Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Čudovit dan. Sem ga prebil v službi :BUA: . Mogoče jutri na motorju, čeprav sem nekaj prehlajen. Destinacija, nimam pojma nekako kot pri jadranju, kamor bo pihal veter.

Če se hoče kdo turistično uživaško peljati, se slišimo.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam tud eno pot v glavi če bo zdravstveno stanje dopuščalo

sicer res da bo dolga some ene 250km

no pihnila jo bom pčez mejo k sosedom makaronarjev do Gradeža,mi je blo tako ušeč k smo šli s sulico in schulcem da morem ponovit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa... Kdo ima namen it v četrtek na Grobinik in kako mislte it? A je maybe že kej znan urnik dogajanja?

Js pa Nick greva direkt oz. tako-> do postojne (če gre še kdo se dobimo na pumpi) pole pa Ilirsko in dol... Uro pa še nevem, se bomo prilagodili ostalim predlogom... Kraševci? Kje pa kdaj greste? Že kšni plani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa... Kdo ima namen it v četrtek na Grobinik in kako mislte it? A je maybe že kej znan urnik dogajanja?

Js pa Nick greva direkt oz. tako-> do postojne (če gre še kdo se dobimo na pumpi) pole pa Ilirsko in dol... Uro pa še nevem, se bomo prilagodili ostalim predlogom... Kraševci? Kje pa kdaj greste? Že kšni plani?

Jst upam da se vama bom lahko pridružil :hmm: :hmm:

drugače pa dogajanja na Grobniku:

URNIK DOGAJANJA:

- 8.00 zbiranje in prijave,

- 9.00-11.35 odprtje proge za prosti trening,

- 11.40-12.00 rekreativna vožnja. 20 minut,

- 12.00-13.00 odmor,

- 13.00-14.00 prosti trening,

- 14.00-14.20 uradni trening do 600 ccm, »lady cup«, »enduro-supermoto«,

- 14.25-14.45 uradni trening nad 600 ccm in »open«,

- 14.50-15.20 prosti trening,

- 15.20-15.40 rekreativna vožnja.

DIRKE:

- 15.45 do 600 ccm, »enduro-supermoto« in »lady cup« (7 krogov)

- 16.10 nad 600 ccm ( 8 krogov)

- 16.35 open (8 krogov)

- 17.15 uradna razglasitev rezultatov z bogatimi nagradami Motula ter Dunlopa.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bomo spet nardili izbor najštevilčnejše sekcije :naughty: lani smo vas Gorenci na Grobniku po številu močno nabili :lol1: :lol1: letos nas bo mal manj loh izkoristite pa se vi v čimvečejem številu pojavte :devil:

A gre kdo od vas že v sredo proti večeru dol,...neki gorencev nas gre tko da se nam loh pridružite .)

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa Nick greva direkt oz. tako-> do postojne (če gre še kdo se dobimo na pumpi) pole pa Ilirsko in dol... Uro pa še nevem, se bomo prilagodili ostalim predlogom... Kraševci? Kje pa kdaj greste? Že kšni plani?

Lohko bi nardili podobno turco kot lani. Do Štifte se malo pokazat in pole na Babno polje čez Gerovo do Grobnika. Tisti, ki se hoče ganjat po Grobniku, si mora karto nabavt v predprodaji, ker drugače bo samo gledu :P , kot jst npr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo od vas že v sredo proti večeru dol,...neki gorencev nas gre tko da se nam loh pridružite .)

lp B)

Jaz se vam bom verjetno pridružu.Vložena zahtevnica je oddobrena s strani šefice. :grim :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa... Kdo ima namen it v četrtek na Grobinik in kako mislte it? A je maybe že kej znan urnik dogajanja?

jst grem pa nts tudi.... :D

drugače pa dogajanja na Grobniku:

URNIK DOGAJANJA:

- 13.00-14.00 prosti trening,

-

torej do 13-14 nimamo kaj delat dol.....

Lohko bi nardili podobno turco kot lani. Do Štifte se malo pokazat in pole na Babno polje čez Gerovo do Grobnika.

se strinjam, sva zraven..... :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude in Kat.. če kej spremlata... bosta dol v četrtek? Vozim še od lanske sezone nekaj za vaju okoli .)

štunfi.press :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohko bi nardili podobno turco kot lani. Do Štifte se malo pokazat in pole na Babno polje čez Gerovo do Grobnika. Tisti, ki se hoče ganjat po Grobniku, si mora karto nabavt v predprodaji, ker drugače bo samo gledu :P , kot jst npr..

Nevem, bomo vidli... mal douga se mi zdi oz. zdi se mi brezveze tam po nekih mašah se ustavlat za 2 ure... Lahko gremo, ma js se ne bi ustavlu za tolk cajta... Lih tko par minutk, pol urce d se kej poje pa gre dalje :D Sm bl aktivn človk js. Ne maram čakanja in lenarjenja...

Drgač pa, se lahko slišmo "on air" in se vam pridruživa na babnem polju... :hmm: Burnout, kako si ti nameravu kej tvoj izlet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude in Kat.. če kej spremlata... bosta dol v četrtek? Vozim še od lanske sezone nekaj za vaju okoli .)

štunfi.press :grim

Bemtiš sem vedla da mi neki manjka :hmm:, pa si jih dobr opral :P ???

Rude bo mađarke preganju, jest pa bom pršla dol z mladičko in račkom. Sprejemam naročila za hrano in pijačo .) . Kdaj pa boste dol ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih tko par minutk, pol urce d se kej poje pa gre dalje Sm bl aktivn človk js. Ne maram čakanja in lenarjenja...

Ja sej tku sem mislu. Jst in maše ne paševa glih skupi. Sej sem napisu. Na Štifto se it malo pokazat(pomarendat) in potem na Grobnik.

Fabi, Duhec, Viggen, Eos, in še vsi ostali.....kaj se nam boste pridružili....ali boste imeli delavni praznik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in pole na Babno polje čez Gerovo do Grobnika...

... :hmm: Burnout, kako si ti nameravu kej tvoj izlet?

Jah tako je, da je na cesti čez Gerovo še vedno precej peska :BUA: , pa tut men se, tako kot Gizmotu ne da bit glih nevem kolko cajta na žegnanju. Je pa res da se sploh nisem še odločil kako bi šel :(

Nekako letos bolj priporočam pot čez Ilirsko, ker zima se je zavlekla in hrvati (vsaj na tem "našem" koncu) nimajo pojma kako se posipa cesta, zato pa je peska, kakor da bi se vozil po makadamu :BUA:

Nekaj časa je še, tako da se lahko še dokončno pomenmo kako pa kaj. Sicer pa jst nisem 100% da bom sploh kam šel :BUA:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa še ene par gremo na štifto pol pa dol proti pagu upam da bo čas tud za postanek na grobniku bi pa bla rada dol ob 16h :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni :yea1:

Mi je prow žal k nism še uštimu mopeda k bi šow tudi jst na Grobnik :angry2:

Kolko pa pride koštat vožnja po pišti in kolko časa se za ta sowd lahko voziš?

Pa še za Duhca ena slikca. Lih k sva se neki o tem pogovarjala. :OK:

post-5172-1145885305_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtiš sem vedla da mi neki manjka :hmm:, pa si jih dobr opral :P ???

Rude bo mađarke preganju, jest pa bom pršla dol z mladičko in račkom. Sprejemam naročila za hrano in pijačo .) . Kdaj pa boste dol ???

Oprani s perwolom :grim

A boš mela ponesreči lap timer v prtlažniku? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem začela uradno rabljenje ograje na ridah,po dveh urah sedenja me ni rit bolela prov nič :OK:

schultz lepo te je blo videti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprani s perwolom :grim

A boš mela ponesreči lap timer v prtlažniku? :whistle:

Njet, lepi timer bo Panoniji :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim :grim Do tja dol pa nazaj. Po njem pa ne :grrr Nema $ trenutno za take stvari. Pa še kar mamo, damo h kraju za novo konjenico :D

Glavni razlog za trenutno stanje pa je tale:

<slikce golfa>

Gizmo, lep avtic ni kej, lepo postiman, ma kej k ma pogon na napacna kolesa!! :grrr :lol1: :xx: :lol: FWD is the work of the devil pravijo na enem od bavarskih forumov.. :devil: ;)

Majstr! Greva vkop do Postojne na gospodovega dne 27.4.! Te poklicem pol 1x da mi poves predvideno uro odhoda. Upam da ne prezgodi :ninja: :lol: :yawn:

----------------------------------------

@šqualo: pa ti mene farbas s tisto slikco. :lol1: TL1000R z zadkom od VTR1000F :slap: Ben zgleda bujse sigurno ku s svojim originalnim.. ;) pa se zadnja feltna od duceta, pa auspuhi.. ku ze? fotoŠop? :lol:

----------------------------------------

ostali: se itak vidmo on da track! :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, zadnjic sm sel na majhen giro s sterilno cisto VTR in me je ulovila ena mickina mickina plohca. Outcome catastrophic. :slap:

[attachmentid=68591]

Nc, grem pucat motor.. :doze:

post-442-1145971945_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njet, lepi timer bo Panoniji :rolleyes:

Jeba.. bodo pa ročni lap timerji v igri :P

no kaj zdej...kdaj se gre v četrtek?

:hmm:

Jst grem čez kočevje, tko da se vidmo dol..

Nc, grem pucat motor.. :doze:

Pozer .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!