Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

u soboto grem po vsej verjetnost v Poreč na zbor :grim dko da bo furca samo do tja in drug dan nazaj,mogoč bom šla celo jutr popoldne kaj vem

drug tedn bo treba ubost kakšno popoldnasko turo s čvekalnim kotičkom vmes :grim en dan bi se lahko gor na nanos zapeljali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo kam v soboto?? Imam cel dan na razpolago. Tipo kakšna fura od 300 km bi prav prišla.

:hmm: Jst mislim da bi se lahko prištulil zraven :D

Maš kakšno traso že v mislih? Javite na mobi, ker na netu ne vem če bom.

Se nismo že dolgo vidli :(

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o stari ma ne da so ti odklenili motor :OK: čas je že bil

zdej pa sam šopej to eriko do onemoglosti :grim

pa na ride kej ulet a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 17h na ridah zbor in giro do nanosa in nazaj verjetn čez col pa nazaj rebrnice,neki takega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 17h na ridah zbor

saj tega niste izvedli, ali pač ? :blink:

mi2 sva malček zamujala, pa naletela na kup prepotenih moških teles v uniformah :blush: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še tukej povem... predvsem za Sando:

Tanjuška me je prosila, da Vam posredujem naslednjo informacijo:

Danes (sobota, 1.7.2006) ob 12.15 (petnajst čez poudne .) ) nastopa naša predraga Tanjuška v oddaji Toftalka na TV Paprika. Vabljeni k ogledu, da se bomo poj lahko skupej smejal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še tukej povem... predvsem za Sando:

Tanjuška me je prosila, da Vam posredujem naslednjo informacijo:

Danes (sobota, 1.7.2006) ob 12.15 (petnajst čez poudne .) ) nastopa naša predraga Tanjuška v oddaji Toftalka na TV Paprika. Vabljeni k ogledu, da se bomo poj lahko skupej smejal :P

Pa šeenkat na TV Pika :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej tastara posnem jz pičim u poreč pa niti ne vem če mam tv piko paprika vem da je :?

tko da imaš da posnameš iz zrihtaš kaseto :OK:

bolha

saj tega niste izvedli, ali pač ? blink.gif

mi2 sva malček zamujala, pa naletela na kup prepotenih moških teles v uniformah

oja smo izvedli :grim sicer pa je blo takole ko sem se iz spodnje strani pripeljala v planino so bli modri na križišču in sicer kr z dvema avtoma in enim motorjem,ok grem lepo mimo,itak grem skozi planino po omejitvah tako da ni panike in glej ga zlomka pri vrtcu mi začne mahat mož v modrem ok lepo žmigovec in dol s ceste motor na brzino ugasnem(wings) pač kontrola prometa dam izpit in vozniško,me vpraša za prvo pomoč oz opremo,mu jo pokažem še uno tastaro škatlasto verzijo ki je že čist razpadla ups,in ne moreš verjet ob 17h popoldne mi je dal še :o pihat,sej kr nisem mogla verjet tadrug pa je še dokumente pregledaval,full čudno,tud pogled na gume je vrgu.No ja na srečo je šlo vse lepo skoz :D

ok potem se iztočasno pripeljemo na the ovinek jz in tc-nts,in pravta da so tud gor pr ravbarju plavi.

PREDVIDEVAM DA BO DANES PODOBNO SRANJE ZATO PREVIDNO IN TREZNO NA CESTI

jz pičim u poreč vsak čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ob 08.30 štartam. Relacija: Dutovlje-Postojna-Bloška polica-Kočevje-Delnice-Rijeka-pol pa ne vem al bom jo piču proti domu čez Ilirsko Bistrico ali pa mimo Opatije skozi tunel Učka in na Buzet domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, pustimo na strani to, da so prasci, da so postavili spodaj kontrolo za finto .)

Me pa prav čudi, da te je ustavil tisti pri vrtcu.. ko sva šla mi2 mimo, je žongliral z liziko .) .)

Sej so bli kul možje drugače :blush: :blush:

in ne moreš verjet ob 17h popoldne mi je dal še :o pihat,sej kr nisem mogla verjet

radi gledajo ženske ob tem početju..... :D

dokler ti ni rabilo zadeve ponavljat.... :closedeyes:

očino si dobra v tem :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očino si dobra v tem :lol1: :lol1: :lol1:

pa še marskje tudi :naughty:

klapa uživejte na morju oz kjerkoli boste... mi gremo u gmajno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo konc lušnega Poreč smo dali skoz fajn je blo,pošteno sem se okopala nahvatala nekaj braun boje,tko da,je za mano en lušn vikend :OK:

žal pa mi je da nisem naše Tanjuške vidla na tv piki,tko da če ima gdo posnetek bi ga lepo prosila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo meli slab dan :cry: :cry:

Motorino se je pokvaril :( in zdej tuhtamo kako popravit (glej temo Vse mogoče okrog šraufanja)

Samo vseeno sem naredu 150km :)

Ko popravim se kaj pripeljem na ride :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem v naših krajih videl enga zelo grdega Golf 3 GT, z tremi čefurji notri... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burek je homologirou, hmali bo še registrirou in pol se bo še vozou :D :D :D

Na ride me pa ne bo, ker nimam homolomo auspuha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

COF - CUFI JAVI SE!!!

ejga a ti nč ne vidš k ti maham, si slep ko kura. sm te učerej vidla na križišču v Kozini, si biu z unmu kolegm k more skoz roke otrešat k ma tko visok balanco :D . pol se pa jz derem za tabo ko zmešana ti pa ko fijakarski konj - iii konjiček, samo ravno

no sej se bomo že narajmal an

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pička ti po mojmu koncu se trajbaš pa nč ne poveš :P

kaj boš zrihtala posneteki,ga fliknemo na našo stran :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pička ti po mojmu koncu se trajbaš pa nč ne poveš :P

kaj boš zrihtala posneteki,ga fliknemo na našo stran :naughty:

ja ej k u nasledno letim v lj ga bom dobila, al pa če mi ga bo Tof prnesu, tko, da k ga dobim, ti ga dam.

ja učeri sm pa mal na morje letela, da sm se mau ufrišala, k je blo tko vroče.

ke pa je cufi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cufi je bil tud dol na morju u Izoli kaj jst vem neki bendi so bli,pa ta scena

no fajn ti sam zrihti da se še mi mal nasmejimo :OK:

inu primorci kje ste mi :?

ok za gorazdaH vem kje se skriva za vikenda .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem v naših krajih videl enga zelo grdega Golf 3 GT, z tremi čefurji notri... .)

kje pa :? možno da res... odvisno kje so vaši kraji :D smo bli trije motokrosisti v avtu, ki na noben način ne ustrezamo danemu profilu :P tudi glede avta ne, k ni audi 100 :lol1: Smo bli na Planini nad Horjulom, k je bla tekma za pokal akrapovič :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa :? možno da res... odvisno kje so vaši kraji :D smo bli trije motokrosisti v avtu, ki na noben način ne ustrezamo danemu profilu :P tudi glede avta ne, k ni audi 100 :lol1: Smo bli na Planini nad Horjulom, k je bla tekma za pokal akrapovič :yea1: B)

Vem! Si nama plačal..... :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sm se odloču da prodam moped bo treba začet zidat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

upam da ne bo kupca :grim :krneki: B)

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!