne bomo pozno v noč in šihta ne boš zamudila.....

spijemo pijačo in to je to...pa se zmenimo za 21.02 uro, ker prej ne bo nikogar....če bomo prestavljali dokler ne bomo "vsi" se ne bomo nikoli vidli...

ps:Tc to piše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma men se zdi da bom zahinavla :blush: nimam nobene volje taprave,me jebe k mam jutr šiht pa spet ustajat 5in 20 :angry2: pa danes bo morde končno PC sestavljen tko da bo kr neki dela pa spat bi šla rada tja do 22h.Tko da me verjetn ne bo :cry: pa itak mausa ne bo,kaj čem pol delat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, samo to so pa leta, ane? Danes se ga ja spije kozarec, ne pa za PC-jem sedet in ob 22h spat...... :grrr ......oz. opravičljivo nekako po 35 letu.! :hmm:

Če bo vse prav, ga bodo Viggen, Eos in Punk skupaj kozarček spili pa o motorjih in dekletah govorili!

Na zdravlje! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, tkole ti bom reku: a si tok stara že al kaj, da ne morš prit za 2 určki malo pogledat in počvekat, potem pa spat? Ma dej dej... računalnik... :rolleyes: ... klinc jih gleda, jutri, ko prideš iz službe, bo lih taku tam... pa ga boš lahko božala... :lol1: ... prit zvečer, ni opravičila... če ne, zamerim... s tavelikim metrom... :naughty:

Pa še kopica primorcev pride... ;) Menda jih ja ne boš zamudila... :whistle:

gregs kaj čmo?

kaj kaj čmo? Žurat dalje... :yea1:

Če bo vse prav, ga bodo Viggen, Eos in Punk skupaj kozarček spili pa o motorjih in dekletah govorili!

A to v Logatcu ali kje drugje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no morbit pa ste me prepričali :hmm:

uglavno če me res ne bo ni razlog v računalniku pač pa po neki potrebi ki se ji reče spanje SEKS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs: Bomo ostali na Krasu, ker nas precej v soboto dela tako da se (žal) ne bomo preveč odaljevali od tu. :BUA:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z njo se zmeni...ona je moj agent.... .) :D

aja....nisem vedela :hmm: Če je pa tako, se moraš potem v vsem najprej z mano dogovoriti :grim

Sanda ti sam povej, kdaj naj pride .) Pa roke proč :P

ma men se zdi da bom zahinavla :blush: nimam nobene volje taprave,me jebe k mam jutr šiht pa spet ustajat 5in 20 :angry2: pa danes bo morde končno PC sestavljen tko da bo kr neki dela pa spat bi šla rada tja do 22h.Tko da me verjetn ne bo :cry: pa itak mausa ne bo,kaj čem pol delat .)

Te razumem, je pa škoda. Lahko pa pridete jutri v Postojno na letališče, kjer bo igrala skupina Črna Gradnja. In v nedeljo sigurno nihče ne dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zadeva danes odpade.... :(

sanda7 je kriva :grim :nono: :o

lahko pridete jutri v Avio Pub, igra moj bratranec :OK: s skupino Črna Gradnja...doza Rocka zagotovljena :grim

za tradicionalno srečanje se pa še zmenimo kdaj bo potekalo.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ti sanda hinavka :grim

ma sej vas bom častila s sladoljedom na 3Mu drug let .)

ma zdej sem taglavna,k mam novo računalo sicer delam še na starmu ampak monitor LCD17 je pa špica :OK: šele zdej vidim kaj sem se matrala na navadnem 15 :slap:

k si pa še adsl zrihtam pol ste ga pa na......i bom skoz tuki gor visela :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, glej, da se boš drugič lepooooo oddolžila, ker si spet zajebala... :naughty: :grim

Če pa še tretjič zajebeš, potem pa res ne vem, kaj bomo naredili s tabo... imam sicer nekaj idej... :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u tele ideje me pa kr zanimajo :grim ,upam da ne toliko,da bom naslednjič še u tretje zahinavla :hmm: pol boste vedli kje je razlog

danes sem bla pa na morju takoj po šihtu ma je pasalo če prav je blo za nazaj sam 3stopinje od postojne naprej,še dobr da sem bla zadi na goldiki

aja pa saksiča sem vidla,pa ni mel nič marende sabo jaz pa tko lačna :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

May be, may be.... :whistle: :yea2:

I wonder why we think the same thing :lol1: :lol: O:-) :whistle:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Has anyone mentioned Bambi?! :whistle: :whistle: :whistle: O:-)

I haven't heard anything. Have you? :whistle: :whistle: :whistle:

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Gregs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I haven't heard anything. Have you?

Not even a whisper. I have heard someone said Maxxxo might be the right person to hear (or even feel) something... :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj zdej boste kr v angleščini pisali,al kaj :?

dijo bono sej smo primorci pol bi se že bl italjansko spodoblo :grim kaco duro .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj zdej boste kr v angleščini pisali,al kaj :?

dijo bono sej smo primorci pol bi se že bl italjansko spodoblo kaco duro

Emmm... Primorc je začel v angleščini.. :whistle: Mi smo samo nadaljevali... :naughty:

Ma lohko tudi szi taljanščino si pomag(h)amo... :grim Ma che bell' culo hai, Sanda... :lol1: O:-) Boljše?! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!