Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Tudi jaz sm še živ sam sem se mogu za neki časa umaknit v neko Sicilijsko vasico zaradi enih družinskih zadev (smo delali čistko).

lp

don Marko

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta sam še Gregs pa Sanda7 nebijata tle, no sej jst tut :whistle:

pol pa eni udeleženi primorci mene prosijo, če jidva lahk mal umirim al pa v ločeno temo spravim ...

pa žal nisem več moderator, da bi jim postregel s takšno rešitvijo :blush:

Pravjo tut, da bi blo fino, če bi se Sando in še koga dal v ločeno, ne-primorsko sekcijo ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa eni udeleženi primorci mene prosijo, če jidva lahk mal umirim al pa v ločeno temo spravim ...

pa žal nisem več moderator, da bi jim postregel s takšno rešitvijo

Pravjo tut, da bi blo fino, če bi se Sando in še koga dal v ločeno, ne-primorsko sekcijo ...

Še dobro, da je Gregs korektna oseba... ker če bi upošteval tisti kup prošenj o prestavljanju Symruja, bi bil Symči razpihan ko černobilski radioaktivni oblaček, dvajset let po nesreči... :lol1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa eni udeleženi primorci mene prosijo, če jidva lahk mal umirim al pa v ločeno temo spravim ...

pa žal nisem več moderator, da bi jim postregel s takšno rešitvijo :blush:

Pravjo tut, da bi blo fino, če bi se Sando in še koga dal v ločeno, ne-primorsko sekcijo ... :naughty:

sam enga mi povej ko te je to prosu :grim pa ti dam takoj pa pir al pa dva

dej dej če sande7,in še nekaj tičev ne bi blo bi ta sekcija že zdavnej zamrla :P

drgač pa mam jaz svoja nebesa in me ne rabiš nikamr prestavlat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta sam še Gregs pa Sanda7 nebijata tle, no sej jst tut :whistle:

True. :krneki:

Tudi jaz sm še živ sam sem se mogu za neki časa umaknit v neko Sicilijsko vasico zaradi enih družinskih zadev (smo delali čistko).

Pridte se na primorsko naredit eno cistko.. :devil:

pol pa eni udeleženi primorci mene prosijo, če jidva lahk mal umirim al pa v ločeno temo spravim ...

pa žal nisem več moderator, da bi jim postregel s takšno rešitvijo :blush:

Pravjo tut, da bi blo fino, če bi se Sando in še koga dal v ločeno, ne-primorsko sekcijo ... :naughty:

Ne bi blo treba dat v neprimorsko sekcijo, samo v primorsko sekcijo "a luci rosse", tko da bi lahko obstojeco primorsko sekcijo brali tudi mlajsi od 18 let.. :grim

Še dobro, da je Gregs korektna oseba... ker če bi upošteval tisti kup prošenj o prestavljanju Symruja, bi bil Symči razpihan ko černobilski radioaktivni oblaček, dvajset let po nesreči... :lol1: :naughty:

No sej gregs je res korektna oseba :worship: je pa res da je forum namenjen izmenjavi izkusenj, je prostor kjer se lahko zmenis kje se dobis, debatiranju, sigurno pa ne chitchatu, za to je namenjen irc, MSN ipd... :ninja: ;) no sej moderatorji to itak najbolj vejo... :devil:

sam enga mi povej ko te je to prosu :grim pa ti dam takoj pa pir al pa dva

Mu bo treba dat kej vec ku samo dva pira :naughty: symru je stari macek z veliko izkusnjami (glej njegov belly) in se ne bo dal kar tako... lahko mu pa ti das :lol1:

@godfather, schultz, gizmo, gorazd: bratski pozdrav svima :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo da tud ti končno kej napišeš :grim

sej ne vem katero kost nej vam vržem da boste zagrabli in se zbudili iz zimskega spanja :hmm:

za saxa vem da more bit svinska,da jo zavoha :P

schulc bi tud lahko kej napisal,če kej poboža modro ljubico,in če ji je nabavu kak modni dodatek,potopil kako barkačo,...

za punka še zdej nisem zihr a je zamenov moped al nas je sam hecal

stric botr bi lahko kako fotko gor nalimov zihr je kej lepga slikal

gizmo bi lahko tud napisal kako ljubezn,al mogoče že otrke dela in misli na poroko .)

nts ma zgleda tud bl mal cajta za kej natipkat,zgleda da s TCjem odkrivata oz razkrivata nove stvari

burnaut-ti se čim prej pozdrav

eos-viggen sta itak bl klasa zase,no sej pokukate že kej gor,to je pa več al manj tud vse

fabi-kaj se kej s tabo dogaja,poleg tega da ma ducati še vedno suho :hmm:

kat-prasička je že prodana?kaj bosta pol nabavla,je kocka že padla

motovilc-kako si se kej navadu na vlogo fotra

in vsi ostali,ste še živi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da je Gregs korektna oseba... ker če bi upošteval tisti kup prošenj o prestavljanju Symruja, bi bil Symči razpihan ko černobilski radioaktivni oblaček, dvajset let po nesreči... :lol1: :naughty:

folk nima niti tok hrbtenice da bi jih men poslal :P

pussyji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste še živi

...kokr se vzame.....motoristično zamrznjeni...smučarsko odtajani.....bordarija in gledanje vremenskih poročil....imejte se.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi blo treba dat v neprimorsko sekcijo, samo v primorsko sekcijo "a luci rosse", tko da bi lahko obstojeco primorsko sekcijo brali tudi mlajsi od 18 let..

No sej gregs je res korektna oseba je pa res da je forum namenjen izmenjavi izkusenj, je prostor kjer se lahko zmenis kje se dobis, debatiranju, sigurno pa ne chitchatu, za to je namenjen irc, MSN ipd... no sej moderatorji to itak najbolj vejo...

G. Duhec!

Se popolnoma strinjam z vami, da sva s Sando rahlo ponečedila primorsko sekcijo.. ampak v rahel zagovor bom dejal tole:

... je zima... nimamo kej bl pametnega za počet...

......ste usi mrknli in noben več ne piše, pa zhleda, ku da si ping-pong žohco podajava szi Sando....

.........se bova potrudla, d ne bo treba dat izobesek "solo per gli adulti".... (sej upam, da sem prow zapisu)...

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno :grim tko,treba je držat sekcijo pri življenju in sramotno je da to namest tapravih primorcev in primork,delava dva ki niti nisva čistokrvna primorca :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res primorci,...res ste švoh...mi mamo v povprečju temperaturo okol ničle,...vi pa velik višjo...pa nč ne pišete :D k da ste pomrznili vsi :grrr ....

@viggen: če bi mel denar bi mel jz neki tvojga v garaži :blush: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo bi lahko tud napisal kako ljubezn,al mogoče že otrke dela in misli na poroko .)

Ljubezn.... ha, pridno čaka u garaži na tople dni v marcu/aprilu... Mal jo ličim :photo: Otroci :blink: Kaj to je kej za namazat na kruh? Poroka :nono: Živu bom pa na koruzi al pšenici, sej nevem... pa če se če kera s tem sprjaznt tudi OK, čene pa cula in vozi... :yea1:

Ej je kdo za (poleg anthony-ja) za it smučkat/bordat/sankat en dan po božiču... to so pondelk 26. ,torek 27. ,sreda 28. ??? Js grem enga od teh dni do IT, pa če gre še kdo zravn bo tudi zakon :yea1:

Če vas bo za en avtobus, pol dobimo pa še cenejš karte kukr skupina :lol: B)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fabi-kaj se kej s tabo dogaja,poleg tega da ma ducati še vedno suho :hmm:

Ma jst sm še živa :D ma moj računalnik ni bil :glare: ta škatla neumna :rtfm:

drgač pej moj Ducati laufa tud pozimi, tud če ma suho :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej je kdo za (poleg anthony-ja) za it smučkat/bordat/sankat en dan po božiču... to so pondelk 26. ,torek 27. ,sreda 28. ??? Js grem enga od teh dni do IT, pa če gre še kdo zravn bo tudi zakon

Seveda mamo za it... ;)

Jaz kar za vse naštete dni + 29. še zraven... ;) Samo bo Avstrija pela... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem tudi še tu, še vedno branim našo zahodno mejo od navala majhnih, črnih in ricotastih črnosrajčnikov. prav danes sem bil na obhodu na zgodovinskih tleh okoli Lokvice...pa s stisnjeno pestjo gledal iz spomenika našim zahodnim braniteljem na Cerju proti slovenski zemlji uzurpirani od italijanske bande...ee čaki, sej je nedelja, malo me je zapeljalo :grrr je bil prav en lep dan, pa sonček je sijal, pa laufal sem če do Kostanjevice itd...

pozdravčk vsem iz zahodnih okopov :fredy: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za punka še zdej nisem zihr a je zamenov moped al nas je sam hecal

počaki do naslednje sezone pa ti bo vse jasno .) :D :P

banda kar se snega in bordanja/smučanja tiče kr z predlogi gor!! možno da se kaj še zmenimo .) :P

jaz sem se lih kar vrnil z podalšanega vikenda na bovškem... sam kaj ki na kaninu sabotirajo;)

smo se vozili v nasfeld...včeraj pa na vršič:)

LP!!! punK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda kar se snega in bordanja/smučanja tiče kr z predlogi gor!! možno da se kaj še zmenimo .) :P

Eko, js grem v torek dokončno najvrjetneje u Ravascletto/Zoncolan...

Ej punks, kolk je karta u nassfeldu? Je drago a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi se kr za smučanje dogovarjite :P

jaz pa se grem jutr furat,če bo vreme tako kot danes,sicer napovedano je še bolj sončno tko da mam namen bit na motorju 14:17minut,pot še ne vem kam me bo vodila,nekje sem si zadala narest vsaj 120kilometrov,če bi šel gdo zravn naj me do 14h zvrcne,če pa me gdo povabi na kofe al pa čaj pa tud možno da se oglasim,če bo le cajt.

končno sem neki pametnega napisala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!