Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

:fight2: o kom ti to :whistle:

povej rajš gdaj maš cajt,pa se bova že pol zmenla,kolk ti dam pa kaj ti dam :grim

lahko pa tud sam poveš kolk si vredn,sam pazi kaj boš napisal ker pol lahko iščem bl ugodno varjanto,verjamem da bi se kakšn bl poceni dobil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, to, da nisi zatajil kolegov oz. da si se spomnil nanje, štejem za vsaj en čokoladni bombon... :lol1: :D

Sm ravno isto pomislu :OK:

TC :worship:

Iz že nevadenih razlogov bom pršparu bombone in dobiš škatlo natrena :D

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda neki se šušlja o Holiwoodu v petek 25.11 ob 19h,sam ni še zihr

A se še kej šušlja?! :hmm:

gregs, to, da diabetiku ponujaš čokoladni bombon, ti štejem kot nevključenost v prihodnje GangBange, katere se bom udeleževal....

Stari, ma sej veš... da ni blo tko mišleno... ;) Ti me vseeno kar prštej... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da se sušlja,bo kr pestro se mi zdi.danes je šla MDR še mize rezervirat tko da bo baje akcija.

TC,Nts a gresta,da vem mal zarad prevoza.

TC gdaj boš mel kej cajta :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da se sušlja,bo kr pestro se mi zdi.danes je šla MDR še mize rezervirat tko da bo baje akcija.

Super, potem se vidimo v petek!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC gdaj boš mel kej cajta :?

v četrtek pridem iz Ljubljane domov....pol mam cajt razen v petek po 14 in sobota cel dan nimam cajta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti posodiš meni Sebata .)

to pa ne ga pa ne dam za nobeno stvar :grrr

edin če bi sam šel :? pol pa nimam kej

Super, potem se vidimo v petek!!! :OK:

ja nič ne vem še zihr,nesem nikomur oblublala da pridem itak pa zgleda da tc in nts ne gresta,tko da ne vem če se mi bo sami ljublo v žabarijo :?

v četrtek pridem iz Ljubljane domov....pol mam cajt razen v petek po 14 in sobota cel dan nimam cajta

pol v četrtek oz jutre te ne bom morila,se bosta raj mal pocarkljala k se nista neki cajta vidla :grim

aja pa sej vidim da si si za to vzel cajt celo potkovo popoldne in noč pa še soboto :hmm:

sej se bo še kej unelo,sam na rakovške gasilce se ne kej preveč zanašat,bo bolje če počneta te zadeve v postojni :lol1:

nč pol te bom propala pa u nedeljo ponucat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nič ne vem še zihr,nesem nikomur oblublala da pridem itak pa zgleda da tc in nts ne gresta,tko da ne vem če se mi bo sami ljublo v žabarijo

Eh, Gregs, si pa res naiven!!! :slap: In ti si resno mislil, da bo Sanda&Co. prišla?! Saj je vedno zamočila na take dogodke, zakaj bi bila tokrat izjema?! :whistle: :P :P :P :P :P :P :P

Sanda, samo malo sem se te privoščil... :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti si resno mislil, da bo Sanda&Co. prišla?!

upam da ta Co. ne velja zame... :angry: :angry: :angry:

če moja hoče, prideva.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ta Co. ne velja zame...

Ne, ne... ni mišljeno zate... ;)

S Co. so mišljeni vibratorji, biči in podobno... :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ta Co. ne velja zame... :angry: :angry: :angry:

če moja hoče, prideva.... .)

tudi če tvoja ne bo želela it.... greš lahko še zmeraj sam ali kaj? Ali morda želiš povedati, da te tvoja ne pusti nikamor :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma je dobra taktika... če pride si si kriva sama...če ne si spet kriva ti. :lol:

tle piha za odnest vse...še soča teče hitreje smi zdi :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma je dobra taktika... če pride si si kriva sama...če ne si spet kriva ti. :lol:

:grim :D

tudi če tvoja ne bo želela it.... greš lahko še zmeraj sam ali kaj? Ali morda želiš povedati, da te tvoja ne pusti nikamor :devil:

a ne znaš brat...postavil sem aksiom...če hoče moja, prideva...kaj ni jasno? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz bi šla če nas gre še kej od tuki skupi,če že zarad druzga ne zarad gregsa da mu enkrat za vselej začepim ta usta,sam ne na ta način ku Sebatu :lol1:

aja pa še ene gatke me bojo čakale tam tko da bi že skor res mogla jit :grim

pa še uprašanje za tiste ki me poznajo,u kakšno barvo čem se štrihnt u glavo neki me daje da bi se mal poplajhala :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz bi šla če nas gre še kej od tuki skupi,če že zarad druzga ne zarad gregsa da mu enkrat za vselej začepim ta usta,sam ne na ta način ku Sebatu

pa še uprašanje za tiste ki me poznajo,u kakšno barvo čem se štrihnt u glavo neki me daje da bi se mal poplajhala

AD 1: ....pa sem že mislil, da bom dobil... :whistle: :lol1: :naughty:

AD 2: ...obstaja samo ena barva...BLOND!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha,dobil jih boš po riti,k me skoz mal zigi zig.

pol praviš blond,sicer blondnena sem že tko al tko po mojem ne bom zarad farbe nč bl :hmm:

no da vidim še druge ideje,mal še med črno,pa rdečo oklevam,ampak glas ljudstva bo odloču :grim

NTS in TC kaj pol gremo al ja,lahko tud jaz furam,bom mela vsaj izgovor da mi ne bo treba pit :grim ,k mam dost že od vikenda,morbit bo šla še Kat pa še neno iz chata ki je tud iz torbarije.

IN ostali lenuhi,boste sam spali al kaj,no boter in katjuška,otroke že mata tko da ni izgovora da morta.... :P

pa ostala primorska banda :? pa TinaRR in vatrogasac,kaj zdej

jutr holiwood od 19h dalje pri TC motoshopu,plac rezerviran,dobra družba zagotovljena,hudga nam ne bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha,dobil jih boš po riti,k me skoz mal zigi zig.

pol praviš blond,sicer blondnena sem že tko al tko po mojem ne bom zarad farbe nč bl

no da vidim še druge ideje,mal še med črno,pa rdečo oklevam,ampak glas ljudstva bo odloču

AD 1: ....ma saj veš... vsaj tako malo zigi zig... :lol1: :whistle:

AD 2: ...no, ok... naj ti bo... tudi črna si lohka... tud od zgorej... :lol1: :lol1: :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NTS in TC kaj pol gremo al ja,lahko tud jaz furam,bom mela vsaj izgovor da mi ne bo treba pit :grim ,k mam dost že od vikenda,morbit bo šla še Kat pa še neno iz chata ki je tud iz torbarije.

nam ne bo

midva greva, sam greva že ob 14.30, ker mava še neke opravke v Ljubljani...torej se slišimo tam....ko boš v Ljubljani naju pokliči..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa bom šla sama upam da vsaj sebata prepričam da gre zravn,

drgač pa mam plac če gdo rabi prevoz :grim

gregs po čem pa ti predvidevaš da sem dol črna :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs po čem pa ti predvidevaš da sem dol črna :hmm:

Jah.. a nisi? Seveda trditve brez slike ne veljajo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če sem na nulo obrita pol pa tud slika nebi razkrila kakšna barva bo pokukala ven :naughty:

na pa smo spet mal zašli

jao in to vreme :slap: sej ne rečem da ni lepo zdejle ko ga je že pošteno zapadlo,sam kaj k ni glih za na cesto,ma ja sej veste da se hočem nekako opravičiti za včeraj,res mi je žal da nisem prišla sam,nisem se hotela zafrkavat v takmu vremenu,poleg tega je pa že ob 17h seba komej iz ulice na glavno cesto prišel,ker pri nas bl poredko plužjo tako da so danes šele pred 5minutami prišli u ulico kar pomeni da bo treba prijet za lptato in skidat še dvorišče.

zimska rodost se je začela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če sem na nulo obrita pol pa tud slika nebi razkrila kakšna barva bo pokukala ven

... ja sej veste da se hočem nekako opravičiti za včeraj,res mi je žal da nisem prišla sam,...

AD 1: ...emm... kaj pa vem... še ta hude blondine so spodaj rahlo.... manj blontne... :whistle: O:-)

AD 2: ... ni se streba opravičevati... saj smo tako ali tako vedeli, da boš spet zamočila... :lol1: :whistle: O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kok si ti nesramen,te ne bom mela več rada .)

pa nisem jaz zamočila,temveč jo je sneg zagodel :angry2:

ej moderatorja kaj pomeni k mi piše nepreverjena :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!