Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Alora klapa,spet sem se vrnu med motoriste :OK: :OK: :oK:sem poslušu fabi in sem postal srečni očka mopeda,k sliši na ime Honda cbf 1000 :P seveda je tko ku tata,pameten,lep in močen :lol1:

PS:gizmokak,ma kaj je res,kar sem slišal,da si prešaltal med motokrosiste :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pek... srečno vožnjo!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Upam da se kmalu srečamo, da ti bom lahko še v živo čestital.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pek... srečno vožnjo!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Upam da se kmalu srečamo, da ti bom lahko še v živo čestital.

Lp Burnout

Predlagi kje in gdaj,k zdej ga itak moram ulavfavat.Mogoče na ridah enkrat popoldne k jest delam ponočiin mi bol pozne ure ne odgovarjajo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... ma zdej kaj kmalu ne morem it... mogoče drug teden...

Mam še izpite do ponedeljka :SS

Sej se bomo še kaj brali :D

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora klapa,spet sem se vrnu med motoriste :OK: :OK: :OK:

pek srečno vožnjo :OK: :worship: da bi te štručka lepo ubogala in ti lepo služila :OK:

Predlagi kje in gdaj,k zdej ga itak moram ulavfavat

na ridah po 18.07 se dobimo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pek, srečno vožnjo :OK:

Drugač pa tut jst mogoč pridem kej na Ride pogledat, ampak mal kasnej. Se vidmo če boste še tam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem sam morem se jit še mal vozit k to ni pa tud nč,bom vidla al prej al pol mogoče oboje :hmm:

kaj izpeljemo učerajšni plan

PEK srečno vožnjo,pa da ti ga neb sunli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pek srečno vožnjo :OK: :worship: da bi te štručka lepo ubogala in ti lepo služila :OK:

na ridah po 18.07 se dobimo.... :)

Danes se mi nažalost ne izide,ker grem delat že ob 7-ih,pero se že kej vidimo vi samo pridno pišite,kdaj ste na poštotu in ko bom upu se vam pridružim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo PEK, čestitam :OK:

ja je res ja, zdej me najdeš samo še kje na pisti u Vrtojbi al pa na slovenskih bolših cestah (beri Mc'Adam)... Sam res ej, marsikje je makadam bolši od naših asvaltiranih cest :slap:

evo ena lepa iz včerejšne furce :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri sem cel dan fraj......in grem na moped. Če se mi želi kdo pridružit je v redu, drugače tudi. Štartal pa bom cca ob 09.30 zjutraj. Relacija je pa naslednja: Dutovlje-Sežana-Postojna-Vrhnika-Horjul-Škofja Loka-Kranj-Bled-Bohinjsko jezero-pa nazaj čez Soriško planino-Podbrdo-Most na Soči-NG-Dutovlje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr jz ne vem kaj nej nardim jutr imamo en piknik kateri me matra predvsem zarad odojka :grim

tale tura s schulcem je fajn sam ni dolgo nazaj k sem šla tam čez tako da mi ne diši :grrr

morje odpade :cry:

še najbl me mika tale zbor dol od kolpi,sicer še ne vem kje je to :hmm: za to je še bolj zanimivo,če bi se gdo pridružil za eno furo do tja in sicer bolj dopoldne,nej se javi,da na hitr kej splaniramo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Braaaavooooo Pek!! :OK: Spet motorist :yea1: dej, k gremo kasn dan ukop na giro, da se nebomo srecevali samo na kolesarski .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi vaju oba rada vidla,tako da se lahko prideta mal v naš konc prikazat :grim

evo sem splanirala danes krasn dan bila na zboru dol ob kolpi hudo noro,mi je blo full žal ker sem mogla nazaj,najbolša lokacija v sloveniji po mojem :OK: odpeljala 270km zdej grem pa pod tuš in na piknik ker odojka skor do sem voham

za jutr pa gdo ve kam,sem pa frej tako da grem na motor in če gdo predelaga kako furo se verjetn pridružim,če me ne zamete :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, ob kolpi je VEDNO super! :yea2:

Midva z Grenenlandijo sva bila tam v sredo, voda je super... drugače pa ima prijateljica vikend dol in dokler je bila v SLO, smo bili vsako poletje dol... hudo dobro, res....

BTW: Fabi, govori se med ljudmi, da si zamenjala motorin, a znamke ne?! ;) So govorice resnične? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Fabi, govori se med ljudmi, da si zamenjala motorin, a znamke ne?! ;) So govorice resnične? :naughty:

Baje da res :grim belo rdeča kombinacija :OK:

Fabi kaj ti se voziš kej ?????

Jaz sem bil na zboru v Podzemlju (Metlika) blo je super :OK:

Spoznal kr neki novga folka med njimi tudi GorazdaH sva skupi slemela pod odrom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o fabi ma kaj res :? jz nč ne vem

drgač pa ravnokar iz morja voda še vedno slana tako da grem kr pod tuš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Fabi, govori se med ljudmi, da si zamenjala motorin, a znamke ne?! ;) So govorice resnične? :naughty:

Ja, je res, sm zamenjala lubeta :D ma sm ostala zvesta taljancu :grim k sej ves, dobrega vibratorja se ne zamenja :naughty: je samo nou in se bol lep ku uni prej :grim

Baje da res :grim belo rdeča kombinacija :OK:

Fabi kaj ti se voziš kej ?????

Ma ga mors vidt ku je lep :wub: Ma ja, se vozim bol malo... mi zmankuje cajta :( ma dej, ksn krat poklici kej, gremo ukop na kak giro...

o fabi ma kaj res :? jz nč ne vem

hehe en dan res upam da mi bo uspelo prist kej na ride, da se kej vidimo :OK: vas ze usih prou pogresam :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud mi pogrešamo tebe :grim pa radi te mamo tud :K

danes bo verjetn Sanda7 frej šihta,držte pesti in predlagam da gremo se mal ohladit gor na rakitno,štartali bi iz rid tam okol 17:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredu izpit fiziko z 10 :010 :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: dns bo žur :yea1: B)

Wau žanko,sej si prou en kos Ainsteina :kva2: Bom vsaj vedu kam prpeljat tamalo za ji kej razložit fisko .) Ma kdaj si kej doma,da pridem na eno kafe :hmm: al si skozi po bošku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!