Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ja ma res

zgleda da vsi še spijo,no če se nas nekaj nabere se dobimo drgač pa nima smisla da sobe rezetrviram .)

sam zgleda da bomo mogli res počakat na sezono z motorji pol pa narest eno otvoritveno srečanje z furco in žretjem seveda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, samo glej, da ne boš (spet) zahinavila... :whistle:

zgleda da bom res zahinavla O:-)

po preživeti težki noči sem čist zjebana,tako da že celo jutro natepavam čaj,med in aspirine ter uničujem paloma robce :angry2: pa glih motor sem imela danes v mislih pa se mi je vse sfižlo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ste vsi zahinavili, sem si pa drugače organiziral... na Vrhniki pa sem vseeno bil... ;)

Klinc vas gleda drugače, vse po vrsti... tudi ta bolne... :lol1: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout se po dolgem cajtu spet javlja na dolžnost.... "nabijanje objav" :P

Sem spet v Lj in na netu... Preživel en lep teden doma, na snegu in mrazu..... Kupi kdo kaj mraza al pa snega, ker če bo šlo tako naprej mene ne bo na motor do maja :grrr

No samo tolko da veste da sem med živimi :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o k bi me vsaj klinček mal pogledov :grim drgač pa se stanje izbolšuje,očitno je pomagov preležan vikend,zdej me sam še mal grlo in nos zafrkava,tko da še danes pa jutri v sredo pa upam da še to zgine pa da se že spokam na motor k zdej se mi pa res čist trga,zdej tud že vsak kamjon slišim,in gledam skoz okno če gre slučajno motor po cesti :slap:

Brni lepo da se javiš,kaj zdej boš menjov letos moped al kaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o k bi me vsaj klinček mal pogledov

Eh, to te bo slej ko prej gotovo... ;) Samo upamm, da bo vmes malo zrastel.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Brni lepo da se javiš,kaj zdej boš menjov letos moped al kaj :hmm:

Nč ne bom jst menjaval :grrr Bo Erika še kr lepo predla med nogami :P

...razen če mi posodiš 1,5 miljončka :P :whistle:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no na kol sem mislila namest klinček :naughty:

brni si pa skromn,sem mislila da boš reku če ti dam no posodila bi pa ti sam bi ble obresti močne,binglovo olje,.. :slap:

in drgač se že kej vozite z motorji :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in drgač se že kej vozite z motorji

Čakam, da bo lepo vreme. Ker ko sem v službi ali v inozemstvu je lepo, ko pa sem doma je glih wbratno. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam, da bo lepo vreme. Ker ko sem v službi ali v inozemstvu je lepo, ko pa sem doma je glih wbratno. :angry2:

to mi zveni nekam znano :hmm: sm že nekje slišu al doživu, sej nevem več :whistle: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in TC pr teb je že kej novga,a si se kej odloču al boš še vedno fejzerko furov :hmm: gdaj pa misliš reg da se gremo mal furat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ma nts zzr-ja registriranga...... :D se lahko vozmo.... :kva2:

nič se nisem še odloču, ampak mislim da če bo vse Ok bom menjal.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha hočeš povedat da se ona lahko vozi :grim

sam ti se še vedno ne moreš .) razn če bi se hotu zadi :P

još malo i počelo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je sam malo rabilo .)

evo danes nardila prvo letošnjo furo,sicer me je kr mal sram da šele tako pozno,ampak še vedno ne prepozno :D

uglavno pasalo je kot sto hudičev res da sem odpeljali bogih 70km,sam so bli pa enkratni

jezna sem na sebata k me je cel dan prepričavam naj ne hodim na motor,da je vse mokro bla,bla,..

tako da me je skor prepričal vendar mi ni dalo mira in sem se šele po 15h odpravla na motor in jo ucvrla do cerknice,čez bloke(full snega mokro)do sodražice in nazaj s obiskom še cerkniškega jezera

Bilo je prov Orgazmično :) in novi škornji so se izkazali kot pravilen nakup :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj Sanda7... namesto, da bi se s Sebatom stiskala in valala po kavču in postelji celi dan..... si se vozila na motorju...... :BUA:

motoristka gor ali pa dol..... sam da se z mojim dragim stiskam :OK: .) :naughty: :whistle:

aha hočeš povedat da se ona lahko vozi :grim

sam ti se še vedno ne moreš .) razn če bi se hotu zadi :P

Sej meni čist cool če je zadi :o :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!