Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

No tudi jaz sem primorc - motorist odkar sem shodil, sedaj pa še na forumu.

Pa lepe praznike vsem skupaj. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pa se oglasim tudi jst tle po dolgem času.. malo z zamudo (sm pohajala :krneki:), pa vseeno, vesele praznike in veliko lepih km! :grim

@gizmo: a si šow pol kam smučat??? Za nassfeld pa so karte na ŠOU-u 5800 se mi zdi al neki takega... trbiž pa cca 1000sit manj.. jst bi tuuuuudiiiiiiiiiii!!! Še posebi zdej k je tko lepo zasnežilo :wub: Samo smi zdi da mi ne znese :cry: Edino petek k bo pomoje že itak ful nagužvan :glare: Pa drugo leto!! :grim

Če ne pa lahko prideš sm do Postojne, pa gremo na Kalič! :lol:

lep pozdrav vsem! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek sem šel en giro do Divače. Srečal sem Punka v nekem novem modelu ATV-ja s streho. Na hitro sem zasledil, da je pisalo od zadi peugeot 106..... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@šulc ... bwahahah ... hvala bogu da je štos! sm se ustrašu da je s fantino kej narobe :devil: :devil: :grim :grim :grim

punk in atv ?!?! :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej k je tolk snega zapadlo bi lahko nardili kakšno sneženo srečanje(kepanje,sankanje,snežake,...)ob kakšnem glažku medice.Magar na kaliču,baje da za sankanje je urejeno.Petek mam frej,a je še gdo za akcijo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kalič!!!

ni problema!! borderji, smučkarji!! nardimo eno letalnico za našo sankaško publiko :D :D :D :OK:

pežo 106 pa to ti je isto kot atv :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brni pa kaj vas je gor v hribih zasul snežni plaz :hmm: da si šele zdej ven pokukal .)

kaj pol se bomo kej zmenli za sankanje,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej k je tolk snega zapadlo bi lahko nardili kakšno sneženo srečanje(kepanje,sankanje,snežake,...)ob kakšnem glažku medice.Magar na kaliču,baje da za sankanje je urejeno.Petek mam frej,a je še gdo za akcijo :?

Na ridah :P

Srečnga in zdravga vsem primorcem tut z moje strani :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, a se gremo kaj peljat? :naughty: Moj moped je od danes registriran, tako da lahko damo ježevke gor, pa gasa po ridah... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni snežak pač pa velikan :eek: :OK:

sem se ravnokar vrnila iz kaliča,proge so urejene italjanov ne manjka,sicer ko sem prišla gor vlečnice niso več obratovale,tako da sem se trikrat spustila z bordom glih za dušo :D gostilna tud laufa,tako da se komot dobimo drug tedn kej gor in se mal pozabavamo v zimskih radostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vlečnice niso več obratovale,tako da sem se trikrat spustila z bordom glih za dušo :D...

:eek: A se ti je res dalo lezt tja gor??? :huh: Jst sm lani šla 1x gor, snega je blo cca 50cm... (lahko kej več) in z bordom v roki in v bootsih... sm se odločla da se takih podvigov ne grem več :grrr

Vsekakor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no al priznam da me je ne vlečnco strah k sem šla sam enkrat pa še takrat fuknla k norc,bordat se itak šele učim,tko da mi za enkrat kot pešačenje gor druzga ne preostane :blush:

rabla bi kakšnega inštruktorja,da me mal navadi :hmm:

FOLK DANES PA S PAMETJO V LETO 2006 :OK:

jutr je pa že januar,jupi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja to pa verjamem da bi znal bit problem... ko se spomnem mojga padanja na sidru vsakič znova :krneki: :wacko: (Zato pa zdej sovražim krogce in sidra :angry:) Uglavnem če pa že ni druge opcije, potem najdem smučarja in grem na njegovo levo stran (razen če si levičarka, pol obratno). Ker njim je lažje in naslonim bord ob njegove smučke, tko da mi ne spreminja smeri, ker jo itak smučar drži ravno. :yes: Probaj! Enim je lažje tko, drugim če so sami, tretji se jih izogibajo na 100km.

lp ;)

Lepo praznujte danes!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst želim srečnega in zdravga vsem primorcem in primorkam in tudi vsem ostalim! :)

Magari sm prej voščavala po NL, ampak letos sm že dobila 300smsov, tko da očitno se je moda spremenila... pa voščim tudi jst že zdej :winkiss:

Lepo praznujte once again! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo primorčki dragi pa smo v novem letu.Želim vam veliko sexa s pravimi in varnih kilometrov z vašimi jeklenimi ljubicami

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa vam želim leto 2006 predvsem orgazmično in varno :D

kaj se lepo sliši k smo že januarja,kmal bo februar pa marc in april pol smo pa že na konju :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!