Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

gorazd je užival ob družbi hostes....

TC ali Gorazd, če hočeta njeno ime in naslov, pa mene vprašajta... za dober denar se vse informacije proda... :D :D :D :whistle:

BTW: gospodična ......a ni poklicno manekenka, je pa vsaj tako dobra, kot da bi bila... za moje pojme še boljša... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gregs no,kaj se moreš delat tko neumnega priznej da mi ne privoščiš še koga

:P

k bi pol zate zmanjkalu .)

aja od gregsa bi lahko dabila pa samo kakšno odrgnino se men zdi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa da vam povem za kaj bi šla

ker baje je neka dobra hrana v igri tudi kralj živali

da jim nardim še mal reklame,pa da še vas mal zrajcam ne sam gorence

VSESLOVENSKI BLAGOSLOV[/size]

Moto Klub Trebnje vas vabi, da se udeležite vsakoletnega blagoslova motorjev, ki bo 17.04.2006 v Mirni Peči.

MIRNA PEČ 2006

BLAGOSLOV SE ZAČNE OB 11:00 URI

MAŠA BO OB 10:00 URI, ZA VSE, KI SE JO ŽELIJO UDELEŽITI

VSI VLJUDNO VABLJENI !

za hrano pa se je zavzel MS brumer:ki predlaga da se dobino pri njegovem motorju

njegov post:Velja ob 11-tih pri motorju ,ga boste že kako našli ,probal bom kje blizu šanka parkirat,(če mi redarji dovolijo)od doma imam zelo blizu ca 5 Km,zato lahko pridem malo prej. Drugače kot dogovorjeno ,čeprav ta gostilna Turk ima v ponedeljek zaprto,dogovoril sem se v drugi gostilni na isti relaciji (stara cesta Novo mesto -Zagreb ,gostilna Mrak Ratež iz Mirne peči ca 15 Km. Ima vedno pečenega odojka in janjetino vse na ražnju in tudi cene niso pretirane .Fajn bi bilo ,če bi se točno ob 11-tih dobili pri motorju,da se preštejemo in rezerviramo prostor potem pa ni tako važno kdaj krenemo -po dogovorju!!!!!

pa še fotka motorja

post-265-1144863423.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gregs no,kaj se moreš delat tko neumnega priznej da mi ne privoščiš še koga

k bi pol zate zmanjkalu

aja od gregsa bi lahko dabila pa samo kakšno odrgnino se men zdi

Odrgnina.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Sem skoraj s stola padel od smeha... :OK:

Ti že veš, kakšne odrgnine bi dobila... :naughty: :naughty: :naughty:

jasno, da te nobenemu drugemu ne privoščim... in ne dam nobene cifre... kar počakaj, da pridem iz Tunizije... :grim :grim :grim :whistle: O:-) :lol1:

kako spolno bolezen mogoče???

:nono: :nono: :nono: ... mi ne dajemo tega okoli... vse zase obrdžimo... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak samo za določene osebe,mislim da ti ne sodiš zraven .) :naughty:

ma veš kje je še tunizija :(

no jaz ti želim srečno pot in obilo raznoraznih užitkov :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs a maš novo telefonsko?

Ne. Si narobe prebral... ;) Ne dam Sandi nobene cifre DRUGIH ljudi... .)

ma veš kje je še tunizija

no jaz ti želim srečno pot in obilo raznoraznih užitkov

Ma ja... boš že zdržala, ne?! ;) :004

Sej ku pridem nazaj, pa gremo na ride eno debato užgat... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste prebrali u Primorskih novicah...je blo neki o ridah...kako uvest totalno represijo, neki se je govorilo o zaprtju počivališča kjer se parkira motorje...itd...pa razen fiksne kamere, minska polja, kmete z koli ovitimi z bodečo žico....lokalfašizem na pohodu... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če so novinarji taka budala kukr v reportaži o Akrapovič pokalu v Vrtojbi pol pa :worship: ma nej še kdo reče d je bil hitler baraba........... Še en tak se manjka d spravi vse kamor sodi :slap: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.prim-nov.si/srednja.html

oz.

PLANINA Dirke motoristov po planinskih ridah - Omejiti bi morali hitrost in zapreti počivališča, menijo krajani

Spet prihajajo dnevi grmenja

Kot se v Planini pomladi veselijo, se je tudi bojijo. Kajti za odhajajočo zimo pridejo motoristi, ki planinske ride spremenijo v dirkališče. O ukrepih za upočasnitev vožnje na odseku ceste med Postojno in Planino so se včeraj pogovarjali predstavniki Krajevne skupnosti Planina, Direkcije Republike Slovenije za ceste (DRSC) in Cestnega podjetja Koper (CPK).

Že približno deset let v Planini opozarjajo na problem prehitre vožnje motoristov po planinskih ridah, ki pa se iz leta v leto zaostruje. Vedno več jih je, ki ovinke na delu regionalne ceste med Planino in Postojno spreminjajo v dirkališče, kar ogroža ostale udeležence v prometu, moteč pa je tudi hrup, zlasti za prebivalce zgornjega dela Planine oziroma Kačje vasi.

Več v tiskani izdaji PN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKO SPIJO PRAVI BIKERJI

:lol1: :lol1: :lol1:

Pridem danes domov in reče Žiga da bi se šel mal vozit z motorjem (njegovim) Ni problema pojdi se obleč vzami čelado in greva.Moral pa sem počakati Katjo ki je šla v trgovino.Tamali neki telovadi s čelado po stanovanju jaz pa za PC--jem kar na enkrat ga pogledam in tamali spi s čelado na glavi .TO JE PRAVI BIKER!!!

[attachmentid=67625]

post-5996-1145027747_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boter Tone, to je za v Moto štosi :OK: Eh Žigec ja, pridte še kej dol h nam d vidmo kako napreduje.... Zdej mamo tudi naše kobilce porihtane, sekajo do amena :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le po kom se je vrgu .) :OK:

no mi2 s TCjem sva danes nardila eno furco po goriškem(sveta gora),col

za jutr pa je plan morje pridružla se bom gorencem ki štartajo ob 10:30 iz KR se pravi bojo okol 12h na ridah upejmo,tko da če se želi gdo priključiti,nej panike spljoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!