Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Najprej za TCja... en avtič... ;)

:kva2: :kva2: :kva2: :naughty: :o :slap: :photo: :rolleyes: :worship: :yea1: :OK:

carsko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs ma kaj tam se folk nič ne kopa ker je plaža prazna?

Se, se... samo je treba poiskati prostorček, kjer ni folka... ;)

Pišuka Gregs, ti pa res trpiš

Eh ja... letos je moje leto, sem si rekel... in pustil vse delo k hudiču do jeseni... :D

verjamem da se ti prov že meša od tvoje prasičke ki te čaka doma,da ne omenjam od bambi p....

Eh ja.. to pa res.... prav pogrešam srebrno prasičko... pa jasno pogrešam kakšno drugo ljubico tudi... :whistle: O:-)

kaj carsko prov u kurcu je slika

lahko bi se vsaj mal potrudil glede na to da ne dela nič

Ma Sanda, ne moreš med vožnjo gledati še na kvaliteto slike... ;) Hvala k... imajo avtomatske menjalnike, tako da sploh lahko kaj slikaš... :D Sicer imam pa še film za TCja, ampak ga ne bom gor limal, je preveč MB prostora... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer imam pa še film za TCja, ampak ga ne bom gor limal, je preveč MB prostora... ;)

:kva2: :kva2: :naughty: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav lepo bi se rada zahvalila primorskemu motoristu s kp registracijo ,mislim da je bil suzuki,ki nama je danes zelo pomagal pri nesreči blizu kozine. še enkrat najlepša hvala. če se komu sanja kdo bi to bil naj mu prenese to sporočilo. kalimero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kumi zdej sm vidla da je učera Maxxx(L) praznoval :OK:

Use naj naj :yea1: da bi.......... in pole se........... in tudi.............. in ne smem s pozabit............... :yea1: :yea1:

:004 :004 :004

Zadnje cajte prou use zamudim, kar zamudit se da :wacko:

Kej letos bo primorska hodila kej po dolomitkih??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav lepo bi se rada zahvalila primorskemu motoristu s kp registracijo ,mislim da je bil suzuki,ki nama je danes zelo pomagal pri nesreči blizu kozine. še enkrat najlepša hvala. če se komu sanja kdo bi to bil naj mu prenese to sporočilo.

:(

Mimogrede: Suzuki nima KP registracije, ampak LJ z vrhniškim grbom... vsaj po novem baje... ;)

Drugače pa: a ste videli tegale junaka na Đamahci z Akrapotom?! :naughty:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...ndpost&p=724580

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj banda!

Še malo, pa bo treba prfrlet nazaj domov... :(

Do takrat pa kakšna slikica...

Pišuka jest te pa u Logatcu na SM tekmi iščem, ti pa tkole na skrivaj treniraš :grrr , mal se še sončku pokaž, da ne boš delal reklame za mlečno industrijo :P in maximalno uživej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej letos bo primorska hodila kej po dolomitkih??

Veš da......tam nekje od 11. - 20. julija bom šel v dolomite, na trodnevno potepanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka jest te pa u Logatcu na SM tekmi iščem, ti pa tkole na skrivaj treniraš , mal se še sončku pokaž, da ne boš delal reklame za mlečno industrijo in maximalno uživej

Ehehehehe.... nič treninga... samo uživancija... na srečo vsaj pazim, da se ne redim, tako da kile ostajajo na istem... samo mišice so bolj švoh... No ja, septembra bo upam bolje, da se bom spustil v boj za višja mesta na dirkah... ;)

Do takrat bom pa še užival, kolikor se bo dalo... :yea2:

Mlečna reklama sem pa od malega vedno... Ljubljanske mlekarne bi mi takrat lahko kakšno štipendijo dale za reklamiranje jogurta... :lol1:

Kej letos bo primorska hodila kej po dolomitkih??

Burnout in jaz gotovo enkrat... samo ne veva še, kdaj... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej letos bo primorska hodila kej po dolomitkih??

:yes: :yes:

No...vsaj upam... nekako je v planu.

Ne vem pa še komu e bom prištulil :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

Mimogrede: Suzuki nima KP registracije, ampak LJ z vrhniškim grbom... vsaj po novem baje... ;)

mislim, da je bilo mišljeno na znamko motorja in ne na nick na forumu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: :yes:

No...vsaj upam... nekako je v planu.

Ne vem pa še komu e bom prištulil :P

Lp Burnout

Jest tudi!!! Sam počakte da zrihtam :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je bilo mišljeno na znamko motorja in ne na nick na forumu .)

ja tako je ker nič drugega ne vem od njega,kot samo to da je bil z motorjem znamke suzuki in kp tablico ne vem niti barve motorja. upam da je motosvetovec in da se javi da se dobimo vsaj na kakšni pijači ker je bil edini ki se je od motoristev ustavil in pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u mene tud mikajo dolomitki :naughty:

bo treba kej splanirat :grim

schulc a bi ti men mogoč dal tvojo traso za dolomite :hmm:

kalimero upam da vama ni bilo hudega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tako je ker nič drugega ne vem od njega,kot samo to da je bil z motorjem znamke suzuki in kp tablico ne vem niti barve motorja. upam da je motosvetovec in da se javi da se dobimo vsaj na kakšni pijači ker je bil edini ki se je od motoristev ustavil in pomagal.

A to ste meli nesrečo z avtom? Upam da ni kej hujšega... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem da ste firbčni. na žalost je motor totalka midva pa sva jo kar dobro odnesla razen norih bolečin,jaz sem jo fasala v prsni koš in levo stran mož pa ramo in nogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tako je ker nič drugega ne vem od njega,kot samo to da je bil z motorjem znamke suzuki in kp tablico ne vem niti barve motorja. upam da je motosvetovec in da se javi da se dobimo vsaj na kakšni pijači ker je bil edini ki se je od motoristev ustavil in pomagal.

Aha... se opravičujem... sem mislil, da dejansko misliš Suzukija... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečal šulca po dolgem času na ridah...spila eno pijačo v postojni, se malo pomenla in šla vsak svojo pot....

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa ni noben nč srečov

pizda materna tako vreme jz pa zbolela,nej gre vse skup nekam

jutr če se bom vsaj mal bolj počutila grem na Pag za vikend,drgač pa bom mogla doma poležavat tako kot že tri dni

ej NTS sem te vidla učeri mal po 18h si se spravla proti Cerknici :OK: jz pa na šihtu :angry2:

si mi nardila lušte :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!