Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ooo znanec sax,...staraš se :D :D vse najboljše!! :OK: :OK: :OK: pa še mnogo kilometrov z boxerjem ti želim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kar vidi da ratava zima...se vse vrti okol kake tople riti :lol:

kako je bilo v soboto s tvojo ritjo...jo je kera grela ali si si jo sam grel.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tc,ker je bjonda pač spizdila :nono: s prijateljem (njenim :lol1: ) prej "domov", sem jo grel kar sam v spalni vreči in pod plahto... <_<

pač...moja boga corsa (3 cilindri) se pač ne more kosat z opel GT jem... :lol: :P

:yea1: oh well, better luck next time :grrr

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi SAX želim ti čim več dobre marende,čim manj kilometrov z RTjem in čim prej nakup zlate prasice :naughty:

gregs mnogo bolje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAX želim ti dober SEX :beer2:

pol ga pošlji na Rakek :lol1:

schulc lep da še migaš

banda neki se šušlja o Holiwoodu v petek 25.11 ob 19h,sam ni še zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda neki se šušlja o Holiwoodu v petek 25.11 ob 19h,sam ni še zihr

A hočeš reči, da nas boš še tretjič na suho nategnila?! :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to pa ne,ni to moje maslo mislim da je idejo o srečanju dobila MDR bojda pridejo tud korošci,jaz samo posredujem naprej informacijo,čist po babje .)

kaj se gremo kej furat zuni je sonce pa mraz k hudič

mimgrede v SOBOTO 19.11 ob 12 bo v Logatcu pred Lunca barom srečanje motoristov in kao Slovo od sezone.Vabljeni motoristi kot tud pešci in avtomobilisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to pa ne,ni to moje maslo mislim da je idejo o srečanju dobila MDR bojda pridejo tud korošci,jaz samo posredujem naprej informacijo,čist po babje .)

kaj se gremo kej furat zuni je sonce pa mraz k hudič

mimgrede v SOBOTO 19.11 ob 12 bo v Logatcu pred Lunca barom srečanje motoristov in kao Slovo od sezone.Vabljeni motoristi kot tud pešci in avtomobilisti

AD1: U, super.... pridem.... kje pa je Holivud? :hmm: Razen tisti v Ameriki, da ne bo spet kakšen vedno pameten tip prbijal svoje vratolomno globokoumne izjave... :glare:

AD2: 19.11. pa delam do 17, tako da odpade.... :( Bi pa drugače z veseljem prišel malo pogledat... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimgrede v SOBOTO 19.11 ob 12 bo v Logatcu pred Lunca barom srečanje motoristov in kao Slovo od sezone.Vabljeni motoristi kot tud pešci in avtomobilisti

Ravno danes sem slišala informacijo, da v tem baru kelnari ruska deklica in da imajo tudi plesalko, ki pleše trebušni ples..... za fante bo sigurno zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z zamudo ma s srcem :) SAX VSE NAJ NAJ :OK:

Banda kaj je z vami, ste se prou pokvarli, s sando in gregsom na čelu :slap: :lol: je videt d kdr ni mopedou u akciji so sam še naumne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda kaj je z vami, ste se prou pokvarli, s sando in gregsom na čelu

Kedo se je pokvaru? Jest nč ne smrdim... no ben dobro... ko s sprdnem že.... :lol1: :lol1: :lol1: :whistle: O:-) Če že , smo skoz pokvarjeni... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma neki je treba klobasat,kaj bo šele od jutr naprej k uspostavim modri adsl doma :OK: upam da mi pride TC u pomoč

gregs Holiwood je pa baje zraven TC motoshopa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uffffff sem skurjena k norc sem se ga učeraj in danes tok naseklala da bi še zdej na frulici kej pokazalo :slap: kok sovražim objemanje školke tko da upam da je vsaj par let ne bom več

no u glavnu sem prišla povedat da ta nov PC in adsl že veselo lavfat,tko da bo cel rokenrol zdej čez zimo,tko da če me boste imeli polhen kurac se vam že zdej opravičujem .)

ej tc kako je blo si pošical barabe :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!